Fin***u zvaigžņu prognoze nedēļai no 2023.gada 2.oktobra līdz 8.oktobrim: Vēžus sagaida izmaiņas, Zivis – vilšanās!

Mēneša sākumā īpaši svarīgi ir plānot izdevumus un citas lietas. Šeit jūs varat pārfrāzēt sakāmvārdu – “kā tu sāc mēnesi, tā tu to pavadi.” Ņemot vērā zvaigžņu ekspertu ieteikumus un zvaigžņu atrašanās vietu, oktobra sākumu vari padarīt veiksmīgāku.

Kā rāda zvaigznes, daudzas Zvaigžņu zīmes oktobra pirmo pilno nedēļu pavadīs finansiālās un ar darbu saistītās rūpēs. Atcerieties, ka ir astoņi vienkārši ieteikumi, kā piesaistīt naudu sev. Sekojot tiem, būsiet veiksmīgāks, turklāt mazāk atkarīgs no zvaigžņu un planētu noskaņojuma. Ir pienācis laiks iemācīties kaut ko līdzīgu šim.

Auns

Zvaigznes Aunam prognozē kopumā labvēlīgu nedēļu, lai gan to grūti nosaukt par stabilu. Dažas dienas būs piemērotas atpūtai, savukārt citās Aunam nāksies peldēt pret straumi un pārvarēt šķēršļus. Tomēr daudzi no šīs Zīmes pārstāvjiem varēs nopelnīt vairāk. Ir svarīgi ieklausīties savā iekšējā balsī: iespējams, Auns saņems kādus mājienus no savas zemapziņas.

Vērsis

Visvairāk finansiālajā sfērā veiksies Vēršiem, kuri nodarbojas ar pārvietošanos un daudz laika pavada pie stūres. Arī šiem cilvēkiem jātiek galā ar uzkrātajiem uzdevumiem, taču labāk to darīt pakāpeniski, nesteidzoties. Šis ir ļoti labvēlīgs laiks, lai analizētu savas kļūdas un kaut ko mācītos no citiem cilvēkiem. Jāplāno budžets, jāiegādājas pēc iespējas mazāk nederīgu preču.

Lasi arī: 4 Zvaigžņu zīmju pārstāvji, kuri kļūs bagāti 2023. gada oktobrī: jums neaprakstāmi paveiksies!

Lasi arī: Tautas zīmes par maku: kā nezaudēt un būt uzvarētājam

Dvīņi

Dvīņiem ir svarīgi uzraudzīt iegādāto preču un pakalpojumu kvalitāti. Ja jums nav pietiekami daudz motivācijas, tad no 2. līdz 8. oktobrim varat lasīt grāmatas vai skatīties video par to, kā slaveni cilvēki tikuši pie panākumiem un bagātības. Kopumā šīs dienas būs labvēlīgas Fin***u sektora grūtību pārvarēšanai. Vienkārši neatslābieties pirms laika: jūs nevarat atstāt novārtā savus darba pienākumus līdz piektdienai ieskaitot.

Vēzis

Vēži varēs izmantot planētu enerģiju cīņā par vietu saulē. Pirmdienās un ceturtdienās iepirkšanās būs veiksmīga. Jūs varat droši veikt jebkādus pirkumus, izmantojot internetu. Zvaigžņu eksperti prognozē izmaiņas Fin***u un biznesa jomā. Grūti spriest par mērogiem: daži Vēži nolems mainīt darbu, bet citi priekšniecībai ierosinās jaunu projektu un gūs panākumus.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment