Kas ir garīgie parazīti, kāpēc tie ir bīstami un kā no tiem atbrīvoties

Lai būtu laimīgi un veiksmīgi, jums ir jābūt tīram prātam. Bioenerģijas jomas eksperti pastāstīja, kā mūsu domas piesārņo tā saucamie mentālie parazīti, kā arī pastāstīja, kā ar tiem cīnīties.

Apziņas parazīti ir kaut kas bīstams. Tie ne tikai atņem mums ticību sev, bet arī saindē dvēseli.

Kas ir garīgie parazīti

Tās ir negatīvas domas, pārdzīvojumi, negatīvas jūtas un emocijas, kas neļauj priecāties. Tos sauc par parazītiem tāpēc, ka dažreiz viņu darbība nav pilnīgi acīmredzama.

Potenciāli kāds zinātnisks secinājums, likums, dogma, plaši izplatīts maldīgs viedoklis, tradīcija var kļūt par domu parazītu. Tas viss cilvēkā nogalina vēlmi domāt un attīstīties.

Ir daudz garīgo parazītu piemēru. Šeit var attiecināt dažas mūsu individuālās domas vai arī tādas šaubas par sevi kā “es esmu zaudētājs”, “man nekad nav veicies”. Cilvēks redz, ka viņam nekas neizdodas, tāpēc baro ar saviem spēkiem veidotiem parazītiem.

Gadās arī, ka lētticīgos cilvēkos uzrodas parazitāra doma, skatoties kādu raidījumu vai video internetā. Kāds teica, ka pasaule ir lemta bojāejai, tāpēc jūtīgs cilvēks sāka domāt, ka ir vērts gaidīt drīzo pasaules galu. Šī doma ļoti ātri pārvērtīsies par apsēstību un vēlmes dzīvot tālāk trūkumu.

Kādas ir garīgo parazītu briesmas

Negatīvas domas un jūtas-parazīti absolūtā vairumā gadījumu izraisa produktivitātes samazināšanos, nogurumu, intelekta samazināšanos un kopumā regresiju visās jomās, arī Vese***as jomā.

Lasi arī: 2023. gada 22. janvāris–20. aprīlis: vislabvēlīgākais gada periods bez retrograda planētām

Ja ar šādām domām neko nedara, tās ļoti ātri kļūst par mūsu galveno ienaidnieku. Daudzi cilvēki pārtrauc strādāt, mīlēt dzīvi un sevi. Kāds parazītisku domu dēļ zaudē pārliecību par sevi un nākotni. Īsāk sakot, sekas var būt ārkārtīgi nožēlojamas. Tāpēc jums ir jāsaprot, kā šādas domas identificēt un kā ar tām cīnīties.

Kā tikt galā ar garīgiem parazītiem

Cīņā pret šādām domām ļoti svarīgi atcerēties pašu svarīgāko principu – kustību. Kad cilvēks šaubu vai baiļu dēļ pārtrauc attīstību, viņš ļauj tām aprīt sevi. Jākustas – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Ir svarīgi turpināt meklēt laimi, iet uz darbu, sportot, bet pats galvenais, jāturpina meklēt patiesību, visu apšaubot. Par jebkuru domu un viedokli ir jāšaubās, lai būtu stimuls apgūt jaunas zināšanas.

Vienmēr apšaubiet cilvēku vārdus un izteikumus. Jums nav jāsaka viņiem, ka neticat viņiem. Vienkārši pārbaudiet faktus un mēģiniet paplašināt savu redzesloku un zināšanas. Bailes, izmisums un depresija nāk no mūsu ierobežojumiem. Piemēram, cilvēks ir dzirdējis, ka globālā sasilšana var izraisīt cilvēces nāvi un liela skaita pilsētu applūšanu. No šādām ziņām jūs noteikti nevēlaties smieties. Daudzi cilvēki jutīsies neapmierināti, taču ir svarīgi turpināt darbu šajā virzienā. Ieklausoties citu zinātnieku viedokļos, var saprast, ka ne viss ir tik pašsaprotami, kā šķiet. Turklāt problēmai ir risinājumi.

Domājošs un patiesības meklētājs nekad nekļūs par psihiskā parazīta upuri, jo jaunas zināšanas un vēlme izgaismot kādu jautājumu pavērs ceļu jaunām, pozitīvām un objektīvām domām.

Vēl viens labs piemērs ir cilvēks, kuram neizdodas atrast labu darbu ar pienācīgu atalgojumu. Varbūt viņš pats pamanīs, ka viņu nekur neved, tāpēc teiks sev: “Es esmu nolemts. Tas ir mans liktenis.” Ar šiem kaitēkļiem ir visgrūtāk cīnīties. Šeit jums palīdz veiksmes afirmācijas. Šādas domas vajag izsist no galvas. Arī labi draugi, paziņas, radinieki, kuri par tevi nešaubās, var tev palīdzēt šajā jautājumā. Nu protams, vajag piespiest sevi atkal un atkal mēģināt meklēt darbu un vaļaspriekus, kamēr acīs parādās dzirksts, motivācija.

Lai cīnītos ar prāta parazītiem, nepieciešama arī iekšēja brīvība. Eksperti novēl jums veiksmi, mazāk baiļu un šaubu ceļā uz panākumiem.

COMMENTS

Leave a Comment