Tikai šīm zodiaka zīmēm veiksies jau maijā. Pavasara beigas sniegs viņiem laimi.

Drīzumā pienāks maijs, un pavasaris tuvojas noslēgumam. Kā izrādās, četru zodiaka zīmju pārstāvjiem vajadzētu sagatavoties, jo viņiem šis mēnesis būs liktenīgs.

Skorpions

Jums būs ļoti labs mēnesis. Tas būs ļoti darbīgs, un būs daudz darāmā. Tomēr tev noteikti nevajadzētu uztraukties. Visi lietišķie un svarīgie uzdevumi palīdzēs tev sasniegt to, par ko esi sapņojis. Un tu spēsi atrast laiku tuviniekiem un atpūtai. Pavisam drīz pie tavām durvīm klauvēs laime.

Dvīņi

Tev vajadzētu atlaist visus aizvainojumus un mēģināt no jauna sakārtot savas prioritātes. Un, ja visu darīsi pareizi, maijs tev dāvās vislielāko laimi. Ļauj brīnumiem mainīt savu dzīvi, neatsakies no jaunām pazīšanām un ieklausies zīmēs no augšas.

Mežāzis

Maijā tev nāksies aizmirst par modeļiem un primitīvu domāšanu. Ir pienācis laiks ļaut izpausties saviem talantiem. Tu vari gūt milzīgus panākumus, ja pārstāsi baidīties un ieklausīties to cilvēku viedokļos, kuri traucē tev virzīties uz priekšu. Uzticies savam liktenim, tu jau esi viena soļa attālumā no izrāviena.

Lasi vēl: Kāpēc lapu salāti mēdz būt rūgti: atradām atbildi uz jautājumu, kas uztrauc daudzus dārzkopjus

Lauva

Pavasara beigas tev būs priecīgas. Tu izjutīsi ilgi gaidīto atvieglojumu, kad sapratīsi, ka visas tavas problēmas paliks pagātnē. Esi gatavs negaidītiem piedāvājumiem, tie ietekmēs ne tikai tavu karjeru, bet arī personīgo dzīvi. Tomēr rūpējieties par savu fizisko labsajūtu.

Pārbaudi savas zināšanas par Latvijas filmām!

Portāls Zeltene grib pārbaudīt tavas zināšanas par Latvijas filmām! Aizpildi šo ātro testu un uzzini, cik labi orientējies Latvijas kino! Tavā rīcībā būs tikai 30 sekundes!

1 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

2 / 3

No kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

3 / 3

Vai vari pateikt no kuras latviešu filmas ir šis kadrs?

Your score is

The average score is 53%

0%

 

Leave a Comment