Kāda nozīme ir sapnī redzētajam puisim, kurš tev patīk?

miegs

Daudzi sapņi, kurus redzam naktīs, atšifrējas īpaši un tiem pat ir slepena nozīme. Tad kādēļ mēs tos redzam, kāpēc? 

 

Tie paziņo mums par to, ko nespējam pašas ieraudzīt, kaut kādu īpašu iemeslu dēļ. Sapņi- tā nav tikai nakts filma, tā ir īpaša, slepena valoda, pateicoties kurai varam sazināties ar savu zemapziņu.

Tad kādu informāciju grib nodot mums sapnis, kad sapņojam par mums mīļiem cilvēkiem? Kādēļ mēs pastāvīgi sapņojam par puisi, kurš mums ļoti patīk?

Tev jau sen patīk puisis vai pazīstams vīrietis, kuram nespēj pienākt klāt un parunāt par savām jūtām? Bet tu taču nezini, kāda būs viņa reakcija? Iespējams, jūs sāksiet satikties un beigās dzīvosiet ilgi un laimīgi, bet, iespējams, tieši pretēji, viņš vienkārši pasmiesies par tevi un nekas nesanāks. Tev visticamāk jāuzzina, vai jūsu jūtas ir abpusējas vai nē.

Ja esi nosapņojusi, ka tas pats vēlamais vīrietis vai puisis dāvina tev lielu un skaistu, baltu rožu pušķi, tātad, reālajā dzīvē jūs ar viņu satiksieties un šī tikšanās atgādinās randiņu ar visām romantisma, rūpju un siltuma nokrāsām. Pat ja dāvinātie ziedi te nepatīk, tu vienalga nespēsi ietekmēt sapņa nozīmi.

Kāda nozīme sapnim, kurā puisis, kurš tev patīk, ņem tevi aiz rokas vai arī vienkārši tevi aiztiek?

Var teikt, ka sapņo ne jau tāpat vien , iespējams, jūs būsiet pāris un tu nokļūsi viņa mīļotās meitenes statusā. Taču nesteidzini notikumus- vienkārši gaidi, kad pienāks tavs laiks, ej līdz tiem notikumiem, kuri notiek pašlaik.

Ja sapņo, ka vēlamais puisis atvērti un patiesi  tev smaida, tad īstajā dzīvē viņš grib apbērt tevi ar komplimentiem un pateikt daudz skaistu un maigu vārdu. Visticamāk viņš ir ļoti kautrīgs, tas arī viņu attur , bet tev atliek vien paciesties. Paies laiks, viņš kļūs drošāks, tad arī viss izdosies.

Ja jūs sapņojat, ka strīdaties ar viņu, tad reālajā dzīvē jums jābūt piesardzīgai ar viņu, lai neradītu konflikta situācijas un abpusēju viedokļu sadursmi. Ja jūs ar viņu kontaktējaties, tad jebkurā saspringtā situācijā centieties pajokot vai atrisināt visu ar kompromisa palīdzību. Ja radusies strīda situācija, tad lieciet lietā pašu galveno ieroci- smaidu.

Lasi arī: Apzināti pareģojoši sapņi kā vārti uz garīgo atmodu

Ja sapņojat par iekāres objektu, bet sapnī viņš jūs neatpazīst, tad labāk būs, ja reālajā dzīvē jūs nesatiksieties, vienkārši aizmirstiet viņu. Visticamāk, viņam jau ir meitene, tādēļ nav vērts sevi lolot ar cerībām. Jūs nekad neiesiet kopā ar viņu roku rokās un ir vērts ar to samierināties. Nepārdzīvojiet šajā gadījumā, jūs tāda neesat viena, daudzas meitenes cieš nepiepildītas mīlestības dēļ. Iemācieties atlaist cilvēkus un šķirties ar labām domām un atmiņām. Tādā veidā jūs varēsiet atstāt par viņu tikai labas un pozitīvas atmiņas, neviens nezina, varbūt šīs emocijas varēs atkal jūs savest..Tagad jums jāiemācās dzīvot bez viņa.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

COMMENTS

  • <cite class="fn">Alise</cite>

    Un ko nozīmē, ja es sapnī redzēju britu slavenību, kurā esmu iemīlējusies, un viņš skatījās uz mani un smaidīja tā, ka man skudriņas skrēja pār kauliem?

Leave a Comment