Mīlestības zvaigžņu prognoze nedēļai no 2023. gada 19. līdz 25. jūnijam: dažus sagaida liktenīga tikšanās!

Lauva

Mīlestība Lauvas dzīvē var ielauzties pēkšņi. Viņa var paslēpties jebkur, tāpēc noteikti nav vērts sēdēt un gaidīt brīnumu. Jums būs daudz jāsatiekas un jāsazinās ar cilvēkiem. Sarežģītā rakstura dēļ Lauvām var būt grūti atrast laimi savā personīgajā dzīvē, taču tai vajadzētu gūt panākumus. Dažreiz mēs neapzināmies, ka mīlestība ir mums blakus. Lauvām tikai jāpaskatās apkārt.

Jaunava

Liktenis Jaunavai dos zīmes, kas palīdzēs atrast mīlestību. Pirmkārt, jums ir jāpievērš uzmanība videi, jo dažreiz tas, kurš var būt ideāls dzīves partneris, ir ļoti tuvu. Arī mīlas lietās Jaunava palīdzēs apziņas spēkam, jo ​​ir ārkārtīgi svarīgi zināt, kuru viņi meklē otrās pusītes lomai. Jaunavām, kuras ir attiecībās, nākamā nedēļa būs stabila, gaiša. Marsa un Merkura pozitīvās ietekmes dēļ Devs būs jūtu pārņemts, kuru dēļ ilgstošas ​​attiecības kļūs jaunas.

Svari

Zvaigžņu eksperti iesaka Svariem nepadoties emocijām, kas var izraisīt negatīvas domas. Jebkurās attiecībās dažreiz iestājas krīze, un Svaru uzdevums šajā gadījumā ir adekvāti pārdzīvot grūto periodu un atbalstīt mīļoto grūtos brīžos. Visums palīdzēs Svariem mīlestībā mainīt karmiskos scenārijus , kļūt brīviem. Atmiņas par pagātnes attiecībām nomāks daudzus Svarus, un mīļotajam tas var nepatikt.

Skorpions

Skorpioni var būt neapmierināti ar savām pašreizējām attiecībām. Tas, ko šādā gadījumā noteikti nevajadzētu darīt, ir rūpīgi slēpt savas domas. Ar mīļoto ir jārunā godīgi un atklāti. Problēmu risināšana ir labs veids, kā tās novērst nākotnē, un, ja kopdzīve ir kļuvusi par rutīnu, steidzami kaut kas jāmaina. Skorpionus bieži dēvē par  atriebīgām zvaigžņu zīmēm. Laika posmā no 19. līdz 25. datumam tu nevari atriebties savam mīļotajam. Jums ir jāpiedod viņam apvainojumi un negatīvisms. Tas palīdzēs jums atrast mieru.

Strēlnieks

Strēlnieki savā dzīvē varēs atvērt jaunu lappusi – izbeigt toksiskās attiecības, sākt jaunas. Meklējot dvēseles radinieku, ieteicams atcerēties par saderības pārbaudi . Tas ir ārkārtīgi svarīgi, jo nedēļas laikā Saturns nogāzīs Strēlnieku no pareizā ceļa. Padomi no iekšējās balss palīdzēs pieņemt pareizos lēmumus. Ikvienam, kurš sapņo atrast mīlestību, būs jārīkojas. Jums jāpārtrauc būt pārāk prasīgam pret pretējo dzimumu.

Lasi arī: 43 gadu vecumā, mūžībā devās slavena mūziķe. Tikai tagad tika atklāts iemesls.

Lasi arī: Filmas “Zvaigžņu kari” ikonas “maģiskā” pēdējā filma tiek izlaista 7 gadus pēc aiziešanas mūžība

Mežāzis

Mežāžus laika posmā no 19. līdz 25. jūnijam vairs nekaitinās daudzi otrā puslaika trūkumi. Šīs Zīmes pārstāvji sapratīs, ka patiesa mīlestība slēpjas mīļotā cilvēka pieņemšanā tādu, kāds viņš ir. Nav nepieciešams tagad iet ārā un iepazīties publiski. Pietiek tikai aktivizēt sociālajos tīklos vai atvērt lapu iepazīšanās vietnē.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs nevar sēdēt un gaidīt, kamēr mīlestības laime atnāks pati no sevis. Ir svarīgi rīkoties un meklēt īsto cilvēku, pa ceļam neaizmirstot par  saderības pārbaudi. Laika posmā no 19. līdz 25. jūnijam Ūdensvīriem veiksies. Nedēļas laikā planētas dos viņiem pārliecību, kas palīdzēs iedibināt personīgo dzīvi. Siltās vasaras dienas radīs labu garastāvokli, kas nozīmē, ka ir laiks izkļūt no mājas un ienirt mīlas piedzīvojumu pasaulē. Izvēloties partneri, labāk būt izvēlīgam.

Zivis

Zivis var sagaidīt piedzīvojumi un globālas pārmaiņas mīlas sfērā. Tomēr periodā zvaigžņi eksperti iesaka izturēties atturīgi. Saturns retro fāzē var sākt likt spieķi ritenī. Mīlestība ir brīnišķīga sajūta, bet, ja vēlies, tagad vari baudīt vientulību un dzīvot savam priekam. Zivis, ja vēlas, var iemīlēties jebkurā cilvēkā. Jau nodibinātās attiecībās nevajadzētu baidīties no sentimentalitātes un savām jūtām.

Mīlestība ir neizskaidrojama, brīnišķīga sajūta. Dažreiz pilnīgai laimei nepietiek ar savstarpēju mīlestību. Iespējams, laika posmā no 19. līdz 25. jūnijam mēs beidzot varam atrast savu dvēseles radinieku, un iknedēļas mīlestības prognoze jums palīdzēs. Pēc ekspertu domām, Zvaigžņu zīmju pārstāvjiem būs lieli panākumi mīlas jomā. Godīgums un atklātība ir galvenie mīlestības ieroči šajās septiņās dienās.

Leave a Comment