Radi komfortu un piesaisti veiksmi atbilstoši savai zvaigžņu zīmei: vislabākie aromāti mājām atbilstoši jūsu stihijai

Lai harmonizētu enerģiju mājoklī, svarīgi izmantot vīraka kociņus vai aromlampu. Problēma ir tāda, ka noteikta elementa zīmēm ir labākas smaržas, tāpēc labāk tās izvēlēties saprātīgi.

Ir vērts iepriekš apspriest problēmu, ar kuru saskarsies lielākā daļa no jums, it īpaši, ja nedzīvojat viens: kādu smaržu izvēlēties mājai, ja tajā dzīvo daudz cilvēku. Šeit ir svarīgi saprast, ka jums nav jādara tā, lai kāds aromāts tiek iznēsāts visā mājā. Varat tiem piešķirt noteiktu apgabalu. Visracionālāk ir izvēlēties gulēšanas vietu kā šādu zonu.

Runājot par mīļotājiem, kas guļ vienā gultā, viens var nolikt blakus savai stihijai piemērotu garšaugu maisiņu, bet otrs uz īsu brīdi ieslēgt aromātisku lampu ar savu smaržu. Ja jums ir sava istaba, varat justies brīvi izmantot visu aromāta spēku.

Uguns elements: Auns, Strēlnieks, Lauva

Šo cilvēku labākā smarža, pēc daudzu ekspertu domām, ir citrusaugļi: citrons, apelsīns, greipfrūts. Šīs smaržas noderēs darba vietā un vispār pa dienu, bet ne naktī, jo citrusaugļi “paātrina” enerģiju, bet neiedarbojas nomierinoši.

Lasi arī: Zvaigžņu prognoze nedēļai no 2023. gada 30. janvāra līdz 5. februārim

Ja vajag nevis motivāciju un spēku, bet iespēju atpūsties, tad kanēļa aromāts ir ideāls. Mājām tas, iespējams, būs vislabākais. Mīlestības sfērā šīs zīmes cilvēkiem visnoderīgākās īpašības būs rozmarīna un  tējas koka smaržai.

Turpinājums nākošajā lapā…

COMMENTS

Leave a Comment