Ko mīlestība nozīmē katrai Zodiaka zīmei?

Kas ir mīlestība? Tāpat kā jebkurā citā dzīves jomā arī par šo jautājumu cilvēku uzskati atšķiras. Kādam mīlestība ir uztraukšanās, piedzīvojumi un nebeidzama kaisle, bet citiem tas ir vienkārši cilvēks, kurš viņus saprot un vienmēr atrodas līdzās, bet vēl citiem tā ir tikai fiziska piesaiste un saderība.

Starpcitu, arī jūsu zodiaka zīme var nospēlēt lielu lomu jūsu mīlas dzīvē.

Auns

Jums mīlestība ir kaut kā laba darīšana sava partnera dēļ. Jūs esat sacensību, ātruma un līderības karalis, kas jau sniedz lielu ieskatu tajā, ko jums nozīmē mīlestība. Jūs uzskatāt, ka mīlestību savam partnerim iespējams apliecināt tikai ar darbībām, tādēļ lielākoties jūs cenšaties tādā veidā arī to izrādīt. Darbi, jūsuprāt, runā skaļāk par vārdiem.

Vērsis

Mīlestību jūs nosakāt caur komfortu. Jūs uzskatāt, ka īsta mīlestība ir tad, kad jums ar šo cilvēku ir komfortabli. Laiks, ko pavadāt kopā ar savu mīļoto cilvēku, jums ir ļoti svarīgs – to pat varētu nosaukt par prioritāti. Jūs nespējat paciest nepārliecinātības sajūtu jebkurā situācijā, īpaši jau attiecībās ar mīļoto cilvēku. Veselīgu attiecību drošība – tas ir tas, kas patiešām nosaka mīlestību jūsu attiecībās.

Dvīņi

Jums mīlestība ir atklātas sarunas un maigi vārdi. Dvīņiem komunikācija ir mīlestības atslēgvārds. Jūs esat ļoti sociāli, taču tajā pašā laikā analītiski un nopietni. Tieši šī iemesla dēļ jūs vienmēr runājat. Līdzko jums ir par ko parunāt, jums ir iemesls mīlēt.

Vēzis

Mīlestība ir tad, kad jūs ar partneru varat atslābināties tik pat ļoti kā būdami vienatnē. Jūs ļoti nopietni attiecaties pret garīgu atpūtu, tādēļ nomierināšanās un atslābināšanās jums ir ļoti svarīga. Jūs esat ļoti emocionālas dabas, tādēļ viss, kas var jūs nomierināt, radīt komfortu un ērtību, jums ir ļoti vērtīgs.

Lauva

Jūs mīlestību vērtējat caur greznumu un aktualitāti: dārgas pusdienas, negaidītas dāvanas, izteikts maigums. Šajā jomā jūs esat ļoti pārliecināts cilvēks. Pēc jūsu domām, mīlestībai ir jāizskatās tādai, kāda tā ir pasakās un grāmatās, kā kino vai mūziklos. Jums mīlestība ir attieksme vienam pret otru kā karaliskās ģimenēs.

Jaunava

Jūs uzskatāt, ka mīlestība ir paslēpta sīkumos. Jūs esat ļoti skrupulozs cilvēks, tādēļ vēlaties ne tikai atdot, bet arī saņemt. Pēc jūsu domām, romantiskas ģimenes filmas skatīšanās uz dīvāna pēc smagas darba dienas arī ir mīlestība. Dalīties ar savām jūtām un būt labākajiem draugiem – jums tā ir vislabākā mīlestības izrādīšana.

Svari

Jums mīlestība un miers iet roku rokā. Mīlestība tiek noteikta ar dvēseļu savienošanos. Vai jūs jūtaties mierīgi ar savu partneri? Tas jums ir pat ļoti svarīgi. Vēlas, dvēseliskas sarunas un sapņošana zem zvaigžņotām debesīm, kad jūs plānojat nākotni – tā arī ir mīlestība.

Lasi vēl: Pašas neķītrākās Zodiaka zīmes – tu esi to vidū?

Skorpions

Ja ir kāds, kas mīl pašu mīlestību, tad tie esat jūs! Jūs dzīvojat lieliskas dzīves pieredzes un mīlestības pārdzīvojumu dēļ. Spēja priecāties kopā ar savu partneri – viens no nozīmīgākajiem Skorpionu mīlestības faktoriem. Jūs pret savām attiecībām izturaties ar lielu nopietnību, tādēļ uzticību un lojalitāti vērtējat pat ļoti augstu. Jums nepieciešama mūžīga mīlestība – mīlestība līdz pat mūža galam.

Strēlnieks

Jums patīk sava neatkarība, tādēļ neciešat ierobežojumus, kaut kādus rāmjus un robežas, tajā skaitā arī mīlestība. Taču tas nenozīmē, ka jums neeksistē mīlestība, vai arī to, ka neuztverat to pārāk nopietni. Jūsu mīlestībai ir jābūt arī jūsu labākajam draugam – tam, kas smiesies par visiem jūsu jokiem, dosies ceļojumos apkārt pasaulei, kā arī ļaus jums uzdot miljoniem nebeidzamu jautājumu. Jūs mīlestību uztverat kā partnerību, kas ir jautra un uzticama.

Mežāzis

Jūs mīlestību uzskatāt par kaut ko patiesi dziļu un noturīgu. Jūs esat nopietns cilvēks, tādēļ arī mīlestībai jūsu dzīvē jābūt nopietnai. Jums tas ir ļoti svarīgi – tā ir tradīcija, kuru jūs radāt kopā: pa brīvdienām piknikos, bet piektdienās vakariņojot restorānā. Visam ir jābūt rūpīgi izplānotam.

Ūdensvīrs

Mīlestība, pēc jūsu domām, ir visdziļākā tuvības forma. Jums mīlestība ir kā atslēgas, kuras nepieciešams rūpīgi atlasīt, lai atvērtu cita cilvēka durvis uz viņa pasauli. Jūs esat filozofs, tādēļ vienmēr visu apšaubāt, tieši tādēļ vislabākā mīlestība ir tāda, kur jūs ar savu partneri kopā nemitīgi mācāties. Mīlestība ir nebeidzams risinājums, kuru var rēķināt visu atlikušo mūžu.

Zivis

Jūsu mīlestības uztvere paņemta no standarta mīlas romāna. Jūs esat jutekliski un maigi, tādēļ mīlestība jums arī asociējas ar jutekliskumu un maigumu. Tas ir kā mākslas veids, gandrīz kā mūzika, glezniecība, proza. Jūs esat daudz intuitīvāki par citiem cilvēkiem, turklāt tas izrādās tajā, kā jūs mīlat. Mīlestība ir visradošākais veids, kā sevi izpaust, tā ir harmonija ar Visumu.

Avots:

Leave a Comment