Olu maska matiem: labākā recepte – pagatavota no olu dzeltenuma

Olu maska matiem –  normāliem un taukainiem matiem

Samaisām 2 olu dzeltenumus, pievienojam 50 gramus konjaka, 1/2 citrona sulu. Iegūtajām maisījumam pievienojam klāt 2 pilienus avokado un 2 pilienus priežu, kadiķu vai piparmētras eļļas. Masku uzliekam uz matiem (30 minūtēm) zem pārtikas plēves vai arī zem plastmasas maisiņa.

Galvu ietinam dvielī. Masku noskalojam ar vēsu ūdeni. Regulāra šīs maskas lietošana regulē matu tauku izstrādāšanu un aktīvi ar barībvielām bagātina matus.

 

Maska matu stiprināšanai

Attiecīgā maska ir piemērota visu matu tipiem, aktīvi uzbaro ar nepieciešamajām vielām, stiprina un atjauno tos. Maska lieliski piestāv nokrāsotiem un bojātiem matiem.

Lasi arī: Tev ir plāni mati? Skaties, kā avokado matu maska darīs brīnumus!

Samaisām 2 olu dzeltenumus un 100 gramus biezpiena. Pievienojam pāris pilienus avokado eļļas vai jojobas, tāpat arī pāris pilienus vitamīna A. Lai iegūtu vēlamo rezultāt ar attiecīgo masku – ir nepieciešams šo procedūru veikt ne retāk kā reizi nedēļā.

Lai jūsu mati būtu lieliski, kā reklāmā, nav obligāti skriet uz skaistumkopšanas saloniem un veikt dārgas procedūras. Pietiek izmēģināt pieejamos un naturālos produktus, kuri sniedz ne mazāk pozitīvā efekta. Izmēģiniet šo masku matiem no olu dzeltenuma un varēsiet novērtēt iegūtos rezultātus.

 

Arī interesanti: Meklējat matu masku ar ideālu efektu? Lūk, pats labākais variants! 

Avots: lady-mix.ru

loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Skolnieciņš no svētbirzs</cite>

    Šodien ir 5. aprīlis. Ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir Dievietes Ostaras svētki! Kopš senseniem laikiem senie ģermāņi pielūdza Dievieti Ostaru. Arī mūsdienās daudzviet pasaulē turpina pielūgt Dievieti Ostaru. Ticība senajai un spēcīgai Dievietei Ostarai nekur nav zudusi. Vajag tikai atcerēties pagānisko tradīciju īsto jēgu. Dieviete Ostara ir mīļa un jauka. Viņa ir pavasara un rītausmas Dieviete. Viņa ir dzīvības dāvātāja. Leģenda vēsta, ka Dieviete Ostara trusi kā labo gariņu sūta pie cilvēkiem, lai noskaidrotu, kas notiek cilvēku mājās. Par to viņa reizi gadā ļauj trušiem dēt raibas olas. Šī leģenda ir atklāj Dievietes Ostaras labsirdīgo dabu. Šodien, kad diena ir līdzsvarā ar nakti, Dievietes Ostaras spēks ir savā pilnībā. Lieldienās ticīgie dzīro par godu pavasara un rītausmas Dievietei Ostarai! Par to Dieviete Ostara atalgo ticīgos ar labklājību, bagātību un veiksmi. Kopš senatnes trusis (zaķis) ir bijis uzticams Dievietes Ostaras pavadonis. Lieldienu trusis (Lieldienu zaķis) ir auglības simbols, bet Lieldienu ola ir jaunas dzīvības simbols. Diemžēl SARS-CoV-2 vīruss nekur nav izgaisis, kovid-19 (covid-19) pandēmija vel joprojām turpinās. Būsim piesardzīgi! Pasargāsim sevi un savus tuvākos! Nedosimies uz baznīcu dievkalpojumiem, bet gan paliksim savās mājās, lai svinētu Lieldienas par godu Dievietei Ostarai! Lai Dieviete Ostara atnes mums saulainu pavasari! Lai Dieviete Ostara sniedz mums priecīgu rītdienu! Lai Dieviete Ostara stāv mums klāt! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna! Ar dzīvības dāvātājas Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētbirzs ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉 Skolnieciņš® ™Skolnieciņš P.S. Seriālā “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”) par Dievieti Ostaru stāsta 1. sezonas 8. sērijā “Nāc pie Jēzus” (angļu val. “Come to Jesus”). #Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #GadskārtuSvētki #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #05.04.2021. #pirmdiena #svētbirzs

  • <cite class="fn">Skolnieciņš no svētbirzs</cite>

    Nemanot ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir seni, pagāniski svētki, kurus dažādas Eiropas tautas svinēja vel pirms kristietības laikmeta. Lieldienas ir pavasara saulgriežu svētki, tie ir gadskārtu svētki. Šajā laikā daba mostas no ziemas miera. Visapkārt zeme plaukst un zeļ. Dzīvība rosās it visur. Daudzas Lieldienu tradīcijas mūsdienu Latvijā ir nākušas no ģermāņu Dievietes Ostaras kulta. Piemēram, Lieldienu zaķa (Lieldienu truša) noslēpto olu meklēšana, vai arī olu krāsošana dažādās krāsās. Lieldienas ir pavasara un rītausmas Dievietes Ostaras svētki. Lieldienās senās un varenās Dievietes Ostaras spēks sasniedz savu pilnību. Šajā laikā Dieviete Ostara ir īpaši labvēlīga pret jebkuru ticīgo, kas viņai tic un viņu godā. Šajā laikā Dieviete Ostara uzklausa mūsu lūgšanas un piepilda mūsu vēlmes. Ticība Dievietei Ostarai ir brīvprātīga, jo Dieviete Ostara ir bezgala labestīga un iecietīga pret cilvēkiem. Viņa mūs mīl. Vajag tikai pieņemt Dievieti Ostaru savā sirdī, un viņa kliedēs tumsu mūsu sirdīs! Lai aust jauns rīts! Lai godāta Dieviete Ostara kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava dzīvības dāvātājai un dzīvības nesējai Ostarai! Priecīgas Lieldienas! Ar dzīvības dāvātājas Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētbirzs ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉 Skolnieciņš® ™Skolnieciņš P.S. Seriālā “Amerikāņu Dievi” (angļu val. “American Gods”) par Dievieti Ostaru stāsta 1. sezonas 8. sērijā “Nāc pie Jēzus” (angļu val. “Come to Jesus”). #Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #GadskārtuSvētki #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #05.04.2021. #pirmdiena #svētbirzs

Leave a Comment