Horo***ps 18.aprīlim – pārsteigumu pilna diena

Šodien neesiet slinki, jūs sagaida dažādas jaunas idejas, kā arī pārsteigumi, bet vai tie būs pozitīvi, tas jau ir atkarīgs no jums!

Auns

Centieties nepārpūlēt sevi šajā dienā un neizrādīt ietiepību jautājumos, kas šajā spēlē ir ārpus jūsu spēka. Labs laiks, lai tiktos ar veciem draugiem – jūs varat saņemt interesantu informāciju no viņiem. Darbā viss izrādīsies labi. Tagad nav vēlams ņemt un dot naudu parādos, īpaši – pieteikties bankās un ņemt aizdevumus.

Vērsis

Neļaujiet sev būt slinkiem. Ir labs laiks sākt remontu vai vienkārši kārtot māju. Radinieki var piedāvāt palīdzību, bet tagad labāk ir paļauties tikai uz sevi. Nav veiksmīgākais periods jaunām paziņām, pagaidām labāk nepaplašināt komunikācijas loku. Bet no vecajām paziņām jums nevajadzētu atteikties. Kā viņi saka, “vecais draugs ir labāks par jauniem diviem.”

Dvīņi

Tagad daudz kas no jums atkarīgs. Jūs vēlaties būt uzmanības centrā, bet tomēr nevajadzētu iet uz priekšu. Labs laiks, lai nedaudz mainītu tēlu, atjauniniet skapi. Var rasties konflikti ar radiniekiem, tādēļ mēģiniet nepievērst uzmanību un neuztraukties par sīkumiem. Labs laiks praktiskiem mājsaimniecības ierīču pirkumiem un atjaunošanai.

Vēzis

Šodien nav vēlams uzsākt darbu, kas saistīts ar nopietnu fizisko slodzi. Tagad jūs esat gatavi pieņemt lēmumus emociju ietekmē, un tas var izraisīt konfliktu. Bet sirds lietās jūs varat sagaidīt patīkamus pārsteigumus. Galvenais ir nepalielināt saistības.

Lasi arī: Kādam dzīvniekam līdzinās jūsu vīrietis, ņemot vērā Zodiaka zīmi

Lauva

Šajā periodā ir daudz aktivitāšu, tāpēc mēģiniet plānot lietas, kas tika atliktas līdz labākiem laikiem. Iespējama jauna perspektīva iepazīšanās vai veco mīlestības attiecību atjaunošana. Pievērsiet uzmanību Vese***as stāvoklim: var būt problēmas ar zarnām un nierēm.

Jaunava

Šī diena var būt saspringta, tāpēc neplānojiet kaut ko nopietnu. Ja jūs nevēlaties sarežģīt savu dzīvi sev, nedodiet nekādus solījumus, it īpaši cilvēkiem, no kuriem jūs esat atkarīgs. Bet jūs varat paļauties uz ģimenes un draugu izpratni un atbalstu.

Svari

Īpašas izmaiņas nenotiks. Neprasiet no sevis varoņdarbus un nemēģiniet nekavējoties atrisināt visas uzkrātās vietējās un profesionālās problēmas. Ir labs laiks iepirkties, patīkamas tikšanās draugu kompānijā. Nav izslēgta interesanta romantiska iepazīšanās.

Skorpions

Jums būs interesantas idejas. Nevilcinieties sazināties ar tiem, kuri var palīdzēt to īstenošanā. Jums nopietni jāanalizē jūsu finansiālās spējas. Tas ir labs laiks, lai satiktos ar cilvēkiem, kam ir siltas jūtas.

Lasi arī: LPS: Esošā autoceļu finansēšanas politika nav ilgtspējīga

Strēlnieks

Pirms jūs kaut ko darāt, vispirms jāpadomā par to. Mēģiniet atrast laiku, kas palīdzēs jums atbrīvoties no sliktajām domām. Jūs sagaida jaunas interesantas paziņas un veco saišu atjaunošana. Attiecībās ar radiniekiem ir labāk ieņemt gaidīšanas un skatīšanās attieksmi.

Mežāzis

Neļaujiet emocijām pārņemt jūs un mēģināt sazināties mazāk, izvairīties no trokšņainajām kompānijām, palieciet vienatnē ar sevi. Tagad ir ļoti viegli nelaimīgi aizskart ciešus cilvēkus. Pat ja jūs esat pārliecināts par savu taisnību, mēģiniet izprast sarunu biedra viedokli.

Ūdensvīrs

Labs laiks profesionālam darbam, jūs varat tikt galā ar daudziem uzdevumiem. Visticamāk, jūs saņemsiet interesantus ieteikumus, jūs varēsiet satikt noderīgas paziņas. Izvairieties no nopietniem izdevumiem, pretējā gadījumā jūs varat palikt uz sēkļa.

Zivis

Centieties nepalaist garām notikumiem, kas var ietekmēt jūsu nākotni. Pat ja jūs vienkārši uzaicina apmeklēt kādu pasākumu, noteikti ejiet. Tagad ir visas iespējas noķert laimi aiz astes. Nav izslēgtas jaunas romantiskas paziņas. Šodien nevajadzētu ņemt aizdevumus un aizdot.

 

Avots: vedmochka.net

Gunta Graudiņa

Leave a Comment