Es tevi mīlu, lai gan tu neesi manā gaumē: 3 vīriešu tipi, kuri sev piesaista sievieti, “sadragājot” viņas pašcieņu

Mūsu viedoklis par sevi bieži vien veidojas dialogā ar citiem cilvēkiem. Parasti ar tiem, ar kuriem mums ir romantiskas attiecības.

Bieži vien, tiekoties ar interesantu vīrieti, sieviete nevar uzreiz novērtēt visas viņa priekšrocības un trūkumus. Tas ir saprotams: iemīlēšanās, tie paši tauriņi vēderā un vēlme patikt tūlīt ir svarīgāki par kopīgās nākotnes plāniem un savu garīgo labsajūtu.

Tomēr, pēc psihologu domām, pirms katra randiņa vajadzētu paturēt prātā noteiktu noteikumu kopumu, kas ļaus izdarīt kompetentu izvēli vai pat izvairīties no traģēdijas – savas pašcieņas sadragāšanas. Psihologi ir identificējuši trīs vīriešu tipus, kas negatīvi ietekmē sievieti.

Agresori

Šis bīstamais tips ne tikai liks jums apšaubīt savu pievilcību, bet var burtiski padarīt jūs traku. Un sākumā meitenēm šķiet, ka jaunais vīrietis vienkārši “nav kā visi” un pamana to, ko citi neredz.

Piemēram, viņš izsaka komplimentus par jūsu šķietamajiem trūkumiem (“Šis uzlabojumus ir tik labs, tā tu izskaties daudz labāk!”, “Tev nevajag nekādu grimu, bez grima ir daudz labāk!”, “Es tevi mīlu, lai gan tu neesi mans tips”). Šāda maskēta kritika rada tevī bailes, ka tu nespēsi satikt vīrieti, kurš mīlēs un pieņems visas tavas īpatnības.

Lasi vēl: Neticami garšīgas kotletes no ziedkāpostiem: no šī ēdiena neviens nespēs atteikties

Šādiem vīriešiem bieži vien ir raksturīga īpaša mīlestība pret skandāliem, attiecību skaidrošanu un pat spēka parādīšanu. Lai gan vēl biežāk viņi vienkārši izrāda pārmērīgu kontroli un par saviem labajiem darbiem pieprasa tūlītēju “paldies”. Ar viņiem strīdēties ir gandrīz neiespējami, un mainīt viņu domas vispār nav vērts. Labāk vienkārši aiziet prom.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment