Zvaigžņu prognoze nedēļai no 2023. gada 16. līdz 22. janvārim

Katru nedēļu cilvēku dzīvē notiek dažādi notikumi. Daži no tiem ir labi, un daži atstāj vēlmi pēc kaut kā daudz labāka. zvaigžņu pētnieki pastāstīja, kā šī nedēļa no 16. līdz 22. datumam paies dažādu zvaigžņu zīmju pārstāvjiem.

Ir labas ziņas tiem, kas meklē savu aicinājumu. Šonedēļ Merkurs, atbrīvojies no retrograda stāvokļa, palīdzēs jums un man atrast tieši to, kas var nest ienākumus, labumu sabiedrībai un izbaudīt procesu. Šis būs ļoti svarīgs laiks daudziem no mums, tāpēc esiet drosmīgs un turpiniet virzīties uz priekšu. 22. datumā Urāns atbrīvosies no retrograda stāvokļa, bet šī labvēlīgā notikuma sekas pamanīsim jau nākamnedēļ.

Auns

Auns šonedēļ var un vajadzētu pārveidot savu māju. Piemēram, jūs varētu sākt, iegādājoties vai pieņemot dāvanā jaunus augus. Jūs varat iztīrīt un pārkārtot mēbeles. Tas ārkārtīgi labvēlīgi ietekmēs jūsu pašcieņu, garastāvokli un veiksmi. Jums var būt arī mājdzīvnieki. Ir svarīgi turpināt cīnīties par savu laimi un neatkāpties, ja kaut kas noiet greizi.

Vērsis

Vērsim, iespējams, radīsies vēlme beigt strādāt un atkāpties no amata. Tas var notikt noguruma dēļ un tāpēc, ka darbā un biznesā nekas neizdosies. Lai tas nenotiktu, ir svarīgi cīnīties ar  blokiem un šķēršļiem prātā, kā arī ieskaut sevi ar patīkamiem, gudriem un laipniem cilvēkiem. Bezatbildīgais Vērsis var zaudēt kontroli pār situāciju un maksāt dārgi par savu rīcību. Ir svarīgi palikt uzticīgiem saviem principiem un virzīties uz savu sapni. Tajā pašā laikā nevajadzētu aizmirst par atpūtu, jo pārmērīgs darbs Vērsim kļūs par galveno neveiksmju cēloni.

Lasi arī: Jūsu totēma dzīvnieks pēc dzimšanas datuma un gada

Dvīņi

Dvīņiem nedēļas sākums var būt grūts. Tik grūti, ka būs jāizmanto amuleti pret ļaunumu un neveiksmēm. Zvaigžņu pētnieki iesaka pret problēmām un nelielām nepatikšanām izturēties filozofiski. Jā, gadās, ka mēs klupjam un pieļaujam kļūdas, taču tas nenozīmē, ka mums par to ir jāuztraucas un jāpārmet sev par jebkuru sīkumu. Nedēļas otrā puse lieliski piemērota ģimenes saišu stiprināšanai, laika pavadīšanai kopā ar bērniem, vecākiem, dvēseles radinieku. No 18. datuma pienāks ideālais laiks otrās pusītes meklējumiem.

Vēzis

Viss, kas Vēžiem ir vajadzīgs, lai veiksme kļūtu par viņu pastāvīgo viesi, ir pareizās domas. Ir svarīgi ticēt sev pat tad, ja tiek pieļauta nelaimīga kļūda. Zvaigžņu pētnieki iesaka šīs zīmes pārstāvjiem būt uzmanīgākiem saziņā ar apkārtējiem. Nevajadzētu nevienam stāstīt par saviem nākotnes plāniem un radīt ienaidniekus ar asām frāzēm, kritiku, jokiem. Visvairāk no 16. līdz 22. janvārim veiksies tiem Vēžiem, kuri prot noteikt prioritātes un rīkoties pēc principiem, ieklausoties saprāta un loģikas balsī, nevis intuīcijā.

Turpinājums nākošajā lapā…

COMMENTS

Leave a Comment