7 padomi no Adamsu ģimenes, lai uzturētu attiecības un laulību dzīvu

Laulība ir kā dārzs, tev tas ir jālaista, jākopj un jādod saules gaisma, un Mortīcija ar Gomezu vienmēr meklē labās lietas par kurām vienam otru slavēt, pacelt otra pašapziņu.

Viņiem ir dziļa kopīga nozīme viņu ģimenē, un viņu ģimene ir burtiski viss.

Es domāju, ka mēs visi varam kaut ko iemācīties no šiem briesmīgajiem gotu dīvaiņiem.

Es esmu par veselīgu laulību, un tādu nav nemaz tik daudz. Ir grūti atbrīvoties no drāmas veselīgās laulībās, jo bez tās, ne  visi spēj sadzīvot. Tas, ko ir grūti panākt attiecībās, ir veselīga deva humora, neaizvainojot vienam otru. Protams, šīm lietām ir jābūt abpusējām.

Kopīga mīlestības karte

Jūsu galvā ir mīlestības karte, piemēram, jūsu izpratne par to, kas ir jūsu partneris, kas viņiem patīk, kas viņiem nepatīk, kādas ir viņu aizraušanās, ko viņi vēlas no dzīves.

Būt ļoti uzmanīgiem pret sava partneru atsauksmēm un viņu vajadzībām.

Audzējiet savu mīlestību un apbrīnu

Apbrīnojiet savu partneri. Ļaujiet savam laulātajam justies tā, it kā viņš vai viņa būtu viscildenākā būtne uz planētas.

Jāiegulda sevi attiecībās tā, it kā jūs nekad nebūtu pārtraukuši satikties, iet uz randiņiem, tā it kā, jūs vēl būtu puķu un šokolāžu periodā. Neesiet skopi ar komplimentiem un pievērsiet uzmanību detaļām.

Neļaujiet dzīves rutīnai apslāpēt kaisli. Spējiet atzīt jūsu partnera pozitīvās puses, nekautrējoties un nejūtoties apdraudēti. Vienmēr meklējiet to labāko savā partnerī, liekot justies labāk pašiem par sevi. Nepazemojiet savu partneri.

Lasi arī: Austrumu prognoze pēc jūsu dzimšanas gada 2023. gadam

Ir jāsaprot, ka Jūs variet palīdzēt savam partnerim iegūt pašpārliecību. Tad, kad tikko sākāt doties uz randiņiem, tad bija viegli pamanīt pozitīvās iezīmes savā partnerī, bet pēc laulībām iestājās rutīna. Jūsu acīs sāka izcelties partnera negatīvās iezīmes, kuras jūs kaitina. Laulības ir kā dārzs, jums tas ir jālaista, jākopj un jāsniedz saules gaisma. Ja pie tā nestrādāsiet, tad laulības dzīve, var kļūt par īstu elli.

Apvienot savus spēkus, tā vietā, lai nostātos vienam pret otru

Daudzi cilvēki ir aizņemti ar saviem hobijiem, darbu, lietām, ko viņi vēlas darīt savā dzīvē, tā vietā, lai atvēlētu laiku partnerim, un pateiktu, “Hei, man ir svarīgi, ko tu vēlies. Man ir svarīgi, kas ar tevi notiek, pastāsti par stresu, ar ko tu saskaries.”

Ir svarīgi ieviest savā laulības dzīvē, vismaz 15 minūšu ilgas sarunas, kas mazina stresu katru dienu, kur jūs vienkārši runājiet. Jūs varat runāt par labajām lietām vai arī varat runāt par lietām, kas nav saistīts ar attiecībām.

Ja jūs runājat par lietām, kas jums rada stresu, un jūsu vainojat tajā partneri, tad tā nav tuvības veidošana. Tā varētu būt atsevišķa saruna.

Bet, ir ļoti svarīgi sarunāties par to, kas ar mani notiek. Tikai tāpēc, lai otrs cilvēks vai nu klausītos vai piedāvāt risinājumus. Tas ir ļoti, ļoti saistoši attiecībās. Tas ir svarīgi, tam tikai nepieciešamas kā minimums 15 minūtes, jo dzīve kļūst arvien aizņemtāka.

Turpini lasīt nākošajā lapā…

COMMENTS

Leave a Comment