Uzzini, ar ko īpaša ir katras Zodiaka zīmes sieviete – īpāši pārsteidzoša ir ZIVS un STRĒLNIEKS

Katra sieviete pati par sevi iemieso sevī visdažādākās īpašības, taču kādas tās ir, atbilstoši viņas Zodiaka zīmei?

Atceries – ja esi dzimusi mēneša beigās, tad tev var piemist arī iepriekšējās Zodiaka zīmes īpašības, daudzas iezīmes var arī pārklāties, tāpēc – ja esi dzimusi divdesmitajos datumos, tad izlasi abas zīmes!

SIEVIETE – AUNS

Viņa mīl piedzīvojumus

Viņa nebaidās eksperimentēt uz izmēģināt kaut ko jaunu. Sēdēšana mājās un kurnēšana pie televizora ekrāna noteikti nav viņas iecienītākā nodarbe. Aktivitātes pie dabas, jautri piedzīvojumi labā kompānijā, pārgājieni, pikniki…. lūk, tas ir sievietei Aunam!

Viņu var ātri nogarlaikot

Garlaicīgas un vienveidīgas sarunas, sekli cilvēki un rutīna ātri vien viņai liek justies emocionāli slikti. Viņai blakus nepieciešams kāds cilvēks, kas savā ziņā ir tik pat ķerts kā viņa! Lai kopā būtu jautrāk.

 

Viņa mīl stipri un bezgalīgi

Viņu neinteresē vienas nakts sakari, ja viņa kaut ko grib, tad ļoti ļoti un ar kādu, kas ar viņu ilgi būs kopā. Viņa ātri pieķeras, kaut arī to ne vienmēr neizrāda, tomēr ja mīl, tad bezgalīgi.

Lasi arī: Mana meita izrādījās nevajadzīga ne tēvam, ne man

Ar viņu joki mazi

Nelieniet tur, kur nevajag, nebāziet degunu viņas privātajā dzīvē, jo viņa naidu tur ilgi. Tāpat ir arī spējīga atriebties, ja nepieciešams.

Viņām nepieciešama sava privātā telpa

Nevar jau visu laiku atrasties sabiedrībā vai kāda cilvēka tuvumā. Viņai ir nepieciešams laiks vientulībā, lai sakārtotu savas domas un veiktu dažādas izvēles.

Viņa nekoncentrējas uz detaļām, bet gan uz kopainu

Atšķirībā no Jaunavas, kas velta uzmanību sīkumiem un detaļām, Auns skatās uz lietu kopumu. Viņas pamatīgi izplāno nākotni un reti kad ikdienā apjūk dzīves sīkumos.

Viņa ir strādīga

Kā jau uguns zīme, viņa atdod sevi visu, darot lietas, kas viņu tik tiešām aizrauj. Viņai ne obligāti jābūt pašai labākajai, bet līderei gan. Turklāt, viņa sevi parādīs kā gudru un strādīgu sievieti.

Viņa ir nepacietīga

Viņa necieš, kad kāds ilgi jāgaida, vai arī kad notikumi lēni virzās uz priekšu. Kamēr kāds vēl tikai kaut ko dara, tikmēr sieviete – Auns to jau ir sen paveikusi. Viņa nemēdz ilgi muļļāties pie viena darba, ja nu vienīgi tajos gadījumos, kad jādara kas tāds, kas viņai tiešām nepatīk.

 

laimigakas-nelaimigakas-zodiaka-zimes

 

SIEVIETE – VĒRSIS

Viņa ir stipra

Ne tik ļoti fiziski, cik emocionāli, jo spēj izturēt dažādas emocionālas situācijas, savaldot sevi un neizplūstot histēriskās asarās. Turklāt, viņa ir labs plecs, uz kura paraudāt citiem, jo ļoti labi spēj nomierināt sev tuvos.

Viņa ir patiesa

Viņa neizliekas par to, kas nav. Viņa ir tāda, kāda viņa ir. Turklāt, ja mīl, tad mīl no visas sirds un, par cik šī zīme ir ar vismazākajām nosliecēm uz partnera krāpšanu, viņa ir ļoti uzticīga un mīloša.

Viņai patīk stabilitāte

Svārstīšanās no viena lēmuma uz otru viņai nudien nav raksturīga. Kā zemes stihijas zīmei, viņai patīk praktiskums un stabilitāte. Sev blakus jāredz kāds, kas ar abām kājām ir uz zemes, nevis lidinās pa mākoņiem. Svarīga ir arī drošības un komforta sajūta attiecībās.

Viņa ir smieklīga

Vērsim ir laba humora izjūta, taču ne visi vienmēr spēj saprast viņas jokus. Patīk jokot par to, ko lasa, skatās, dzird.

Viņa ir gudra

Spējīga tikt galā ar dažādiem pienākumiem visai ātri, ātri izlemjot, kāds būtu ātrākais darba padarīšanas veids. Reizēm viņai traucē viņas slinkums, taču citādi viņa ir ļoti prātīga. Turklāt, spēj saprast, kad attiecības ir jābeidz, neatkarīgi no tā, cik ļoti viņa otru mīl. ( it īpaši krāpšanas gadījumos)

Viņa ir ar savu raksturu

Neļaus sevi citiem apcelt vai pazemot, drīzāk pateiks kaut ko pretī, bet ja vajadzēs, tad ķersies arī pie citām metodēm.

 

SIEVIETE – DVĪŅI

Viņa ir pārliecināta par sevi

Viņa apzinās savu vērtību un skaistumu, un neļaus nevienam idiotam salauzt viņas sirdi. Dvīņu sieviete nav muļķe, un neļausies attiecībām, kurās viņa netiek novērtēta.

Viņu iekāro daudzi

Jā, viņai ir neparasta daba, kas piesaista daudzus vīriešus, taču, tas nenozīmē to, ka viņa katram garāmgājējam, kas uzsmaida, dos savu telefona numuru. Viņa ir izvēlīga, turklāt viņai iepatīkas tikai retais. Viņa prot flirtēt, reizēm pat dara to neapzinoties, taču, ja viņai kāds ir iepaticies, tad viņas sirdī vieta ir tikai viņam.

Ar viņu ir interesanti

Viņai bieži vien pašai paliek garlaicīgi, tāpēc, lai no tā izvairītos, viņa rīkojas tā, lai vienmēr būtu interesanti. Un tas nenotiek uzspēlēti, bet gan brīvi plūst no viņas. To parasti zina tikai tie, kas ar viņu uzturas vienā kompānijā, jo viņa vienmēr spēj citus uzjautrināt.

Citiem skauž

Viņa spēj pavedināt un manipulēt ar citiem vīriešiem tā, ka pārējām skauž. Ne vienmēr tam ir jānotiek apzināti, taču viņas būtība kā tāda nereti savaldzina ļoti daudzus, pat bez vismazākās piepūles.

Viņām patīk dažādība

Viens un tas pats katru dienu noteikti nav viņas kaislība. Dažādība un pat kaut kas pretējs viņu nudien var savaldzināt. Tāpat arī neparedzami cilvēki viņai liek prātot un brīnīties, un tieši kas tāds viņas uzmanību notur visilgāk.

Viņai ir cits domāšanas stils

Viņa nedomā kā vairums sieviešu, viņā ir kaut kas īpašs un valdzinošs. Varbūt tas ir kā viņa ģērbjas, varbūt tas ir kā viņa sevi pasniedz, bet jebkurā gadījumā – tas ir kaut kas unikāls, ko novērtēt un saskatīt spēj tikai liktenīgais.

Viņai ir laba gaume

Pat ja nav dabīgi skaista, ar perfektu figūru, tad viņa zinās, kā noslēpt defektus un izcelt labāko! Viņa labi smaržo un rūpējas par izskatu.

 

SIEVIETE – VĒZIS

Viņa ir gādīga

Ikviens, kas ar viņu dosies vienu ceļu, būs ļoti laimīgs, jo viņa par saviem mīļajiem vienmēr parūpējas un vienmēr ir gādīga. Taču viņas maigumu izjūt tikai liktenīgie.

Viņa nespēj uzticēties visiem

Sieviete – Vēzis ir ļoti jūtīga, un šī iemesla dēļ baidās un nespēj uzticēties kuram katram. Viņas uzticību ir ļoti grūti iegūt, bet ļoti viegli pazaudēt. Uzticas tikai tiem, kas viņai ir ļoti tuvi un mīļi. Tāpat viņa baidās tikt sāpināta, jo viņu aizvainot ir ļoti viegli, it īpaši, ja mīļotais cilvēks pasaka kaut ko aizskarošu.

Viņa ir kaislīga

Kaut arī sākumā varētu šķist klusa un mierīga, bet, kad atveras, viņa kļūst ļoti aktīva, runātīga un kaislīga.

Viņai ir laba intuīcija

Ja viņa tev kaut ko vaicās, tad, iespējams, ka intuīcijas vadīta, jo kaut kas iekšēji viņai nedos mieru. Parasti arī jūt, ja partneris pamazām sāk attālināties, spēj nojaust arī otra nodevību.

Viņa ir lieliska draudzene

Gan kā partnere, gan kā vienkārša paziņa. Iespējams, ka paziņu skaits nav pārāk liels, tāpat arī draugi ir uz vienas rokas pirkstiem saliekami, taču, šie draugi vismaz ir īsti un uzticami.

Viņai ir nepieciešama uzmanība

Drīzāk no sava mīļotā un draugiem, nevis no apkārtējiem cilvēkiem, kas viņai neko nenozīmē. Attiecībās justies mīlētai ir ļoti svarīgi, jo uzmanības izrādīšana apliecina mīlestību un rūpes.

Viņa dzīvo pagātnē

Viņa nekad neko neaizmirst, spilgtākos notikumus, sajūtas, reizēm gadās tā, ka ilgi nespēj aizmirst par kādu bijušo mīlestību. Tā it kā tai sirdī vienmēr būtu kāda īpaša vieta.

 

 

SIEVIETE – LAUVA

Sievietes Lauvas vēlas atrasties uzmanības centrā

Tu esi lēmēja, kura vienmēr meklē atzinīgu novērtējumu. Cilvēki pie tevis bieži vēršas pēc padoma un plānu apstiprināšanas.

Tajā pat laikā, tu sagaidi no viņiem uzslavas. Par spīti tam, ka ārēji esi ļoti pašpārliecināta būtne, dziļi iekšienē tu vēlies, lai tu šķistu simpātiska visiem.

Lauvas zīmē dzimušās sievietes satuvina cilvēkus

Tev patīk atrasties lielās ļaužu grupās tik pat ļoti kā atrasties vienai pašai. Tu vienmēr centies sakārtot lietas tā, lai neviens nejustos atstumts, tomēr, dažkārt tev pašai patīk pabūt vienatnē.

Viņas ir jūtīgas

Tu esi emocionāla sieviete, kuras jūtas ir viegli aizskart. Citi var kritizēt tavu nesalaužamo ārējo tēlu, tomēr tu uzplauksti izdzirdot komplimentus. Tava pašpārliecinātība spēj nomaskēt jebkuras nedrošības izpausmes.

Lauvas ir atklātas un saka to, ko patiesi domā

Tu neesi tā, kura cīnīsies par savu taisnību diskusijas gaitā. Tev ir sava nostāja un tu nebaidies to paust. Lai arī dažkārt tu esi stūrgalvīga, tiklīdz kaut kas ticis atrisināts, tu spēj bez liekiem sirdsapziņas pārdzīvojumiem dzīvot tālāk. Tu neatturies un neturi ļaunu prātu.

Tu zini, ko vēlies sasniegt un cītīgi pie tā strādā. Neviens nestāsies ceļā taviem mērķiem. Citi to uzskata par sāncensību, tomēr tu labi apzinies, ka pati sev esi vienīgā sāncense.

Sievietes Lauvas ir ārkārtīgi romantiskas

Tu esi gatava ilgi medīt savu upuri. Tu vēlies izpētīt visu, ko piedāvā betona džungļi, par spīti tam, tu ļoti vēlies kādu dienu pārstāt meklēt un dibināt ģimeni. Tev patīk būt vienai un neatkarīgai, kamēr gaidi īsto un vienīgo.

Lauvas ir lieliskas draudzenes

Tu esi lojāla draudzene, kura ir ļoti dāsna un vienmēr aizstāv citus.

 

SIEVIETE – JAUNAVA

Viņām patīk plānot

Negaidīti plāni un pārsteigumi nereti viņu var izsist no sliedēm, jo katrs pasākums ir jāizplāno laicīgi, tāpēc, ka viņa ir aktīva un daudz dara.

Viņa ir grūti iekarojama

Viņas augstajiem standartiem reti kurš atbilst, un, ja atbilst, tad ir vēl simt un viens kritērijs, lai viņa piekrist ar viņu veidot attiecības. Patiesībā, viņa ar tādām lietām nesteidzas, jo zina, ka tas atnāks tad, kad viņa to vismazāk gaidīs.

Viņa ir kārtīga

Jaunavas zīmē dzimušās sievietes spēj tikt galā ar jebkādu haosu. Viņas ļoti labi zina, kā sakārtot gan lietas, gan arī cilvēkus. Lai arī citi par to smejas, apsēstība ar kārtību un tīrību patiesībā ir perfekcionisma pazīme, kas piemīt tikai inteliģentiem cilvēkiem.

Viņas nekad nepamet darbu pusratā, bet izdara visu perfekti un līdz galam

Diemžēl ne visi apkārtējie cilvēki saprot šādu pieeju, tāpēc bieži vien izceļas konflikti ar tiem, kas nespēj pacelties līdz viņu līmenim.

Viņai nepatīk, kad kāds norāda uz viņas kļūdām

Kļūdīties, protams, ir cilvēcīgi, taču speciāla to izcelšanas Jaunavas priekšā tevi automātiski ierakstīs viņas melnajā sarakstā. Vispār, ir jāprot izteikt kritiku, jo īpaši Jaunavai, kura ne vienmēr to spēj pieņemt.

Viņa ir lieliska gultā

Kaut arī ārēji var šķist vēsa un nopietna, taču patiesībā viņa ir ļoti kaislīga.

Nekad nemāni viņu!

Atcelti vai mainījušies plāni viņu nudien var nokaitināt. Ja kaut ko esi apsolījis, tad izpildi savu solījumu! Tukšas runas viņu galīgi nesaista.

 

SIEVIETE – SVARI

Viņa ir pievilcīga

Svaru skaistums izpaužas ne tikai ārēji, bet arī iekšēji – lai viss būtu līdzsvarā. Jaunībā var gadīties, ka cieš no vienaudžu aprunāšanas, taču tas, kā jau iepriekš tika minēts, notiek tāpēc, ka apkārtējiem skauž.

Viņai ir nepieciešams laiks lēmumu pieņemšanai

Svariem būs viedoklis par visu, iespējams, ne konkrēts – bet būs. Viņas parasti labi zina, kas viņām nepatīk, tāpēc rūpīgi izsver visus par un pret, veicot kādu izvēli.

Viņai svarīgāka ir kvalitāte, nevis kvantitāte

Viņa nepirks lētāko, ja tas ir sliktākas kvalitātes, taču tajā pašā laikā, lūkos kā var arī ietaupīt. Tāpat arī ar draugiem – labāk maz, bet īstu, nekā daudz, bet melīgu vai neīstu.

Viņām ir ļoti augsti standarti un uzstādījumi pret dzīvi, tāpēc dara visu, mēģinot tos izpildīt. Svariem būtiska ir harmonija, gan sevī, gan sev apkārt, un bailes no tā, ka šo harmoniju kāds vai kaut kas varētu izjaukt, ir diez gan reālas.

Viņa ir attiecībām kā radīta

Ar viņu attiecības veidot nav sarežģīti, jo viņa vienmēr grib, kā labāk. Protams, ja viņas uzskati atšķiras no citu uzskatiem, tad labāk nemēģināt viņu pārliecināt par pretējo, taču, harmoniskām  attiecībām, kur valda omulība un mājīgums – Svari būs īstie.

Viņa spēj novērtēt arī mazas lietas

Viņa nekoncentrējas uz materiālām vērtībām, svarīga ir ģimene, draugi un, protams, viņa pati.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu par pārējām zīmēm

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Leave a Comment