Jūsu zvaigžņu zīmes talismani 2023. gadam

2023.gads, pēc zvaigžņu pētnieku prognozēm, var nebūt tas veiksmīgākais. Šajā sakarā ir svarīgi iepazīties ar labākajiem jūsu zvaigžņu zīmes talismaniem, lai piesaistītu savai dzīvei vairāk veiksmes.

Eksperti jau ir snieguši zvaigžņu prognozi 2023. gadam , kā arī runājuši par Vangas prognozēm. 2023. gads var izrādīties diezgan nervozs un ne mazāk negatīvs kā 2022. gads, taču tas nav iemesls satraukumam, jo ​​viss ir mūsu rokās. Mums tikai nepieciešams nedaudz vairāk draugu un mīļoto atbalsta, kā arī spēcīgs talismans.

Auns

Aunam šajā gadā visticamāk, nebūs laika atpūsties. Ātro dzīvnieku figūriņas palīdzēs izdarīt visu un nepalaist garām jaunas iespējas: zirgi, gepardi, antilopes. Lielisks talismans būs arī lietas ar šādu dzīvnieku izdrukām vai lidojošas bultas zīmējumu. Karneola enerģija palīdzēs ātri papildināt enerģijas rezerves.

Vērsis

Rotaslietas no platīna un cirkonija palīdzēs Vērsim nenonākt šaubu un postošu emociju varā. Šīs zīmes cilvēkiem 2023. gadā būs jāatrisina daudzas lietas. Lai tās būtu veiksmīgas, ir svarīgi saglabāt optimismu un būt uzmanīgākam pret sīkumiem. Ar to Vērsim palīdzēs gudru dzīvnieku figūras: čūskas, pūķi. Labākie minerāli ir Zemes elementu akmeņi: onikss un heliotrops.

Dvīņi

Dvīņiem 2023. gadā būs vesela virkne jaunu perspektīvu un iespēju, taču dažkārt tās būs ļoti grūti saskatīt. Tikt galā ar šo uzdevumu šīs Gaisa zīmes pārstāvjiem palīdzēs platīna rotaslietas, kā arī gaisa toņi apģērbā, kas ļauj domāt racionāli: balts, zils, melns. Kā talismanu varat izmantot rotaslietas ar dimantiem.

Vēži

Vēžiem kā talismans vispirms jāuzskata malahīts – patiesības un četru elementu minerāls. Noderīgi būs arī sudraba izstrādājumi, kas palīdz atsijāt toksiskus cilvēkus. 2023. gadā būs grūti saglabāt pozitīvu attieksmi, taču to palīdzēs labot ziloņa figūriņa, kas stiprinās arī Vēžu fizisko veselību.

Lasi arī: Ko darīt, kad viss “krīt no rokām”: 4 noderīgi padomi

Lauva

Lauvām nevajadzētu ļauties grūtībām un citu cilvēku komandēšanai. Vijīgu augu un ērkšķainu augu enerģija birojā un mājās palīdzēs jums pielāgoties apstākļiem un atvairīt ienaidnieku uzbrukumus. Zelta priekšmeti Lauvās pamodinās viņu dzimto Uguns elementu. Kaķa acs, Ūdens stihijas minerāls, pasargās tos no slimībām un ļaunas acs.

Jaunava

Jaunavām veiksies, bet veiksme var vai nu nākt, vai aiziet. Zaļās un brūnās krāsas izmantošana drēbēs palīdzēs tām saglabāt stabilitāti šajā virzienā. Šo toņu enerģija palīdzēs sasniegt mērķus, atgūt spēkus un risināt sarunas. Kā talismanu droši var izmantot kuncītu – akmeni, kas apvieno Zemes un Uguns elementu spēku. Tas uzlabos jūsu intuīciju un palīdzēs pieņemt lēmumus.

Svari

Enerģiskie Svari būs ļoti veiksmīgi, taču tas liek domāt, ka būs nepieciešama aizsardzība pret ļaundariem. 2023. gada talismani šiem cilvēkiem būs ar atstarojošu virsmu, kas var novirzīt negatīvo enerģiju. Varam runāt par kabatas spoguli, sudrablietām. Cirkona enerģija ir noderīga kā talismana akmens. Minerāls palīdzēs stiprināt intuīciju.

Skorpions

2023.gads solās būt ārkārtīgi notikumiem bagāts ne tikai izlēmības, bet arī spējas pretoties šaubām un bailēm, ziņā. Ar ūdens toņu (zila, sniega un tirkīza) drēbēm būs iespējams saglabāt iekšējo harmoniju, jašmas un aventurīna enerģija palīdzēs tikt galā ar lietām un realizēt jebkādus plānus mīlestības un biznesa jomā.

Strēlnieks

Strēlniekiem 2023. gadā kā talismanus labāk izmantot figūriņas un plēsīgo dzīvnieku zīmējumus: lauvu, tīģeri. No minerāliem vajadzētu izvēlēties obsidiānu, kas palīdzēs apiet problēmas ceļojuma laikā, kā arī aventurīnu, kas pastāstīs par ienesīgāko stratēģiju sarežģītās mīlas lietās.

Mežāzis

Mežāžiem būs vieglāk tikt galā ar problēmām un rast laimi personīgajā dzīvē, izmantojot balto un zaļo nokrāsu. Tas var būt apģērbs, aksesuāri. Lai piesaistītu veiksmi 2023. gadā, šīs Zīmes cilvēkiem vajadzētu nēsāt līdzi arī ahātu, kā arī uz darbvirsmas likt Hagalaz rūnas attēlu, kas pievelk Visuma spēku.

Lasi arī: Kā likt cilvēkam iemīlēties sevī, zinot, kurā gadā viņš dzimis

Ūdensvīrs

Ūdensvīram kā talismana minerāls jāizvēlas kalnu kristāls vai rodonīts. Pirmais palīdzēs saglabāt mieru jebkurā situācijā, bet otrais parādīs pareizo ceļu mīlas lietās. Sudraba rotaslietas palīdzēs aizsargāt Ūdensvīru no ļaundaru toksiskās ietekmes. Titāna izstrādājumi palīdzēs uzlabot veselību.

Zivis

Zivīm, 2023. gads bieži sagādās pārsteigumus un dāvanas, un jums ir jābūt gatavam tiem. Ir svarīgi pieņemt pareizus un apzinātus lēmumus. Melnās krāsas izmantošana drēbēs viņiem palīdzēs. Tāda akmens kā fluorīts aizsargājošais efekts palīdzēs nodibināt aizsardzību no apkārtējo Zivju negatīvās ietekmes. Vunjo rūnas attēls palīdzēs piesaistīt Visuma spēku.

Lai piesaistītu veiksmi, ar talismaniem vien, visticamāk, nepietiks. Eksperti arī iesaka ievērot veiksmes likumus. Dariet vairāk laba, lai tas jums atgrieztos simtkārtīgi. Lai 2023. gads būtu labāks par iepriekšējo.

COMMENTS

Leave a Comment