Ievākšanās jaunā mājā: kādas lietas pirmkārt vajadzētu ņemt līdzi labklājībai un laimei

Mājas iesvētīšana ir priecīgs notikums, kas sākat dzīves posmu jūsu mājās. Lai jaunā vietā veiksme nenovērstos, ir svarīgi ievērot vienkāršus noteikumus un, pirmkārt, ienest dažas lietas labklājības piesaistīšanai.

Par māju ierīkošanu ir daudz pazīmju, kas palīdz saimniekiem pārvērst jauno māju par spēka vietu un ienest dzīvē laimi. Vietnes dailyhoro.ru eksperti jau iepriekš rakstījuši par zīmēm un uzskatiem, kas saistīti ar šo svarīgo un priecīgo notikumu. Tagad piedāvājam noskaidrot, ko vērts ir, un pirmajiem ienest mājā, lai rastu tajā labklājību.

  • Saskaņā ar zīmi bagātība neizies no mājas, ja katrs no mājiniekiem pirms ienākšanas metīs pāri slieksnim monētu. Tos savāc, ieliek maisā un pakar blakus ārdurvīm, lai piesaistītu finansiālo pārpilnību.
  • Tāpat ir vērts  uz jaunu māju nest ziedus, kas var piesaistīt laimi un labklājību. Vislabāk augus ņemt no iepriekšējās dzīvesvietas. Ja augi ir jauni, tad ir vērts tos pārstādīt iepriekš, lai dzīvotu gatavus augus pārnestu uz mājām.
  • Vāze ar ziediem. Mājas iesildīšana ir svētki, kas jādalās ar ģimeni un draugiem. Ir svarīgi izrotāt māju uzreiz pēc pārvākšanās, novietojot skaistu vāzi ar svaigiem ziediem.

Lasi arī: Juvelierizstrādājumu zvaigžņu prognoze: kādus dārgakmeņus un pusdārgakmeņus zvaigžņu zīmēm nevajadzētu nēsāt, lai nezuadētu veiksmi un labklājību

Lasi arī: Bagātības numeroloģija: kā tērēt un kur ieguldīt naudu, lai piesaistītu finansiālu veiksmi

  • Pirmkārt, jaunā slotā tiek ienesta jauna slota. Tas ir novietots pie ieejas ar slotiņu uz augšu pie ieejas, kā arī sarkans pavediens ir piesiets ap rokturi, lai pasargātu sevi no negatīvisma un novērstu nepatikšanas no iekļūšanas jaunajā korpusā.
  • Cita zīme vēsta, ka  mājas gariņš netiek uzaicināts uz jaunu māju , kamēr viņam nav vieta. Lai to izdarītu, vispirms ienesiet mājoklī lādi. Kurā ielika košus auduma pleķīšus, mazas rotaļlietas un spīdīgus konfekšu papīriņus. Braunijai nopērk arī apakštasīti un krūzīti. Un tikai pēc tam viņi paņem mazo saimnieku no vecā mājokļa.

Pārcelšanās ir atbildīgs notikums, kuru nevajadzētu sasteigt. Zīmes vēsta, ka jaunā vietā dzīve būs laimīga, ja nekas netiks aizmirsts vecajā mājoklī. Ir vērts ņemt līdzi visu, ko vēlaties, bet tajā pašā laikā apzināties, kas tieši noder, un no kā ir pienācis laiks šķirties un nekrāt atkritumus un nevajadzīgas lietas jaunā vietā.

Leave a Comment