Ko dāvināt sievietei pēc Zodiaka zīmes

Dažreiz dāvanu izvēle tiek sajaukta. It īpaši, ja izvēlaties sievietei dāvanu. Kā tas ir iespējams, iepriecināt un pārsteigt? Jautājums nav viegls. Dāvanai obligāti jābūt vai nu derīgai, vai oriģinālai. Mēs piedāvājam dāvanu horoskopu, kas kļūs par galveno palīgu, izvēloties dāvanu.

Auns

Sievietes mīl visu noslēpumaino un oriģinālo. Lai gan viņu var iepriecināt jebkura noderīga dāvana, ja jūs noteikti pieejat dāvināšanas procesam ar prātu. Var arī iepriecināt ar standarta dāvanām, galvenais ir tas, ka tās sākotnēji ir iepakotas un pasniegtas no tīras sirds.

Vērsis

Ir ļoti praktiskas un prasīgas. Viņām, visticamāk, nepatiks bezjēdzīgi suvenīri vai kaut kas standarta. Dāvana šīs zīmes taisnīgākam dzimumam noteikti ir noderīga, un, papildus, grezna un dārga. Viņām ir piemērotas rotaslietas, dekoratīvie priekšmeti, sadzīves tehnika vai labas smaržas.

Dvīņi

Patiks oriģinālas dāvanas. Parasti viņas nav vienaldzīgas gan pret mākslu, gan uz to, kas viņām palīdzēs attīstīties garīgi un intelektuāli. Interesanta grāmata, oriģināla intelektuālā spēle, abonenti uz kursiem – viss tas, protams, iepriecinās, Dvīņu sievietes.

Vēzis

Dāvināt to, kas viņām dos pozitīvas emocijas daudzus gadus. Piemēram, tas var būt skaists fotoalbums ar kopīgiem fotoattēliem vai attēlu, kurā attēlots kaut kas tik dārgs viņas sirdij. Šīs zīmes sievietēm patiks arī drēbes, piemēram, siltās čības vai peldmētelis. Dāvana sievietēm Vēzim ir jāsniedz labām atmiņām.

Lasīt arī: Ko dāvināt 8.martā pēc Zodiaka zīmes

Lauvas

Mīl visu spilgto, nestandarta un grezno. Viņām nederēs mājsaimniecības priekšmeti. Dāvanai ir jābūt unikālai un dārgai. Ja tie ir ziedi, tad visvairāk šiks un rets, ja tās ir smaržas, tad viņas mīļākās, ja saldumi, tad visvairāk garšīgākie un dārgākie.

Jaunava

Patiks praktiska dāvana. Dodiet viņām kaut ko, ko viņas, bez šaubām, aktīvi izmantos. Tas var būt kaut kas, galvenais ir izvēlētās dāvanas praktiskums un lietderība. Turklāt, Jaunavas mīl dāvanas, kas saistītas ar mākslu. Interesanta grāmata vai slavenas gleznas reprodukcija būs viņas gaumē.

Svari

Var iepriecināt ar oriģinālām lietām, kas ilgi uzlabos un izskaistinās viņu dzīvi vai vidi, kurā viņas dzīvo. Viņām var uzdāvināt autoru kolekciju lelli, rotaslietas, skaistu foto albumu, radošu interjera priekšmetu un tā tālāk.

Skorpions

Nav fiksētas uz dāvanas dārgumu. Viņām svarīgs ir tas, ko tā simbolizē un kādu enerģiju tā rada. Šīs zīmes pārstāves būs apmierinātas ar skaistiem rotājumiem, apakšveļu, disku ar viņu iecienītā izpildītāja mūziku, kā arī dažādus burvju atribūtus (sapņu ķērējs, vēja mūzika utt.).

Lasīt arī: Latvijas avīze ziņo par nopietnu uzbrukums vārda brīvībai Latvijā

Strēlnieks

Ir grūti izvēlēties tādu dāvanu, kas viņām būtu piemērota. Viņu preferences pastāvīgi mainās. Bet viena lieta paliek nemainīga: viņām patīk aktīvs dzīvesveids, piedzīvojums, ceļojumi un viss neparastais. Dodiet viņām sporta inventāru, ceļojuma biļeti, suvenīrus no citām valstīm, interesantu ilustrētu enciklopēdiju. Viņas izmantos visu.

Mežāzis

Novērtē kvalitāti un noderīgas lietas. Dodiet viņām kaut ko, kas palīdzēs darbā vai mājās. Tas var būt jebkas no tālruņa līdz podam. Galvenais ir tas, ka dāvana ir svarīga un noderīga.

Ūdensvīrs

Būs apmierinātas ar oriģinālo dāvanu. Tas ir labi, ja tas tiks radīts ar savām rokām. Galvenie kritēriji sievietes izvēlētai dāvanai no šīs Zodiaka zīmes ir unikalitāte, oriģinalitāte un jaunums. Tas var būt tikai komerciāli pieejams modes tālrunis vai neparasts datorpeles paliktnis. Dāvanu spektrs ir ļoti plašs, taču uzsvaru vajadzētu izdarīt tikai uz sākotnējām lietām.

Zivis

Būs apmierinātas ar dāvanu, kas atspoguļos viņas sapņaino un romantisko būtību. Mājsaimniecības priekšmeti, kā dāvana, visticamāk, viņām nepatiks, pēc viņu domām. Dodiet neparastu grāmatu, mistisku amuletu vai ar burvju un ezotērismu saistītu objektu.

 

Avots: dailyhoro.ru

Gunta Graudiņa

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru