Attiecību problēmas – kā ar tām tikt galā?

Couple crisis

Jebkurš pāris attiecību laikā saskaras gan ar kāpumiem, gan kritumiem.

Tikai daži pāri nav spējīgi no kritumiem izkļūt ārā. Tomēr vienmēr ir jāatceras, ka ne visas problēmas ir neatrisināmas – ar tām tikai ir jāstrādā, un galvenais ir zināt – kā.

Šķirsti lapas uz priekšu, lai iepazītos ar problēmām, kas sastopamas attiecībās un uzzinātu, kā ar tām tikt galā vai vismaz smelties iedvesmu tam, kā strādāt pie attiecībām, lai problēmas vispār nerastos.=

1. Attiecību problēma: komunikācija

Bieži vien mēs viens ar otru pārāk maz sarunājamies. Saruna nav iespējama, ja tu nepārtraukti raugies telefona vai televizora ekrāna, esi iegrimis interneta pasaulē vai pārskati jaunāko sporta jaunumus.

Kā atrisināt problēmu?

  • Saplānojiet laiku sev divatā – ja jau dzīvojat kopā, telefonus uzlieciet uz „klusumu”, bērnus nolieciet gulēt un veltiet laiku tikai sev! Pārrunājiet dienas notikumus, uzdodiet jautājumus viens otram – vienkārši koncentrējieties uz savstarpēju komunikāciju.
  • Izmanto ķermeņa valodu, kamēr jūs sarunājaties. Izrādi interesi par to, ko otrs tev vēlas pateikt – piekrītoši pamāj ar galvu, noteikti nedari nekādas blakusiedarbības, kas novērš tavu uzmanību.
  • Ja jūsu ikdienas „komunikācija” beidzas ar kliegšanu, noorganizējiet sev citu sarunu vietu, piemēram, bibliotēku, restorānu vai citu vietu, kur jums būtu kauns, ka kāds cits redzētu jūs kliedzam vienam uz otru.
  • Sarunā nostādiet noteikumus : nekad neizmantojiet tādas frāzes, kas sākas ar „tu vienmēr” un „tu nekad” – tā jūs izvairīsieties no liela strīda.

 

2. Attiecību problēma: tuvība

Arī partneri, kuri viens otru ļoti stipri mīl, var būt seksuāli nesaderīgi. Bet tuvība ir pēdējā lieta, no kuras attiecībās vajadzētu atteikties.

Kā atrisināt problēmu?

  • Plānojiet, plānojiet, plānojiet. Tai ne vienmēr ir jābūt naktij, kad varat kļūt tuvi – ja abi strādājat, būsiet pārāk noguruši, lai ar to nodarbotos. Izbrīvējiet laiku izpriecām dienas laikā, kad tas ir iespējams. Tas attiecības arī padarīs interesantākas.
  • Noskaidrojiet, kas jūs patiešām uzkurina un atklāti par to izrunājieties – ja neteiksi to savam partnerim, viņš to varbūt nekad arī nedarīs. Runājiet par savām vēlmēm un izmēģiniet tās!
  • Ja šāda veida problēmas neizdodas atrisināt, tad ir iespējams griezties arī pie terapeita, kas jums tās palīdzēs atrisināt.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

COMMENTS

Leave a Comment