Nosauc trīs problēmas, kas liek izskatīties vecākam: kā ar tām cīnīties

 Širīna Idriss ir sniegusi dažus noderīgus padomus, kā kopt ādu pēc 30 gadu vecuma, lai tā gadiem ilgi spīdētu jaunības starojumā. Par laimi, lai to paveiktu, jums nav jāiztukšo savs bankas konts.

Kā raksta Mirror, viņa apgalvo, ka jums nav jātērē nauda dārgiem ādas kopšanas līdzekļiem. Pēc viņas teiktā, ja jums ir ap 30 gadiem un redzat, ka sejas āda sāk “sagulties”, visu bēdu iemesls ir tas, ka jūsu āda ir sākusi zaudēt apjomu.

“Neviens krēms, mitrinošs līdzeklis, peptīds, retinols, pīlinga skābe vai saules aizsargkrēms neatjaunos jūsu sejas apjomu. Tas pats attiecas uz ikvienu, kurš izmanto kosmētiku,” apgalvoja speciāliste.

Pēc Širīnas domām, sejas apjomu var atjaunot tikai tās kosmētiskās procedūras, kurās izmanto adatas. Tomēr, pareizi kopjot ādu, var novērst citus faktorus, kas var likt cilvēkiem izskatīties vizuāli vecākiem.

Piemēram, viens no faktoriem, kas pastiprina noguruma un novecošanās pazīmes, ir nevienmērīgs tonis un uz pigmentāciju vērstu balinošu līdzekļu lietošana. Runa ir par kojskābi un tādām sastāvdaļām kā arbutīns un niacīnamīds.

“Otrajā vietā ir rosaceja jeb pinnes, jo līdz trīsdesmit gadiem jūs kļūstat vairāk pakļauti pērkona negaisiem. Jūsu āda kļūst taukaināka, un daudzām sievietēm rodas hormonāli izsitumi. Azelaīnskābe būs lielisks papildinājums tavai rutīnai, lai nomierinātu šī faktora izpausmes,” dalās viņa.

Trešā lieta, kas vizuāli liecina par novecošanu, ir smalkas līnijas un grumbiņas uz sejas. Speciāliste saka, ka šīs parādības ir neizbēgamas, taču jūs varat palēnināt šo procesu, biežāk mitrinot ādu un pievienojot pareizās aktīvās vielas savai ādas kopšanas rutīnai.

 

 

Leave a Comment