Skaistules zāmijas: 10 iemesli, lai iegūtu šo augu mājā

Ir grūti nepamanīt šo augu: spīdīgas un sulīgas tumši zaļas lapas, spēcīgs, līdz 150 cm augsts.

Tātad, uzskaitīsim zāmijas īpašības, padarot to par neaizstājamu augu jūsu mājoklī.

Saskaņā ar fen šui mācību, zāmijas, līdzīgi kā naudas koks, spēj piesaistīt finanses. Lai pievilinātu naudu, ir jāizvēlas augam vieta dienvidaustrumos (bagātības sektorā) un jāaktivizē talismanu iedarbība, ievietojot podā pāris monētu.

Auga adaptācija jaunajos apstākļos neaizņems daudz laika, pieradināšanas periods – no 2 līdz 3 nedēļām. Pēc šo dienu nogaidīšanas, ja nepieciešams, ņem pārstādīšanai.

Zāmijām patīk plastmasas podi (augs dod priekšroku hermētiskumam, un keramikas izstrādājumi nav piemēroti sieniņu stingrības dēļ). Ideāla izvēle ir vidēja augstuma, ne pārāk brīva platuma pods. Šaurs un augsts pods nav piemērots.

Ļoti jauni augi nav jāpārstāda, tas tiem var tikai kaitēt.

Zaļā skaistule ir mazprasīga pret augsni, tā lieliski jūtas kūdras, lapu augsnes, smilts maisījumā (proporcija 1:1:1). Poda apakšā nepieciešams drenāžas materiāls – keramzīta frakcija (diametrs 10-20 mm), ko pārdod jebkurā ziedu veikalā.

Lasi vēl: Kāpēc mājoklī ir nepatīkams puvuma aromāts: tautas līdzekļi, kas glābs situāciju

Ja nepieciešams, zāmijas pārstādīšanu nedaudz lielāka tilpuma podā veic ne biežāk kā reizi gadā. Augs pats pateiks, vai nepieciešams pārstādīt vai nē. Ja plastmasas podiņš ir sācis mainīt savu formu auga svara ietekmē, ir pienācis laiks ķerties pie darba. Pārstādīšanas laikā sagatavoto augsnes maisījumu ņem tik daudz, cik nepieciešams, lai aizpildītu jaunā podiņa tilpumu.

Turpinājumu lasiet nākamajā lapā!

Leave a Comment