Zvaigžņu prognoze nedēļai no 2022.gada 26. decembra līdz 2023. gada 1. janvārim

Tuvojas decembra pēdējā nedēļa. Šo svētdien ir jaunais 2023. gads. Šīs septiņas dienas var būt diezgan nervozas un neparastas, jo ikviens vēlas pēc iespējas ātrāk pabeigt lietas un atpūsties. Speciālisti deva padomus visām Zīmēm, kā piesaistīt veiksmi pašā gada nogalē.

No svarīgajiem notikumiem mūs sagaida tikai viens, un diemžēl tas ir negatīvs: Merkurs sāks savu retrogrado kustību 29. decembrī. Tas nozīmē, ka 2022. gada pēdējās trīs dienās mums ir labāk nestrīdēties ar mīļajiem un neveikt dārgus pirkumus. Tas norāda uz nepieciešamību pabeigt gatavošanos brīvdienām līdz trešdienai ieskaitot

Auns

Aunam vajadzētu uzlādēties ar spēku un enerģiju, jo nedēļa var būt ļoti grūta, neparedzama un ļoti prasīga iekšējo resursu ziņā. Enerģētiskās prakses palīdzēs šīs Zīmes pārstāvjiem izdarīt visu un atstāt spēkus 2023. gada tikšanās reizei. Saņemtos spēkus labāk novirzīt tiem gadījumiem, kas prasa maksimālu uzmanību. Svarīga ir arī atpūta un relaksācija, tāpēc, lai uzturētu labu garastāvokli, labāk nepārpūlēties. Ir svarīgi saglabāt koncentrēšanos un gatavību rīkoties.

Vērsis

Zvaigžņu pētnieki Vēršiem stingri neiesaka pārmest sev pagātnes kļūdas un vispār iesaka neatcerēties pagātni. Pirmkārt, tas var demotivēt. Otrkārt, tas var novest pie  sevis nolādēšanas. Uzņēmējdarbībā un darbā gaidāms problēmu uzplūdums, taču Vērsis var viegli pārdzīvot šo vētru. Galvenais ir zināt, ar kādiem cilvēkiem sevi ieskaut un ko darīt. Ir nepieciešams pareizi noteikt prioritātes, lai 2022. gada nogale būtu pareiza un labvēlīga. Vērsim paveiksies savā ceļā sastapt cilvēkus, kuri sniegs viņiem visu iespējamo palīdzību un atbalstu.

Dvīņi

Dvīņiem vēlams veikt vienkāršu enerģētisko attīrīšanu, lai atbrīvotos no sliktām domām un kopumā sagaidītu jauno gadu atjaunoti un pozitīvi. Jums ir jāpiedod visiem tiem, kas 2022. gadā jūs aizvainoja, šķērsoja ceļu, bija rupji. Tas viss ir jāatstāj pagātnē, pretējā gadījumā šī slodze viņiem sekos ļoti ilgu laiku. Trešdien briesmas nāks ne tikai no retrograda Merkura, bet arī no tā savienojuma ar Venēru – vienu no bīstamākajiem aspektiem. Trešdien Dvīņi nevar pavadīt daudz laika birojā vai braucot. Šajā dienā jums vairāk jāatpūšas.

Lasi arī: Kādam no jums Melnais Trusis dos lielu veiksmi 2023.gadā

Vēži

Vēži ļoti mīl savu māju un ir vairāk pieķērušies tai nekā vairums citu zvaigžņu zīmju pārstāvju. Tas nozīmē, ka, lai sagaidītu 2023. gadu, viņiem būs jāizdekorē savs mājoklis, lai pārvērstu to par spēka un harmonijas vietu. Lai to izdarītu, eksperti iesaka izmantot fen šui padomus iesācējiem. Prognozes Vēžiem prognozē salīdzinoši mierīgu nedēļu, taču ne bez problēmām. Vajag būt nedaudz uzmanīgākam un neprovocēt mīļos uz negatīvismu. Tagad ir svarīgi kļūt par komandu, nevis ienaidniekiem. Tas ir vienīgais veids, kā ātri tikt galā ar izplatītām problēmām.

Turpinājums nākošajā lapā…

COMMENTS

Leave a Comment