Horo***ps nedēļai: 16. – 22.aprīlis – sagaida paredzami notikumi

Zvaigznes mums palīdz vai aizgriežas no mums. Astrologi palīdzēs saprast, kāda būs situācija laika posmā no 16. līdz 22. aprīlim. Lai sasniegtu panākumus, cilvēkam būs vajadzīgs liet sviedrus, bet kādam veiksme pati smaidīs.

Viena lieta ir pilnīgi droša – nedēļa būs ļoti stabila, un notikumi būs paredzami. Vienīgās ievērojamās izmaiņas ir saules vājināšanās 20. datuma sakarā ar pāreju uz Vērša zīmi. Tiks veikti arī divi globālie atjauninājumi. Saturns dosies pretējā virzienā 18.aprīlī, un svētdien Plutons kļūs retrograda. Izvairīšanās no nepatikšanām šonedēļ nebūs tik sarežģīta, bet ilgtermiņā atpakaļgaitas planētas neļaus to izdarīt bez grūtībām, bez lielām pūlēm.

Auns

Īpaši svarīgu lomu spēlēs šonedēļ, jūsu sapņi. Viņi neparedz tavu nākotni, bet tie pilnīgi nodos dvēseles iekšējo stāvokli, tāpēc nevajadzētu uztvert sapņus burtiski. Mēģiniet pāriet no darba uz atpūtu, jo Saule mazināsies. Emocionālais fons mazināsies. Maksimālais spēcīgais Mēness pirmajās trīs dienās Vērsī var ienirt jūs stāvoklī, kad ir infantilisms un komercializācija. Greizsirdība un alkatība izpaudīsies jūsu mīļajiem. Nestrīdieties ar viņiem – cenšaties mierīgi un ar savstarpēju izpratni, un tad viss būs kārtībā.

Lasi arī: Kādam dzīvniekam līdzinās jūsu vīrietis, ņemot vērā Zodiaka zīmi

Vērsis

Vērsim stiprais Mēness pirmajās trīs dienās un brīvdienās palīdzēs sasniegt jaunu līmeni mīlestības attiecībās. Tas būs lielisks laiks ceļošanai kopā, apspriesties par kopīgām lietām. Kad jūs saskaraties ar grūtajiem uzdevumiem vai ja rodas problēmas, labāk ir pievērst uzmanību likteņa zīmēm. Šonedēļ īpaša nozīme būs zīmēm. Skatieties tajās grūtos brīžos. Jums izdosies. Svētdien Plutons nespēs tevi iedzīt stūrī, tā kā apkārtējiem cilvēkiem varēsiet uzticēties. Tas būs lielisks laiks ģimenes sarīkojumiem.

Turpini lasīt nākamā lapā…

Leave a Comment