Kā pārbaudīt puisi, mīl viņš tevi vai nē?

delfi

Mīlestība – ļoti interesanta sajūta, un reizēm katra no mums aizdomājas par to, kā pārbaudīt vai mīlestībai ir savi mīnusi. 

Protams, plusu ir pietiekami, bet tas nenozīmē, ka mīlestībā viss  notiek tā kā mēs vēlētos. Šodien pacentīsimies noskaidrot ,kā pārbaudīt  puisi, mīl viņš tevi vai nē.

 

Nav vērts rīkot no savas puses dažādas spīdzināšanas, jo vienalga viss apslēptais reiz nāk gaismā. Un lai nerastos jūtu domstarpības no savas un mīļotā cilvēka puses, vajadzētu vienkārši uzlabot savstarpējās attiecības, veidot labu attieksmi vienam pret otru, ievērot cieņu un maigumu.

Mūsdienās, abpusējas jūtas starp diviem viens otru mīlošiem cilvēkiem, sastopamas reti. Bet lai abpusējas simpātijas, cieņa vienam pret otru un pats galvenais- mīlestība, vienmēr būtu īstas attiecībā pret savu otro pusīti, šīs sajūtas vajadzētu īpaši uzraudzīt.

Mēs visi esam cilvēki un visi reiz pieļaujam kļūdas, pēc kurām pēc tam arī nožēlojam. Bet lai tās nepieļautu, vajag zināt dažus noteikumus.

Ja puisis par tevi rūpējas, aicina uz restorāniem un kafejnīcām, ved tevi uz kino- tas nebūt nenozīmē, ka viņš tevi patiešām mīl. Tas vienkārši var būt pirmais  paņēmiens , lai tevi, skaistu un seksīgu meiteni,  ievilktu gultā. Bet ja nu puisis tiešām runā tik pārliecinoši, ka pat nevar nojaust, ka viņš melo? Kā to pārbaudīt un panākt abpusēju sapratni arī no viņa puses?

Lasi arī: 6 zodiaka zīmes, kas ir visvairāk atkarīgas no mīlestības

Sāksim ar pirmo. Sākumā vajadzētu nospēlēt “teātri”  – pateikt, ka it kā tev būtu salūzusi automašīna 200 km attālumā no pilsētas, un sarīkot to nevis brīvdienā, bet tad, kad viņš būs darbā. Ja tavs puisis tevi patiešām mīl, viņš nekad neatteiksies tev palīdzēt.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

COMMENTS

Leave a Comment