5 veidi, kā saglabāt optimismu pēc šķiršanās

 

Tveršana

Mīlas dēkas ne vienmēr ir vienkāršas. Lai gan mums visām vajadzētu cerēt uz to, ka galu galā atradīsim savu īsto un vienīgo, tomēr pirms mēs līdz tam nonākam pastāv liela iespēja, ka mēs piedzīvosim lielas sāpes vienas vai divu šķiršanos dēļ.

Tā nav patīkama pieredze, bet ir iespējams tikt galā ar šīm sāpēm. Ja tu ej tam cauri, izmēģini sekojošos paņēmienus, lai saglabātu optimismu.

 

Cel gaismā savas aizraušanās

Būšana attiecībās nozīmē arī kaut kādā veidā ziedošanu. Nav jau nekādas vainas tam, jo viens no iemesliem, kāpēc mīlestība ir tik lolota un skaista jūtu izpausme, ir tās nepieciešamība izveidot kompromisus.

Ja nesen esi izšķīrusies, visi tavi dzīves aspekti, kas tika atstāti malā, esot attiecībās – hobijs, kuram tev nebija laika, ceļojums, kuram tev nepietika līdzekļu – var tikt no jauna celti gaismā. Tas gan pilnībā neizdziedēs tavu iekšējo nemieru, tomēr palīdzēs.

 

Redzi citus variantus

Esam atklātas: lai vai cik dziļi tu nebūtu bijusi uzticīga savai otrajai pusītei, tu tomēr esi cilvēcīga būtne, un pastāv liela iespēja, ka tu joprojām citos saredzi savus potenciālos romantiskos partnerus. Tas ir labi. Kamēr tu nevienam neko neuzspied, neviens netiks sāpināts.

Lasi arī: Tibetiešu horoskops, kas ar līdz pat 97% lielu precizitāti palīdzēs Tev uzzināt ko vairāk par savu nākotni

 

Izrunājies ar kādu

Ar draugiem, vecākiem, terapeitu… Uzmeklē šajā laikā jebkuru personu tavā dzīvē, ar kuru tu vari dalīties savās bēdās. Šī persona sniegs atbalstu, piedāvās palūkoties uz lietām no citas perspektīvas vai arī vienkārši ļaus tev izraudāties. Lai vai kā, tas palīdzēs ceļā uz izdziedēšanos.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Leave a Comment