Daži padomi kā un kad atzīties mīlestībā…

mīlestība

Beidzot Jūs satikāt savu sapņu vīrieti, taču viņš neko nezina par jūsu jūtām. Ko darīt: atzīties pirmajai vai gaidīt viņa iniciatīvas? Portāls Zeltene palīdzēs jums veikt šo soli pirmajai!

Atzīties savās jūtās pret kādu nav viegli. Vieglāk ir atbildēt uz partnera iniciatīvu, taču to var nākties gaidīt ļoti ilgi. Ko tad darīt?

Pirmkārt, neaizmirstiet, ka iniciatīva – tā nav piesiešanās, bet gan neliels mājiens uz tālāko attiecību veidošanos. Ja jūsu vīrietis nav sevī pārliecināts – viņš būs stipri pateicīgs jums par šo gājienu. Taču, ja jūsu partneris  ir neuzmanīgs vai viņam ir kādas šaubas, tad veicot galveno soli – jums vajag koncentrēt viņa uzmanību uz sevi un ļaut viņam saprast, ka vēlaties veidot kaut ko nopietnu.

 

Kā izvairīties no kļūdām?

Atvēliet sev laiku, piemēram, 3 nedēļas vai mēnesi, kad visu šo periodu jūs pētiet vīrieti. Tikai, ja jūs jutīsiet, ka tieši pretī jums ir tas cilvēks, kuram jūs esiet gatava atdot savu sirdi – rīkojieties!

Lasi arī: Kā pārbaudīt puisi, mīl viņš tevi vai nē?

Turklāt, šajā periodā neaizmirstiet sarunāties ar vīrieti par mīlestību un vispārīgi, noskaidrojiet viņa attieksmi pret šīm jūtām. Kam tas ir vajadzīgs? Diemžēl starp stiprā dzimuma pārstāvjiem mēdz atrasties vīrieši, kuri baidās no mīlestības kā no uguns un nevēlās iet tālāk par draudzīgām attiecībām, vai arī viņiem interesē tikai vienas nakts sakari. Pārliecinieties, vai jūsu izvēlētais vīrietis nav viens no šiem.

 

Spied nākamo lapu, lai lasītu tālāk

Leave a Comment