Visuma meistars pastāstīja, kā beigsies 2023. gads un kādi notikumi ir neizbēgami

Un, lai cik skumji tas nebūtu, šodien mūsu pasaule atgādina pilnīgu haosu. Taču haoss ir arī programma, kurai ir savs sākums un beigas. Atgriezīsimies nedaudz vēsturē un atcerēsimies 2019. gadu. Pēc dažu zinātnieku domām, no šī brīža sākās mūsu paaudzes kvantu pāreja.

2020. gadā visu pasauli pārņēma nepatīkama situācija. Šis ir viens no kvantu pārejas lēcieniem. Kad viena sistēma sabrūk un tās vietā sāk veidoties jauna. Toreiz sabruka pasaules Fin***u sistēma. Cilvēce bija spiesta mainīt savu ierasto dzīvesveidu un pāriet uz attālinātu eksistenci. Daudzas nozares bija spiestas slēgt, un uzņēmumi pārcēlās tiešsaistē. Ir notikusi globāla valstu un kontinentu resursu un spēju pārdale.

Lasi arī: Zvaigžņu prognoze nedēļai no 2023.gada 20. līdz 26.novembrim: izmantojiet laiku, lai gūtu pozitīvus panākumus!

Lasi arī: Dārza darbu kalendārs 2023. gada 17. – 27.novembrim: sāk sagatavot augsni un sēt nākošā gada agro ražu!

Jaunās pasaules uzbūve

Pēc šīs nepatīkamās situācijas mūsu pasaule saskārās ar jauniem kvantu pārejas lēcieniem. Tas ir valstu konflikti. Konflikti, kas mūsdienās notiek starp dažādām valstīm, arī ir programmatiska parādība. Šodien mēs esam liecinieki ģeopolitiskai pārdalei starp valstīm. Dažas valstis zaudē savu prioritāti pasaulē, un to pastāvēšana kļūst problemātiska. Jaunajai pasaulei vairs nav vajadzīgas milzīgas valstis, kuras ir pieradušas paverdzināt citas tautas. Pasaules arēnā ienāk valstis, kuras galvenokārt novērtē savstarpējās palīdzības un laipnības cilvēciskās īpašības.

Mūsdienās tam ir grūti noticēt, taču jebkura pārstrukturēšana ir sāpīgs process. Lai parādītos kaut kas jauns, jums ir jāattīra vieta un jānoņem viss nevajadzīgais. Tā tas notiek globālā mērogā. Bet kāda būs jaunā pasaule, ir atkarīgs no katra no mums. Jo vairāk cilvēcības un palīdzības šodien spēsim parādīt, jo labvēlīgāki apstākļi būs jaunajā pasaulē. Kādu pasauli jūs sapņojat redzēt? Ieraksti komentāros vīziju par savu ideālo pasauli un valsti.

Leave a Comment