Horoskops 10.oktobrim – veiksmīgs periods visām materiālajām sfērām!

Uzzini, kādus notikumus un situācijas zvaigznes un planētas sagādājušas tieši tev 10.oktobrī. Ar ko rēķināties un kam būt gatavam!

Auns

Jums diena būs pilna entuziasma un enerģijas. Attiecībā uz Aunu sievietēm, viņu kaislība vienkārši dedzinās. Iespējama liela mīlestība, bet ir iespējams grandiozs skandāls. Ieteicams kontrolēt emocijas, jo šī kaislība var kļūt par agresiju. Izbaudiet laiku, lai atpūstos vai nodarbotos ar iecienītu aktivitāti.

Lasi arī: Sieviešu horoskops nedēļai no 8. līdz 14. oktobrim – veiksmīgs, bet saspringts laiks!

Vērsis

Šī diena ir labvēlīga braucieniem un ceļojumiem. Var būt labas ziņas, ģimenes papildināšana. Vēršu sievietes var saņemt dāvanas no saviem mīļajiem. Šodien var notikt kaut kas, kas labvēlīgi ietekmēs jūsu lietas un veselību.

Dvīņi

Šī diena ir saistīta ar uzsākto lietu izbeigšanu, apkopošanu. Labvēlīgs esošo problēmu risinājums. Šīs dienas notikumi var būt jūsu viedokļu un lēmumu pareizības apstiprinājums. Pēcpusdienā jūs varat sajust trauksmes sajūtu. Nekad neko nedariet steigā. Esiet uzmanīgi no vārdiem. Neieņemiet neitralitāti.

Vēzis

Ja jūs būsiet pietiekami savākti, pareizi plānojot savu dienu, vakarā jūs sajutīsiet mieru un apmierinātību ar sevi. Novērojot dzīvi mājās, Vēži atklās jaunas perspektīvas.

Lasi arī: Horoskops nedēļai no 8. līdz 14. oktobrim – vajadzēs paļauties uz sevi!

Lauva

Diena tiks apzīmēta ar ārēja satraukuma atslēgšanas sajūtu. Šajā situācijā jūs varat mierīgi un objektīvi novērtēt daudz un pieņemt svarīgus lēmumus. Ja jums ir sūdzības par tuviem cilvēkiem vai kolēģiem, tad ieteicams tās pārdomāt un pēc tam mierīgi apspriest. Diena sola panākumus individuālajā radošajā spēlē.

Jaunava

Iespējams, ka jūs varēsiet uz laiku uzlabot savu finansiālo stāvokli. Padomājiet par to, kā pavadīt nedēļas nogali, jo tā jums var būt ļoti svarīga. Tiem, kas dodas braucienā, planētas iesaka būt uzmanīgiem, jo ​​ir iespējami ievainojumi, apdegumi, saindēšanās.

Svari

Labvēlīga atpūta, relaksācija, ūdens apstrāde, relaksācijas nodarbības, ārstēšana. Esiet uzmanīgi – ir iespējami ievainojumi, apdegumi, saindēšanās. Pārliecinieties, vai ēdienkarte satur vairāk vitamīnu un minerālvielu. Atcerieties, ka sulas jālieto svaigi spiestas.

Lasi arī: Mīlas horoskops nedēļai no 8. līdz 14. oktobrim – nākotne sola noslēpumus, katram savu!

Skorpions

Iespējams, ka profesionālās problēmas un attiecības ar ģimenes locekļiem mainīs jūsu attiecības. Ir grūti piedot kļūdas un nodevumus. Centieties neizlādēt dusmas uz nevainīgiem cilvēkiem, tas sabojās jūsu reputāciju un sarežģīs situāciju.

Strēlnieks

Jūsu uzvedība var būt neparedzama. Neuzņemiet pārāk emocionāli panākumus savā karjerā un biznesā, esiet par savu aizsargu. Saglabājiet sevi rokās un neaizskariet ar skaudību un dusmām.

Mežāzis

Šo dienu iezīmē notikumi, kas novedīs pie vērtību pārvērtēšanas. Materiālie sasniegumi tiks salīdzināti ar garīgiem centieniem. Jūs varēsiet koncentrēties uz jūsu iekšējām pārmaiņām. Iespējams, ka pravietojuma dāvana jums tiks atklāta. Naktīs ir iespējami labie praviešu sapņi.

Lasi arī: Finanšu horoskops nedēļai no 8. – 14. oktobrim – iespējamas finansiālas grūtības!

Ūdensvīrs

Labvēlīga diena, lai iepazītos, apmeklējot jaunas vietas un ceļojot. Jums vajadzīgi jauni iespaidi vairāk nekā jebkad agrāk. Ja jūs noņemat nepieejamības masku, tad saziņa ar cilvēkiem apkārt tev dos daudz pozitīvu emociju. Palieliniet intuīciju, ieskatu, priekšnesuma dāvanu.

Zivis

Iespējams, ka finansiālais stāvoklis būs izšķirošs, tāpēc labāk ir rezervēt neparedzētus izdevumus. Attiecībās ar vecākiem ģimenē var būt konflikts. Centieties saglabāt vēsumu. Padomā par plānu sarežģītā situācijā. Līdz dienas beigām ir iespējama nervu pārslodze.

Avots: vedmochka

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru