Balto tauriņu garīgā nozīme

Kad mēs redzam baltu tauriņu, tas var būt sava veida garīgā zīme. Tā kā mūsu garīgā pasaule nepārtraukti cenšas sazināties ar mums, kad pamanām tauriņu, tas var būt redzams signāls, ka mums ir ziņojumi. Tāpēc mums ir jāpievērš lielāka uzmanība šīm zīmēm. Tomēr ko vēl var nozīmēt šis skaistais radījums?

Baltā tauriņa garīgā nozīme

Balto tauriņu garīgā nozīme ir atkarīga no zemes kultūrām. Cilvēkiem no dažādām kultūrām un reliģijām ir dažādi uzskati par šo jautājumu.

LASI ARĪ: Mīlestības horoskops 2019. gada aprīlim – brīnišķīgs laiks!

Sapņu pārvadātāji

Dažas amerikāņu ciltis uzskata, ka tauriņš ir sapņu nesējs. Kad kāds aizmieg, baltās krāsas tauriņš ved šīs personas miegu. Tāpēc viņi var viegli pārvietoties starp fiziskajām un garīgajām pasaulēm. Viņiem ir iespēja nest ziņojumus no vienas pasaules uz citu.

Labas veiksmes pārvadātāji

Daudzās reliģijās baltie tauriņi simbolizē veiksmi. Viņiem arī stāsta, ka tie ir vēstneši, kas sniedz labas ziņas vai kurjeri, kuri mums saka, ka mūsu dzīve kļūst labāka.

Dvēseles turētāji

Dažās valstīs, piemēram, Īrijā un Ķīnā, tiek uzskatīts, ka arī baltie tauriņi nes slimu cilvēku dvēseli kopā ar sevi. Turklāt Īrijā viņi pat ved slimu bērnu dvēseles.

Izmaiņas

Baltais tauriņš ir vēstnesis, kurš stāsta mums par nākotnes garīgajām pārmaiņām. Tas pat var būt gudrības un garīgās izaugsmes zīme. Piemēram, tiem, kuri nesen ir sākuši garīgo praksi, šis tauriņš nozīmēs, ka esat pieņēmis pareizo lēmumu.

LASI ARĪ: Alveja mājā: auga pazīmes un burvju īpašības

Ziņojumi no eņģeļu pasaules

Tauriņi ir arī eņģeļu zīme. Eņģeļi vēlas, lai mēs zinātu, ka viņi ir tuvu mums. Viņi arī pastāvīgi uzrauga mūs un aizsargā mūs. Kad mēs esam sarežģītā situācijā, baltais tauriņš būs zīme no mūsu eņģeļiem, norādot, ka viņi gatavojas pārvarēt visas mūsu problēmas ar mums.

Nāve

Vairākas pasaules kultūras uzskata balto tauriņu par nāves priekšvēstnesi. Piemēram, Merilendas štats Amerikas Savienotajās Valstīs uzskata, ka baltie tauriņi mājā ir zīme, ka kāds no ģimenes locekļiem mirs.

Turklāt, ja jaunā gada sākumā redzat baltu tauriņu, tas būs arī tas, ka šogad jūs saņemsiet ziņas par mīļotā nāvi.

avots: esotericblog

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru