5 interjera dizaina kļūdas, kas padara jūsu mājokli lētu un necilu

Interjera dizainam ir savas tendences un modes. Tas, kas bija piemērots pirms 5 gadiem, tagad var sabojāt jūsu mājas izskatu un liecināt par gaumes trūkumu.

Protams, ir nereāli ik pēc dažiem gadiem pilnībā atjaunot savu mājokli, taču ir vērts izvairīties no biežāk pieļautajām interjera dizaina kļūdām.

Nekustamā īpašuma eksperts Tomass Gudmens mums pastāstīja, no kādiem elementiem mājoklī vajadzētu izvairīties, lai izveidotu mājīgu un stilīgu interjeru.

Rottanga mēbeles

Pēdējo gadu laikā ļoti populāras ir rotanga mēbeles.

“Lai gan rotanga mēbeles nav pilnībā izzudušas, 2024. gadā rotangpalmas mēbeles vairāk tiks izmantotas kā akcents, nevis centrālais elements. Paturot to prātā, iegādājoties mēbeles nākotnē,” norāda eksperts.

Zigzaga raksti

Ševronu raksti bija ļoti populāri pirms aptuveni 5 gadiem. Lai gan šis dizains lieliski darbojas nelielā daudzumā, tas var viegli novirzīt uzmanību no citiem skaistiem akcentiem telpā.

“Lai gan savulaik tas bija populārs, ir pienācis laiks apsvērt atteikšanos no šī dizaina. Tā vietā izvēlieties rakstus un dizainus, kas nenovērš uzmanību, vai vienkārši izvēlieties minimālisma un elegances stilu bez rakstiem,” saka Tomass.

Lasi vēl: Stiliste paskaidroja, kas ir kapsulas garderobe, un kāpēc katrai mūsdienu sievietei tāda ir nepieciešama

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment