Saules aptumsums 2019. gada janvārī – radīs spēcīgu ietekmi uz visu gadu!

Eklipse – ļoti bīstama parādība no astroloģijas viedokļa. Parasti Saules aptumsumi notiek divas vai trīs reizes gadā. Šoreiz sagaidāms, ka tie būs trīs, un pirmā no tiem notiks 2019. gada sākumā.

Apskatiet  sarakstu ar 2019. gada aptumsumiem, lai sagatavotos tiem iepriekš. Tie ir ļoti svarīgi notikumi, jo papildus briesmām šajās dienās notiek daudz pozitīvu pārmaiņu.

Nākamās Saules aptumsuma iezīmes

Tas notiks 6. janvārī. Tas ir daļējs Saules aptumsums. Diena paies Zemes elementu aizbildnībā, jo gan Mēness, gan Saule atradīsies Mežāža zīmē.

LASI ARĪ: Kāds būs 2019. gads austrumu horoskopa zīmēm – dažs atradīs vietiņu saulītē!

Daļējs aptumsums nozīmē, ka Mēness nav pilnībā aizsedzis Sauli. Pēdējais Saules disku nedaudz aizsegs, tāpēc ne visi varēs vizuāli redzēt aptumsumu. Šī iespēja parādīsies tikai Tālo Austrumu iedzīvotājiem. Lai to redzētu, jums ir nepieciešams īpašs aprīkojums – ar neapbruņotu aci, pamanīt neizdosies.

Astroloģija par aptumsumu 6. janvārī

Ņemot vērā, ka šis aptumsums notiks jau janvāra sākumā, tam var būt liela ietekme uz visu gadu. Visas problēmas un nepatikšanas, kas notiks 6. janvārī, var atstāt negatīvu atzīmi katras personas dzīvē nākamajiem 12 mēnešiem. Speciālisti uzskata, ka ceļš uz harmoniju būs, atbrīvojoties no nodarījumiem.

LASI ARĪ: Aīdas Grifaļ prognoze 2019. gadam – būs gan kāpumi, gan kritumi

Šajā dienā konflikta iespējamība. Ir jāparāda diplomātija radiniekiem un draugiem, kā arī kolēģiem. Daži strādās 6. janvārī, bet, ja kāds to darīs, labāk neatbildēt uz klientiem, kolēģiem un uzraugiem ar negatīvu. Ir jāparāda cieņa pret visiem.

Attiecībā uz garastāvokli un veselību šajā dienā cilvēki var izjust nogurumu un diskomfortu, un bez iemesla. Astrologi iesaka ierobežot fizisko aktivitāti. Tie, kuru darbs ir saistīts ar fizisku piepūli, ir vērts atpūsties šīs dienas vakarā.

Mīlestībā un attiecībās ar cilvēkiem kopumā būs dažas emocionālas barjeras. Jums nevajadzētu mēģināt iepazīties ar jaunām paziņām, kārtot lietas, atriebties. Īpaši bīstami būs valsts strīdi un greizsirdība. Šajā dienā Mēness, kas aizver Sauli, var izraisīt nopietnu negatīvisma un nenoteiktības pieaugumu.

6. janvāra aptumsuma pozitīvā puse ir spēja uzzināt, ko citi cilvēki domā par jums. Iespējams, ka kāds izteiksies, ka slēpta patiesība nejauši parādīsies. Galvenais ir neizplatīt baumas, nedalīties ar informāciju, kas ir atvērta ikvienam. 

Šajā dienā var notikt daži nejauši notikumi, pateicoties kuriem jūs varat gūt panākumus biznesā, nopelnīt naudu vai iegūt cieņu pret daudziem cilvēkiem. Visums var pēkšņi dot izredzes uz panākumiem, un tās ir jāizmanto. 

avots: dailyhoro

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru