Mīlestības horoskops nedēļai no 14. līdz 20. janvārim – gaidāmas liktenīgas izmaiņas!

Kā redzams nedēļas astroloģiskajā prognozē, no 14. janvāra līdz 20. janvārim ne visi Zodiaka zīmes mīlestībā būs laimīgi, bet citiem būs jāmeklē jauna otrā puse. Lai uzzinātu, kādi notikumi jūs sagaidāt tuvākajā nākotnē, izmantojiet iknedēļas mīlestības horoskopu.

Janvāris ir īstais laiks, lai piesaistītu pozitīvas pārmaiņas, it īpaši, ja tās ir saistītas ar personīgo dzīves jomu. Mēneša otrās puses sākums būs liktenīgs daudzām zodiaka zīmēm. Daži notikumi radīs bēdīgas sekas, kaut arī ne bez pozitīviem mirkļiem. Lai saglabātu savas attiecības un atrastu mīlestību no 14. janvāra līdz 20. janvārim, eksperti iesaka izmantot mīlestības horoskopu.

Auns

Šonedēļ astrologi iesaka Aunu mīļotājiem veltīt vairāk laika savam mīļotajam. Ir nepieciešams uzticēties savam partnerim, lai viņam nebūtu šaubu par Auna atvērtību. Vientuļie Auni varēs piesaistīt Marsa atbalstu un meklēt jaunu mīlestību. Lai to izdarītu, jums ir nepieciešams vairāk laika pavadīt ārpus mājām vai izmantot spēcīgus rituālus.

LASI ARĪ: Sieviešu horoskops nedēļai no 14. līdz 20. janvārim – spraiga nedēļa!

Vērsis

15. un 16. janvāris ir labākais laiks, lai meklētu jaunu mīlestību. Nav nepieciešams atteikties no iepazīšanās ar pretējo dzimumu, jo ir varbūtība, ka Vērsis šajās dienās tiksies ar savu dvēseles draugu. Attiecībās, Vēršiem, sāks valdīt harmonija, un pat sīki strīdi un domstarpības nespēs radīt nopietnus konfliktus. Šoreiz astrologi iesaka Vērsim pasūtīt partnerim skaistu mīlestības deklarāciju vai negaidītu dāvanu.

Dvīņi

14. janvārī jums ir jāpievērš uzmanība  likteņa zīmēm. Daudzas no tām brīdinās Dvīņus par negaidītām izmaiņām viņu personīgajā dzīvē, kas ir labāk pazīstami jau iepriekš. Ģimenes Dvīņus sagaida mazi konflikti ar mīļoto cilvēku, kurus var atrisināt ļoti ātri. Šonedēļ jums ir jādod savam partnerim vairāk brīvības un personīgā laika, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām.

Turpini lasīt nākošajā lapā…

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru