Manam topošajam znotam nav sava mājokļa. Es aizliedzu dzīvot manas meitas dzīvoklī

Stāsti par vīramāti un znotu ir veci kā pasaule. Tomēr to vienmēr ir daudz. Kas zina, kāpēc šiem diviem cilvēkiem dažreiz ir tik atšķirīgi uzskati par dzīvi. Varbūt tas ir paaudžu konflikta dēļ? Kad vecāka un pieredzējušāka vīramāte mēģina mācīt prātu jaunam un zaļam znotam? Vai arī znotam izrādās taisnība, un vīramātei ir kļūdains viedoklis?

Vika izrādījās šāda stāsta galvenā varone. Viņa uzauga draudzīgā un labā ģimenē. Vismaz viņai tā vienmēr šķitis. Vikas ģimene bija diezgan pārtikusi. Mammai bija vairāki apģērbu veikali, bet tēvam – autoserviss. Abi vecāki nopelnīja daudz naudas. Vika un viņas vecākā māsa Alīna sev neko neliedza.

Taču tajā pašā laikā, meitas vecāki turēja pie īsas pavadas. Viņi centās darīt visu iespējamo, lai viņu meitas neizaugtu par slikti audzinātām un izlutinātām meitenēm. Notika tā, kā tam bija jānotiek. Alīna ieguva labu izglītību un ieguva labu darbu, un Vika pabeidza studijas medicīnā. Bet šeit ir problēma. Mīlestībā abām meitenēm nepaveicās.

Alīnas neveiksmīgā laulība kļuva par mūžīgu lāstu jaunākajai Vikai. Tā sagadījās, ka Alīna nevarēja saskatīt savā mīļotajā vīrietī parastu alfonsu. Puisis prasmīgi izlikās par uzņēmēju, centās lepoties ar naudu un skaisti izrādīt uzmanību bagātajai mantiniecei. Alīna bija savaldzināta, bet realitāte izrādījās pavisam citāda.

Vecāki vispār neapstiprināja Alīnas kāzas ar Maksimu. It kā viņi juta, ka puisis ir kaut kāds neuzticams. Bet Alīna ietiepās un gāja pret vecāku pārliecināšanu. Marina un Sergejs nezināja, ko darīt? Jo viņu mīļotā meita vēlas lieliskas kāzas, tad tās viņiem arī ir jānoorganizē. Radniecīgai dvēselei nekas nav žēl.

To, ka Alīna nokļuvusi dīvainās nepatikšanās, Vika uzzināja nakts vidū. Māsa pazvanīja un raudot teica, ka Maksims viņu aplaupījis. Nelaimīgais vīrs iztīrīja jaunlaulāto māju līdz diedziņiem. Viņš paņēma ne tikai dāvanas no kāzām un visu naudu, bet pat savas sievas rotaslietas un tehniku. Protams, pēc tam viņš pazuda. Vika nekavējoties aizbrauca pie māsas un atveda viņu uz vecāku māju.

Kopš tā brīža Marinai bija dīvaina iedoma. Viņa negribēja domāt, ka viņas znotiem nebūs nekādu dokumentālu pierādījumu, kas viņiem ir. “Bet mani nemaz neinteresē, kā jūsu kungi to uztvers! Lai papīri rāda! Pat nedomājiet meklēt kaut kādus muļķus. Viņiem jābūt dzīvokļiem! Mēs ar tēvu visu mūžu nestrādājām, lai daži ubagi jūs maldinātu, ”māte kliedza uz meitām.

Kopš tā brīža Vika nolēma slēpt savu personīgo dzīvi no visiem. Viņa nevarēja pateikt, a viņa iemīlēja puisi no savas universitātes? Ka parastais Juris mācās par parastu terapeitu? Jā, vecāki par viņu smiesies. Un tas ir labākajā gadījumā. Pats Juris šo situāciju uztvēra jokojot: “Vai māja kokā būs piemērota taviem vecākiem? Vismaz es pats to varu uzcelt.”

Vika nezināja, ko darīt. Vecākās māsas kļūda pārsvītroja viņas pašas dzīvi. Viņa saprata, ka viņas vecāki būs pret kāzām ar Juri. Bet Vika negribēja pamest šo brīnišķīgo jauno vīrieti. Šāda rīcība noteikti salauztu viņu abu sirdis. Jaunākajai meitai nebija risinājuma tik sarežģītai dilemmai.

Lasi arī: Stāsts par nepateicīgo vedeklu, kura nevēlas vīramātei dot vasarnīcas atslēgas

Reiz Vika savāca drosmi un nolēma parunāt ar māti par Juri. Puisis bija nopietni apņēmies bildināt savu mīļoto. Bet, lai nesavainotu meiteni, viņš rūpīgi deva mājienus par šādu notikumu pavērsienu. Vika tikai priecājās, ka puisis tā rīkojas. Šausmas, kas bija jāpārcieš viņas pašas māsai, joprojām mocīja visas ģimenes dvēseli.

Bet, kā meitene domāja, viņas vecāki bija nelokāmi. “Ir tik daudz daudzsološu puišu, bet tev tādi prasti interesē! Vika, ja ir problēmas izvēlēties jaunieti, tad varam vērsties pie speciālista. Ļausim viņam atrast tev piemērotu pāri , ”stingri atbildēja Marina. ” Un pat nedomā, ka jūs dzīvosiet dzīvoklī, kuru mēs tev nopirkām. Vai nu līgavainis atrisina savu problēmu ar mājokli, vai arī nekas nesanāks.

Šobrīd Vika vairāk nekā jebkad agrāk vēlējās kļūt par cilvēku no parastas ģimenes. Viņai nebija vajadzīgi vecāku miljoni, kā arī viņu pašu bailes. Meitene nevarēja justies brīvi. Viņa bija ļoti noraizējusies, ka joki par vīramāti un znotu viņai kļuvuši par realitāti. Galu galā tagad viņai bija jāpieņem grūts lēmums. Izvēlieties starp savu draugu un ģimeni.

COMMENTS

Leave a Comment