Zvaigžņu prognoze nedēļai no 2023. gada 19. līdz 25. jūnijam: šajā nedēļā centieties nepalaist garām izdevības uzlabot dzīvi visās sfērās!

Lauva

Lauvām šonedēļ var būt slikti sapņi, kas būs Saturna retrogrādes negatīvās ietekmes rezultāts. Ja viņi jau sen sapņo par Lauvām, tad Saturns nav pie vainas. Šeit būs labāk iepazīties ar  deviņiem iemesliem, kāpēc tas notiek. Zvaigžņu eksperti atzīmē, ka cilvēki, kurus Lauvas uzskata par draugiem un biedriem, var parādīt sevi no negatīvās puses. Pie vainas skaudība, jo Lauvas šonedēļ būs zirga mugurā. Viņu dzīve daudzkārt uzlabosies, taču nevajag par to kliegt uz katra stūra, izpelnoties naidu savā adresē. Laime mīl klusumu – Lauvas to atkārto kā mantru.

Jaunava

Jaunavām noteikti nevajadzētu vilkt dvēselē dažādus atkritumus no 19.-25. Tas galvenokārt attiecas uz aizvainojumu un skaudību. Šīs sajūtas var atbaidīt Merkura pozitīvo un ļoti radošo enerģiju. Lai saņemtu dāvanu no likteņa, Jaunavām ir jāstrādā un jārīkojas, un jūs varat arī izmantot īpašu enerģijas praksi . Jaunavas bieži skatās uz cilvēku problēmām un ciešanām, domājot: “Ar mani tas noteikti nenotiks.” Šonedēļ liktenis dos mājienus, ka tas var notikt jebkurā brīdī. Jaunavas atvērs acis un kļūs gudrākas.

Svari

Svariem var šķist, ka veiksme un veiksme ir novērsusies no viņiem, taču tas tā nav. Šonedēļ tikai jābūt nedaudz uzmanīgākam, lai bezgalīgajā notikumu straumē ieraudzītu īstos cilvēkus un īstos mirkļus uzbrukumam. Lai gūtu panākumus, varat izmantot arī ikdienas rituālus . Attiecībās ar nepatīkamiem cilvēkiem Svariem dusmas labāk mainīt pret žēlastību. Spēja piedot padarīs tos patīkamākus citu acīs. Šis periods ir ļoti piemērots brīvdienām, ceļojumiem un ainavu maiņai. Ir pienācis laiks mainīt savu dzīvi uz labo pusi.

Skorpions

Skorpioniem steidzami jābeidz domāt par slikto, pretējā gadījumā tas radīs milzīgu plaisu viņu biolaukā. Planētas un zvaigznes šobrīd atrodas diezgan labā stāvoklī, tāpēc jums tās jāatbalsta ar pozitīvismu. Īpaši svarīgi to darīt retro Saturna dēļ, kas nepalaidīs garām iespēju nokaitināt tos, kuri vienmēr ir mazdūšīgi. Zvaigžņu eksperti uzskata, ka Skorpioni var viegli atrast pielietojumu savām spējām, nopelnīt uzslavas, paaugstināt algas un smelties iedvesmu . Jums nevajadzētu baidīties parādīt cilvēkiem visus savus talantus. Pieticību vislabāk atstāt nelabvēlīgajiem periodiem, kas agrāk vai vēlāk pienāks.

Strēlnieks

Pat šķietami nenozīmīgi šī perioda sīkumi var izraisīt pārmaiņu lavīnu visās dzīves jomās šobrīd un pārskatāmā nākotnē. Ir zināms, ka Strēlnieki ir dzimuši pētnieki. Visiem, kuri šonedēļ dodas tālā ceļojumā, talkā jāņem mūsu raksts par zīmēm ceļotājiem. Jūs varat doties pārgājienos, doties uz citām pilsētām un valstīm ar jebkura veida transportu. Komunicējot ar cilvēkiem, ir svarīgi atcerēties, ka no mīlestības līdz naidam ir tikai viens solis. Šonedēļ labāk izvēlēties pareizos vārdus un nesteigties ar secinājumiem par cilvēkiem.

Lasi arī: 43 gadu vecumā, mūžībā devās slavena mūziķe. Tikai tagad tika atklāts iemesls.

Lasi arī: Filmas “Zvaigžņu kari” ikonas “maģiskā” pēdējā filma tiek izlaista 7 gadus pēc aiziešanas mūžība

Mežāzis

Mežāžiem, iespējams, gulsies daudz jaunu uzdevumu. Viņiem būs jāstrādā daudz vairāk un biežāk, kas viņus nebiedē. Tas ir labi, jo Mežāži par savu darbu saņems cienīgu atlīdzību. Tāpat zvaigžņu eksperti atzīmē, ka šonedēļ Mežāži var sākt nogurt no nebeidzamiem darbiem un raizēm. Ikvienam, kurš patiešām jūtas slikti un noguris, zvaigžņu eksperti iesaka izmantot čukstus rīta kafijai, lai gūtu spēku . Mežāžiem pēc iespējas mazāk jāatrodas naidīgā vidē – starp cilvēkiem, kas viņus kaitina vai kaut kā provocē uz negatīvām domām.

Ūdensvīrs

Zvaigžņu eksperti ļoti iesaka Ūdensvīram neizvēlēties vieglāko un īsāko ceļu uz laimi un panākumiem biznesā, mīlestībā. Ir svarīgi izvēlēties ceļu, kas ir sinhronizēts ar veselo saprātu un morāli. Nav nepieciešams nevienam šķērsot ceļu. Labāk paļauties uz saviem spēkiem un talantiem. Ir svarīgi atzīmēt, ka šī nav rīcības rokasgrāmata, bet tikai viena no daudzajām iespējām. Ja pats nevarat atrisināt problēmu, varat vērsties pēc palīdzības pie ģimenes un draugiem. Šajā nav nekā apkaunojoša. Lai jūsu garastāvoklis un labsajūta būtu labvēlīga darbam un darbiem, jums vajadzētu izmantot trīs noderīgas prakses .

Zivis

Zivis, zvaigžņu eksperti stingri iesaka nesatraukties par niekiem laika posmā no 19. līdz 25. jūnijam. Īpašās prakses un padomi, par kuriem mēs runājām iepriekš, palīdzēs viņiem kļūt laimīgākiem . Jautājumos, kas saistīti ar darbu un biznesu, jums nevajadzētu iet uz slikto pusi. Tas pats attiecas uz mīlestību. Labāk ir nodrošināt manevra iespēju un kopumā uzvesties piesardzīgi un atturīgi. Nedēļas galvenais vadmotīvs ir draudzība un mīlestība. Vientuļas un rūgtas zivis var nesasniegt tos augstumus, kas ir redzami pie apvāršņa tiem, kas ir draudzīgi un laipni pret citiem.

Eksperti iesaka izrādīt interesi par visu jauno, kā arī pārsniegt atļauto. Nebaidieties riskēt, lai jūsu dzīve kļūtu labāka, patīkamāka, taču neaizmirstiet arī par piesardzību.

COMMENTS

Leave a Comment