Domā, ka krāpšanai nav iespējams tikt pāri bez šķiršanās? Ir, un kā vēl!

Dažkārt ir ļoti grūti atturēt sevi no domas par kādu citu cilvēku, kurš nav ne tavs draugs, ne vīrs – un tā notiek diezgan bieži.

Ja cilvēki ir precējušies gadiem ilgi, viņiem ir laimīga ģimene, bērni, tam būtu jābūt tam, kas definē nesalaužamas saites, vai ne? Bet ne vienmēr tā ir.

Dažkārt attiecībās notiek tādas lietas, kas liek domāt nepiedienīgas domas par kādu citu cilvēku. Iespējams, ka tas ir noticis vienreiz, varbūt vairākas reizes – un tu vienkārši nespēj nejusties vainīga par šādām domām.

Iespējams, ka tu jūties tā, it kā tavs vīrs vai draugs savas attieksmes dēļ būtu “iegrūdis” tevi cita vīrieša rokās. Un, lai nu kā viss nebūtu bijis, šādam notikumam ir iespējams tikt pāri – bet tas ir jādara kopā.

Lasi vēl: Kādēļ īsts vīrietis tevi nekad nekrāps? Drošas pazīmes!

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kā tikt pāri krāpšanas sāpēm!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close