Kad mana bijusī vīramāte uzzināja, ka es precējos, viņa atskrēja pie manis un sāka prasīt pusi naudas par dzīvokli

Mana vīramāte mani nekad nav mīlējusi. Viņa nevarēja man piedot, ka atņēmu viņas vienīgo dēlu, galveno dzīves prieku. Katra mūsu tikšanās izvērtās par īstu pārbaudījumu! Pirmo reizi precējusies es visu iztēlojos savādāk.

Mans vīrs no tēva mantoja divistabu dzīvokli, ko novēlēja viņam. Mēs tajā audzinājām savus bērnus un domājām par to, kā tajā novecot. Diemžēl mans vīrs agri nomira, atstājot man vairākus kredītus. Es nevaru viņu par to vainot, jo es vienmēr atbalstīju viņa idejas. Mani daudz vairāk sarūgtināja vīramātes uzvedība, kura prasa, lai es viņai iedodu pusi naudas par dzīvokli, kurā dzīvojam ar jaunāko. Vai Tu zini kapēc? Jo pēc tik ilga laika man beidzot ir vīrietis.

Pirmo reizi precējusies

Es jums pastāstīšu nedaudz par savu pirmo vīru. Mēs paši nācām no pieticīgām ģimenēm, es neko nesaņēmu no saviem vecākiem (dzīvojām hosteļos un īrējām istabas), un viņš mantoja dzīvokli no sava mirušā tēva. Starp citu, viņš jau sen izšķīrās no vīramātes, atstājot viņu ar bērnu. Un es varu uzminēt, kāpēc.

Lasi arī: Jaungada ēdienkarte 2024: 3 ēdieni uz svētku galda veiksmei un labklājībai

Lasi arī: Retrograda planētas 2024. gadā: dažas no tām spēcīgi izmainīs jūsu dzīvi!

Ak, un es cietu kopā ar viņu. Katru reizi, kad viņa ieradās pārbaudīt, viņa apgrieza visu māju kājām gaisā. Viņa vienmēr gāja pie kumodes vai skapja un, it kā vecās filmās, braukāja ar pirkstu gar augšējo plauktu, mēģinot atrast putekļus. Bet es guvu šo mācību un vienmēr rūpīgi gatavojos viņas ierašanās brīdim, lai nepaliktu ne puteklīša. Viņai bija īpašs prieks pastāstīt dēlam, ka esmu slinka.

Viņai nepatika mans ēdiens, un viņai nepatika arī apģērbs, ko es nopirku savai meitai un dēlam. Viņasprāt, tas viss bija vai nu nekvalitatīvi, vai neglīti. Man nebija spēka to izturēt, bet es klusēju sava vīra dēļ.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment