5 lietas mājā, kas piesaistīs mīlestību

Pat neuzkrītošākā un pazīstamākā lieta var būt mīlestības magnēts, kas jūsu mīlestības dzīvē rada laimi. Speciālisti ierosina veikt lietu revīziju un aizpildīt māju ar objektiem, kas piesaistīs mīlestību.

Mīlestībā neesiet laimīgs? Neaizmirstiet. Iespējams, ka jūsu mājas enerģija bloķē mīlestības enerģijas apriti, un  pie tā var būt vainojams priekšmeti, kas mājai pievelk nelaimi.

LASI ARĪ: 10 mācības, ko uzzinājāt pēc emocionālas nevērības bērnībā

Veiciet revīziju un nedaudz pārveidojiet savu māju, aizpildot to ar lietām, kuru enerģija ir piepildīta ar laimi un veiksmi. Tas prasīs nedēļu vai divas, un jūs satiksieties ar cilvēku, par kuru sapņojat. Eksperti ir guvuši jums noderīgus ieteikumus, pamatojoties uz Fen Šui mācībām, kas noteikti padarīs jūsu personīgo dzīvi gaišu, bagātu un kaislīgu.

Plakāti un gleznas

Ekspertie Fen Šui jomā iesaka izrotāt savas mājas sienas ar spilgtiem plakātiem. Nu, ja tie būs romantiski attēli, pārī savienotu priekšmeti vai putnu attēli, skaistu elku un slavenību fotogrāfijas. Pēc praktizētāju domām, tas palīdzēs domāt par tikšanos ar potenciālo partneri, kurš ne tikai izskatīsies labi, bet arī būs veiksmīgs. Galvenais nosacījums ir izmantot brīvu slavenību fotogrāfijas.

Spilvens

Lielākā vientuļo cilvēku kļūda ir mājokļa iekārtošana vienam. Nopērciet kaut ko pa diviem. Tas var būt papildu krēsls, rezerves peldmētelis, cita zobu suka, viesu čības, otrs spilvens. Šie vienumi ne vienmēr tiek izmantoti paredzētajam mērķim, un tie ir nepieciešami, lai piesaistītu savu nākotnes partneri. Iedomājieties, kā viņš vai viņa izmantos jūsu traukus, gulēs gultā, sēdēs jūsu krēslā un tā tālāk.

Kaktuss

Kaktuss ir lielisks risinājums tiem, kas ir noguruši no vientulības un attiecību izskaidrošanas. Augs spēj absorbēt negatīvu un uzlādēt apkārtējo telpu ar pozitīvu. Turklāt indiešu palīgs ātri mazina spriedzi un nervozitāti, kas novirzīs no steidzamajām problēmām un ļaus izbaudīt dzīvi, tādējādi piesaistot mīlestību.

Oranža krāsa

Cīnoties ar vientulību, oranžā krāsa ir labākais ierocis. Un jo vairāk, jo labāk. Aizkari, gultas pārklāji, spilveni, spuldzes, čības, vāzes oranžos toņos piepildīs māju ar prieku, un tās iedzīvotāji būs pievilcīgi. Visi zina, ka oranžā krāsa ir vasaras sezonas hits. Tā ir saules, vasaras, siltuma un smaidu krāsa, kas dod lielisku noskaņojumu un palielina pašapziņu.

Sveces

Aromātiskas sveces, kas novietotas pa dzīvokli – kas varētu būt romantiskāk? Neatkarīgi no tā, ka sveces ir saistītas ar romantiku, tās tiek uzskatītas par lieliskiem palīgiem cīņā pret negativitāti. Ir zināms, ka sveču uguns neitralizē negatīvo gaismu, rada miera, harmoniju un laimes atmosfēru. Daudzi praktiķi iesaka nelielu mīlestības rituālu. Lai to izdarītu, vienkārši staigājiet ar aizdegtu sveci pa dzīvokli, domājot par to, kā jūs atradāt savu dvēseles draugu.

avots: dailyhoro

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru