Radīs nopietnas sekas: kāpēc nevajadzētu makā nēsāt radinieku fotogrāfijas

Daudzi cilvēki makā nēsā tuvāko un mīļāko cilvēku fotogrāfijas, uzskatot, ka tas nes veiksmi. Izrādās, ka viss nebūt nav tā.

Tautas ticējumi apgalvo, ka radinieku fotogrāfiju nēsāšana makā var būt pat bīstama tā īpašniekam. Kāpēc tā? Izpratīsim.

Fotogrāfijas makā ietekmē naudas enerģiju

Galvenais iemesls, kāpēc nevajadzētu makā nēsāt radinieku, mīļoto bērnu fotogrāfijas, ir tas, ka nauda uzkrāj ne tikai pozitīvu, bet arī negatīvu enerģiju.

Papīra banknotes un monētas, pirms nonāk jūsu makā, iziet cauri daudzām dažādu cilvēku rokām. Nav garantijas, ka tie, kas šīs banknotes turējuši rokās, ir domājuši tikai labas domas.

Ezotēriķi uzskata, ka nauda, kas pārņēmusi labu enerģiju, nes laimi un labklājību, bet negatīvās enerģijas nēsāšana var izraisīt finansiālu nestabilitāti, bēdas un pat tuvinieka aiziešanu mūžībā.

Lasi vēl: 5 priekšmeti, kurus nekad nevajadzētu mazgāt ar ziepēm: negaidīti padomi

Attēli makā bloķē finanšu enerģijas plūsmu

Vēl viena zīme, kas saistīta ar to, ka makā nedrīkst nēsāt radinieku fotogrāfijas, ir tā, ka tās var bloķēt caur šo maku plūstošās naudas plūsmas.

Rezultātā tā īpašnieks vai fotogrāfijā attēlotā persona var palikt bez ienākumiem. Turklāt pat iekulties nepatikšanās, kas saistītas ar finansēm, strīdēties un šķirties.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Zeltene grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

Vai vari pateikt no kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 53%

0%

Lai izvairītos no strīdiem un naudas problēmām ģimenē, labāk nenēsāt makā pat tādu cilvēku fotogrāfijas, kuri jums patiešām ir dārgi, piemēram, jūsu bērni.

 

Leave a Comment