Laimīgais 10 bērnu tēvs Īlons Masks nosauca vienīgo iemeslu, kāpēc viņš varētu pārtraukt bērnu radīšanu

Grūti atrast mediju jomā aktīvāku miljardieri par Īlonu Masku, par kuru ziņas parādās ar biedējošu biežumu. Var tikai brīnīties, kā viņam viss izdodas un kad atpūšas no biznesa.

 

Šodien piedāvājam uzzināt vairāk par to, ar ko pēdējā laikā nodarbojas viens no planētas bagātākajiem cilvēkiem. Un ar kādiem strīdīgiem izteikumiem viņu jau ir izdevies atzīmēt. Dažreiz pat viņa uzņēmēja talanta cienītāji brīnās, kā šis miljardieris var izteikt tādas muļķības.

Īlons Masks: ziņas

Šī gada aprīlī Īlons Masks tika atzīmēts ar uzņēmuma izveidi, kas strādātu mākslīgā intelekta jomā. Redzot OpenAI laboratorijas panākumus, kas radīja jau sensacionālo ChatGPT, amerikāņu miljardieris nolēma neatpalikt un palielināt konkurenci.

Un jau aprīļa beigās Īlons vēroja savas raķetes palaišanu. Sākumā viss bija kārtībā, Starship veiksmīgi pacēlās no zemes un ieguva augstumu. Tomēr vēlāk notika kļūme, raķete sāka griezties gaisā, kādēļ tika nolemts uzspridzināt Starship 39 kilometru augstumā. Tas notika jau ceturtajā lidojuma minūtē. Un, lai gan Īlons Masks visiem apliecināja, ka pēc pāris mēnešiem notiks otrā (un veiksmīgāka) palaišana, joprojām ir grūti tam noticēt.

Šķir nākošo lapu, lai uzzinātu, kas viņam var likt pārstāt radīt bērnus…

COMMENTS

Leave a Comment