Horo***ps 2023. gada 23. jūnijam: esiet uzmanīgi, var rasties pārpratumi

Lauva

Nedēļas beigās jūsu emociju kontroles līmenis ir praktiski nulle. Lai neiesaistītos liekos konfliktos, šodien centies ierobežot saziņu ar apkārtējiem. Un, ja no kontaktiem izvairīties neizdodas, tad vismaz seko runai, citādi pateiksi par daudz, par ko vēlāk būs kauns.

Jaunava

Piektdien veiksme tev uzsmaidīs tur, kur tu to negaidi. Gatavojieties pozitīvām pārmaiņām! Un veltiet laiku, lai pievērstu uzmanību savam izskatam – dodieties pie friziera, apmeklējiet kosmetologu vai iegādājieties pārsteidzošu jaunu lietu.

Svari

Nedēļas beigās tavs emocionālais fons ir nestabils – esi vai nu eiforijā, vai arī tevi kaitina sīkumi. Lūdziet palīgā visu savu pacietību un atturību, jums vienkārši jāizdzīvo šis periods.

Skorpions

Iedziļinieties savā atmiņā un atcerieties solījumu, ko kādam devāt, bet nebija laika izpildīt, un steidzami izlabojiet situāciju! Pretējā gadījumā jūs varat iegūt neuzticamas personas reputāciju, uz kuru nevar paļauties.

Strēlnieks

Ekspromts šodien nav priekš jums, plānojiet dienu iepriekš un stingri ievērojiet grafiku. Ja rīkojaties spontāni, pastāv liels risks viduvēji tērēt laiku satraukumam, nesasniedzot nekādu rezultātu.

Lasi arī: Laimīgais 10 bērnu tēvs Īlons Masks nosauca vienīgo iemeslu, kāpēc viņš varētu pārtraukt bērnu radīšanu

Lasi arī: Vasaras saulgriežiem 2023. gadā ir ļoti īpaša burvība, pavadiet to pareizi, lai nezaudētu veiksmi un finansiālo labklājību

Mežāzis

Centies nepateikt visu, ko domā, pat ja tev šķiet, ka sarunu biedrs tev piekrīt un viņam var uzticēties. Savu viedokli, it īpaši, ja tas skar citu cilvēku lietas, labāk paturēt pie sevis. Būs ļoti nepatīkami, ja cilvēks, kurš kļuvis par diskusiju objektu, uzzinās par visiem nepatīkamajiem epitetiem, ar kuriem jūs viņam netīšām piešķīrāt.

Ūdensvīrs

Šodien iespējami strīdi ar kolēģiem – kāds mēģinās daļu no saviem pienākumiem uzvelt uz tevi. Necīnieties, bet arī nepadodieties spiedienam. Pareizi atgādiniet personai, ka jums vispār nevajadzētu nodarboties ar šiem jautājumiem, un pārtrauciet nepatīkamo sarunu.

Zivis

Nedēļas beigās vari justies noguris, viss burtiski izkritīs no rokām. Nespiediet sevi strādāt tajā pašā režīmā – dariet tikai to, kas patiešām ir jādara.

Leave a Comment