3 noderīgi padomi, lai atbrīvotots no melnās līnijas savā dzīvē

Melnā līnija ir tad, kad nevēlami notikumi notiek viens pēc otra, un pašreizējā situācijā nav gaidāma gaisma. Bioenerģijas jomas eksperti ir pārliecināti, ka melno līniju savā dzīvē ir iespējams pārtraukt, turklāt pēc iespējas īsākā laikā.

Dzīve ir kā zebra – brīžiem melna, brīžiem balta, bet reizēm nepieklājīgi ilgi paliekam uz melnās līnijas. Izvairīties no tās nav iespējams, bet var izrādīties, ka izkļūt no krīzes ir iespējams. Izpildiet tālāk sniegtos padomus un jūs noteikti atkal būsiet uz zaļa zara.

Meklē slepenās zīmes un likteņa mājienus

Ja esi labs cilvēks, kurš šajā pasaulē ienes minimālu ļaunumu, tad jebkura melnā josla var būt nevis nejauša sakritību sērija, bet gan pilnīgi saprotams modelis. Reizēm Visums ar nepatīkamiem notikumiem cenšas izlabot mūsu dzīves ceļu, norādīt uz kādu svarīgu sīkumu, palīdzēt atrast sevi.

Piemēram, ja esat pazaudējis darbu un ilgstoši nevarat atrast jaunu, tas var būt signāls, ka šajā jomā viss ir radikāli jāmaina – vai nu jāatver savs bizness, vai jācenšas gūt peļņu no saviem hobijiem, vai jāatrod kaut kas pilnīgi jauns. Ja jūs izšķīrāties ar savu mīļoto un nevarat atrast viņam aizstājēju, varbūt jums tas nav jādara? Iespējams, ka Visums šādā veidā mēģina jūs virzīt uz laimes ceļa, un jūs tam pretojaties.

Tāpēc pirmais un vissvarīgākais padoms, lai nekavējoties pārtrauktu melno līniju, ir pieņemt situāciju un sākt to uztvert pareizi. Cilvēks nevar ilgi ciest tāpat vien. Visticamāk, jūs vienkārši neredzat mājienus, ko liktenis jums mēģina sūtīt. Mēģiniet to labot, skatoties uz notiekošo citādi. No negatīviem notikumiem nav tik viegli izcelt kaut ko patīkamu, taču, ja jums tas izdosies, melnā līnija jūsu dzīvē apstāsies.

Izdari labu darbu

Kad mums ir problēmas mājās, darbā, biznesā un citās jomās, mēs kļūstam vēl vairāk apsēsti ar sevi. Izkļūšanai no melnās līnijas,  būtība ir mainīt uzmanības fokusu. Jums jācenšas darīt ne to, ko jums gribas. Labākais veids, kā to izdarīt, ir darīt kaut ko labu citam. Runa nav par vecmāmiņas dabūšanu pāri ielai, lai gan arī tas jums palīdzēs. Runa iet par kaut ko lielāku.

Lasi arī: 4 Zodiaka zīmes, kuras sagaida bagātība 2022. gada oktobrī

Piemēram, tevi nomāc problēmas un vientulība, tu nezini, ko darīt. Tev viss ir slikti, bet brīvdienās ir laiks palīdzēt vecākiem laukos vai ar kādām problēmām mājās. Vienkārši ņemiet un veltiet šo laiku viņiem, nevis sev mīļotajam. Tas pats attiecas uz draugiem, kas nonākuši grūtībās un likstās. Tas izraisīs pozitīvu emociju viļņus. Galvenais ir izvēlēties sniegt palīdzību tiem cilvēkiem, kuri no sirds pateiks paldies ar smaidu un siltiem vārdiem.

Mainiet ainavu

Bagātie melnās līnijas laikā dodas atvaļinājumā uz citām valstīm. Ja jums nav naudas, lai pat apmeklētu citu pilsētu un paņemtu atvaļinājumu uz nenoteiktu laiku, vienkārši mēģiniet mainīt situāciju jebkādā veidā. Pats pirmais solis tiem, kuri nevar izkļūt no četrām sienām, ir tīrīšana. Atrodiet laiku tīrīšanai absolūti visur. Tas liks stagnējošajai tumšajai Sha enerģijai pamest jūsu māju, aizstājot to ar radošām Či plūsmām.

Pēc tam pārkārtojiet mēbeles. Tas vēl vairāk palielinās pozitīvās enerģijas plūsmas blīvumu un stiprumu mājā. Turklāt tam ir arī psiholoģiska ietekme. Šķiet, ka jūs atjaunojat savu māju un atjaunojat sevi, noskaņojoties uz pareizo vilni. Ainavu maiņa vienmēr pozitīvi ietekmē garastāvokli.

To pašu var teikt par paradumu maiņu – piemēram, no negatīviem uz pareiziem. Var sākt sportot, biežāk iziet ārā, pārtraucot ar neveselīgo pārtiku un nebeidzamu sēdēšanu pie datora.

Šie ir trīs svarīgi padomi, kas lieliski darbojas kopā, taču var palīdzēt atbrīvoties no melnās līnijas arī atsevišķi. Novēlam jums laimi un tikai gaišas dienas bez vilšanās un problēmām.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment