5 lietas, kuras nedrīkst dot un aizņemties

Saskaņā ar tautas ticējumiem, dažas lietas ir stingri aizliegts dot vai aizņemties. Uzzinot par tiem, jūs varat pasargāt sevi no problēmām un neveiksmēm.

Tie, kas jau ir paspējuši aizņemties vienu no aizliegtajām lietām, lai aizsargātu sevi un mīļotos no negatīvās enerģijas, palīdzēs trīs uzticami veidi. Ja jūs pieļāvāt kļūdu, mēģiniet to nedarīt turpmāk, jo enerģētikas problēmas liedz cilvēkiem sasniegt panākumus visās dzīves jomās.

Lasi arī: Kādam dzīvniekam līdzinās jūsu vīrietis, ņemot vērā Zodiaka zīmi

Sāls

Sāli ir aizliegts aizdot aiz kādiem aizbildinājumiem. Ja jūsu kaimiņi prasa sāli, tad dodiet to tikai ar nosacījumu, ka tā ir dāvana. Briesmas rodas tā sāls enerģijas īpašībās, ietekmē likteni.

Sāls ir viens no svarīgākajiem burvju komponentiem, tādēļ to nevarat ņemt no citiem cilvēkiem. Daudzi cilvēki aizdeva sāli, un tad, atdeva to atpakaļ, viņi zaudēja savu veiksmi, saslima, izšķīrās ar saviem mīļajiem. Tas ir ļoti bīstami.

 

Galda piederumi

Traukus uzlādē enerģija mājās, kas pastāvīgi ir. Ja kāds vēlas slikti darīt citai personai, viņš var dot viņam dzērienu no sava kausa, šķīvja, krūzītes, karotes, podiņa un tā tālāk. Nedodiet nevienam neko un lūdziet viņiem negatīvi neietekmēt citas personas dzīvi vai savu likteni.

Lasi arī: Kāda ir ideālākā valsts jums, ņemot vērā jūsu zodiaka zīmi

Eksperti norādīja, ka aizņemoties ēdienus, var novest pie veselības zaudēšanas, iegūt jaunas bailes, neveiksmes, un daudzas citas negatīvas sekas. Jūs varat baudīt ēdienus ar svešinieku, ja tu dzīvo kopā, piemēram, kopmītnē, bet arī šeit vajadzētu būt uzmanīgiem, cik vien iespējams. Vēl bīstamāk ir bojāti vai ieplaisājuši trauki, kurus nevajadzētu turēt mājās.

 

Apģērbi

 

Daudzi vīrieši un sievietes to uzskata par absolūtu normu, ka kādu laiku mainīt lietas, taču labāk to nedarīt. Ja jūs pērkat lietotu lietu, par to nav jāuztraucas, jo jūs par to samaksājat, taču šajā gadījumā tai nekaitēs enerģijas tīrīšana.

Lasi arī: Kā katra zodiaka zīme dodas ciemos

Drēbes ir personīgas, tādēļ, pat neņemiet to no radiniekiem, kuri patiešām nevēlas nodarīt jums kaitējumu, labāk kaut ko atdot. Neņemiet lietas parādā – tās var dot jums neveiksmi. Vislielāko briesmu rada apavi. Tas absorbē vislielāko negatīvās enerģijas daudzumu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

 

Juvelierizstrādājumi, rotaslietas

Ir aizliegts aizdot dārgakmeņus. Rotājumiem tiek uzlikta maksa par tās personas enerģiju, kurai tās pieder, tāpēc viņiem būs ļoti negatīva ietekme uz personu, kas tos izmantos. Ar ziedojumu triks arī nedarbojas – metāli un akmeņi pārsvarā ir “kategoriski”.

Lasi arī: Jūsu vecumdienas atkarībā no jūsu Zodiaka zīmes

Valkājot gredzenus vai auskarus, kas piederēja citai personai, jūs varat uzņemt svešas problēmas. Speciālisti bioenerģētikas jomā atzīmē, ka aizsargājošie dārgakmeņi var “inficēt” cilvēku ar slimībām, padarīt tos neveiksmīgus. No metāliem, vajadzētu piesargāties no sudraba un platīna. No talismanu akmeņiem visbīstamākie svešinieku nelaimju magnēti ir mēnessakmens, dimants, kalnu kristāls.

 

Slota

Ja kāds uz kādu laiku aizņemas vai aizdod slotu, tad saskaņā ar zīmēm viņš var vilties finanšu jomā. Tas var sākt melno svītru, kas noved pie nejaušiem naudas zaudējumiem, problēmām darbā. Slotas nekad nedrīkst atstāt savu māju. Tas ir pieļaujams tikai tad, ja to vairs nevajag. Ja jūs to aizņemsieties, tad arī jūs varēs piemeklēt problēmas.

Avots: esotericblog

COMMENTS

Leave a Comment