Naudas kodi: skaitļi, kas piesaista bagātību

Finanšu veiksme ir mainīga, taču pastāv uzticams veids, kā padarīt to par jūsu pastāvīgo partneri. Daži skaitļi spēj piesaistīt finanšu laimi. Izmantojot to spēku, jums būs iespēja atbrīvoties no problēmām un sasniegt labklājību pēc iespējas īsākā laikā.

Skaitļu enerģētika tiek pētīta kopš seniem laikiem. Pat senos laikos cilvēki ir pamanījuši, ka dažiem skaitļiem ir spēcīga ietekme uz cilvēku dzīvi un likteni, un tāpēc centās, lai tie sakristu ar svarīgiem notikumiem, uz izdevīgiem datumiem. Piemēram, viena no veiksmīgākajām dienām bija svētdiena, septītnieka aizgādībā – gudrības un garīgās meklēšanas skaits. Ticēja, ka svētdienā cilvēkus var piemeklēt daudz sološas idejas, var rasties veiksmīgi risinājumi problēmām. Pirmdiena, kuru aizsargā vieninieks, tika uzskatīta par piemērotu dienu dažādiem jauniem aizsākumiem: ne par velti, cilvēki joprojām plāno jauns darbus pirmdienā. Viss tāpēc, ka vieninieks simbolizē enerģijas atjaunošanos, jaunu spēku pieplūdumu, kā arī mērķtiecīgums un vadītāja spējas, kas ir tik vajadzīgi produktīvam darbam.

Lasīt arī: Suvenīri, kurus ir nevēlams iegādāties tūristiem

Kādi skaitļi piesaista naudu

Slavenā astroloģe Tamara Globa ir pārliecināta, ka skaitļu simbolika arī mūsdienās var tikt izmantota. Nosakot svarīgus notikumus, piemēram, darba interviju, līguma parakstīšanu vai svarīgu darījumu enerģētiski izdevīgā datumā, jūs varat būtiski uzlabot savas izredzes gūt panākumus. Un, ja jūs izmantojat vairāk nekā vienu labvēlīgu skaitli, bet veselu kodu, tad jūs varat neuztraukties par problēmām: skaitļu kods samazinās iznīcināšanas risku līdz minimumam, un jūs saņemsiet vēl vairāk, nekā gaidīts.

Tamara Globa ilgi mēģināja noteikt skaitļus, kas spēj piesaistīt bagātību, un nonāca pie secinājuma, ka spēcīgs naudas kods ir pagājušais gads – 2017. Lieta tajā, ka katrs cipars, kas veido šo kodu, nes labvēlīgas vibrācijas naudas sfērā. Divnieks ir spēcīgu saikņu, ar cilvēkiem, uzņēmējdarbības ilgtspējas un draudzīgas attiecības simbols. Vieninieks – vadītāja simbols un mērķis viegli sasniegt finanšu izrāvienu. Septiņi – jaudīgu inteliģenci, radošumu un spēju atrast nestandarta problēmu risinājumus. Un, ja jūs saskaitiet kopā visus šos skaitļus, jūs iegūstat vieninieku – vienību, kas, kā jau teicu, ir simbols veiksmei un bagātībai .

Tas viss nozīmē, ka 2017. gads bija ideāls laiks, lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli.

Lasīt arī: Rožukronis: kam nepieciešamas un kā izmantot

Kā kļūt bagātākam

Daudziem cilvēkiem ir grūti izlemt par izmaiņām un aktīvām darbībām, un dažreiz ir grūti pamanīt iespējas, ko Visums sūta. Šajā situācijā, pašas darbības sākumā, atradās pati Tamara Globa. Tomēr viņa nolēma mainīt savu dzīvi, un tagad viņai ir viss – viņas mīļākais darbs, brīnišķīga ģimene un personīga laime. Un šis apvērsums notika pateicoties amuleta monētai, ko Tamara Globa saņēma ceļojuma laikā, Sibīrijā.

Šos amuletus sibīrieši lieto kopš seniem laikiem, un astroloģe ieguva vienu no nedaudziem talismaniem, kas tika radīti pēc vecām, pārbaudītām metodēm gadsimtiem ilgi. Tūlīt pēc tam, kad amulets parādījās viņas dzīvē, viss gāja augšup, un katru dienu viņa jūtas laimīgāka.

Tamara Globa ir gatava palīdzēt kļūt laimīgākiem visiem, kas vēlas mainīt savu dzīvi uz labo pusi. Pēc viņas domām, šāda amuleta īpašnieks nepalaidīs garām iespējas. Pateicoties šāda talismana efektam, persona viegli pamanīs pozitīvās iespējas un varēs tos izmantot.

Amulets pozitīvi ietekmē cilvēka finansiālo enerģiju, jo labākie monētu talismani tiek radīti tieši no monētām. Tas aizsargā no nerentablajiem izdevumiem un ieguldījumiem, ļauj no daudzām iespējām izvēlēties daudz sološākās un viegli atrast jaunas iespējas nopelnīt.

Aots: dailyhoro.ru

Gunta Graudiņa

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Maiga</cite>

    Jā, man tik tiešām 2017.g.bija labvēlīgs, lai gan iepriekš nezināju ‘tā gada nozīmi. Vienkārši izvēlējos internetā atrasto darbu Vācijā, jo bija vajadzība labi nopelnīt, un izdevās tādu darbu dabūt, kur varēju arī savu vācu valodu pielietot, strādāt ar klientiem, arī virsstundas, un biju apmierināta par 7 mēn. darbu, un ar nopelnīto, jo saņēmu arī solīto prēmiju par labu darbu. Bet tomēr no gaisa nekas nenokrita. Biju darbā cienīta un aicināta atkal un atkal tur braukt, bet diemžēl veselības dēļ nevarēju vairs ar rokām tik stresaini un noslogoti strādāt, jo pāri 60 jau man, un visu mūžu smagi strādāts. Tagad vēlētos, lai nauda pati nāktu man klāt.

Pievienot komentāru