Pāvela Globas prognoze nedēļai no 2023. gada 25. septembra līdz 1. oktobrim: daudziem šis periods sola lielas pārmaiņas!

Nedēļā no 25. septembra līdz 1. oktobrim Pāvels Globa palīdzēs gūt panākumus visās dzīves jomās. Viņa ieteikumi parādīs pareizo ceļu dzīvē un palīdzēs pārvarēt grūtības jebkurā jomā.

Pēvels Globa dalījās pārdomās par to, kas visu Zvaigžņu zīmju cilvēkus sagaida septembra beigās un oktobra pirmajā dienā. Tiek uzskatīts, ka šis periods daudziem no mums sola lielas pārmaiņas. Izmaiņas var skart dažādas jomas un ne vienmēr būs labvēlīgas, taču to vienmēr var mainīt.

Auns

Aunam ir jāuztur sevī uguns, kas viņus caur ērkšķiem vedīs uz zvaigznēm. Pāvels Globa iesaka vairāk laika pavadīt ārpus mājas un mazāk uztraukties par niekiem. Īpaši panākumi gaidīs tos Aunus, kuri iemācīsies kontrolēt savas emocijas. Darbā un biznesā ir svarīgi atrast sevī nedaudz pacietības. Mīlestībā veiksme uzsmaidīs ikvienam, kurš meklē dvēseles palīgu.

Vērsis

Viss būs tā, kā paši Vērsi vēlas, taču tas prasa nedaudz pacietības un laika, pūļu un pašpārliecinātības. Šonedēļ šīs zīmes cilvēki varēs atklāt jaunus veiksmes noslēpumus. Neaizmirstiet par atpūtu šajā bezgalīgajā darāmo lietu virknē. Tas nozīmē, ka nedēļas nogalēs jums patiešām būs jāatpūšas, nevis jāmēģina panākt darbu birojā. Nedēļa labvēlīga mācībām un jauna darba meklējumiem.

Lasi arī: Pūces, cīruļi un baloži: kā dzīves ritms nosaka tavu likteni

Lasi arī: 10 sapņi, kurus nedrīkst ignorēt: tie brīdina par liktenīgām pārmaiņām

Dvīņi

Darbā kopumā šī nedēļa būs ļoti, ļoti auglīga. Paaugstināta motivācija un pašapziņa var nest panākumus Dvīņiem. Šīs zīmes ģimenes cilvēkiem pienāks nedaudz neskaidrs periods. Svarīgi ir iejusties citu cilvēku (radinieku un pusnozīmīgo) vietā, būt diplomātiskam. Ir pienācis laiks izdarīt secinājumus par saviem sasniegumiem un neveiksmēm.

Vēzis

Mīlestību un ar to saistītās problēmas labāk atstāt otrajā plānā. Vēži var pievērst uzmanību radošumam un vaļaspriekiem. Ikviens, kurš vēlas mainīt ainavu un prom no problēmām, var doties mini ceļojumā. Zvaigžņu enerģija būs radoša, lai pārveidotu sevi ārēji. Arī Vēžiem vajadzētu iemācīties sevī saskatīt tikai labāko, jo pašcieņa ir pāri visam.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment