Zvaigžņu prognoze 2023. gada oktobrim: Vērsi sagaida sabrukums, Ūdensvīrus – problēmas kādā no dzīves sfērām!

Sākas rudens otrais mēnesis. Šis laiks solās būt grūts un drudžains, taču zvaigžņu ekspertu padomi palīdzēs paturēt veiksmi pie sevis, kā arī izkļūt uzvaras no jebkuras nepatikšanas.

Lai labāk saprastu, kāds būs mēnesis vai pat noteiktas tā dienas, iesakām izlasīt mūsu rakstus par  labvēlīgākajām un  bīstamākajām oktobra dienām. Tā veidosies pilnīgs priekšstats par to, kādas tendences notiek, kā arī par to, kā var un vajag rīkoties dažādās situācijās. Protams, viss ir relatīvs, tāpēc padomi par Zvaigžņu zīmēm ir ļoti svarīgi, jo mēs visi esam atšķirīgi.

Auns

Aunam ir jāatceras aizsargāt savus “aktīvus” – tās lietas, kas viņiem ir vissvarīgākās: mīlestība, darbs, vaļasprieki, labākie draugi. Jūs nevarat ļaut nevienam vai jebkam atņemt jums laimi, baudu un kaut ko noderīgu. Arī oktobrī jābūt modram Vese***as ziņā. Zvaigžņu eksperti stingri iesaka Aunam parūpēties par savu pašsajūtu un sekot līdzi uzturam.

Vērsis

Vērša ļaunākais ienaidnieks ir spontanitāte. Tieši viņa viņiem kaitēs visvairāk. Visas darba un personīgās lietas labāk plānot iepriekš. Tāpat Vērsim vajadzētu aizmirst par vārdu “gribu” uz oktobra periodu. Vēlmes ir svarīgas, bet tagad dzīvot tikai pēc tām būtu vismaz nepareizi. Ja nepieciešams pārvarēt kādu lielu problēmu, ir svarīgi atcerēties, ka tuvumā noteikti būs cilvēki, kuri ir gatavi palīdzēt.

Lasi arī: 4 Zvaigžņu zīmju pārstāvji, kuri kļūs bagāti 2023. gada oktobrī: jums neaprakstāmi paveiksies!

Lasi arī: Fin***u zvaigžņu prognoze nedēļai no 2023.gada 2.oktobra līdz 8.oktobrim: Vēžus sagaida izmaiņas, Zivis – vilšanās!

Dvīņi

Oktobris Dvīņiem būs laiks ar zināmām pretenzijām uz unikalitāti. Pilnīgi iespējams, ka šo cilvēku dzīvē notiks kaut kas, kas līdz šim nav noticis. Sagatavoties tam ir grūti, bet iespējams. Galvenais ir nesatraukties, ja kaut kas noiet greizi. Liktenis joprojām ir Dvīņu pusē, tāpēc pat grūtākie oktobra pārbaudījumi viņiem nāks par labu nākotnē.

Vēzis

Vēžiem nekad nevajadzētu izrādīt nicinājumu pret darbu un biznesu. Oktobrī tas viņiem varētu maksāt ne tikai panākumus, bet arī laimi. Ja oktobrī ir labāko draugu vai radu dzimšanas dienas, tad nekādā gadījumā nevajadzētu par tām aizmirst. Jums ir jāsakārto svētki mīļotajam, izrādiet iniciatīvu un rūpes. Tas ir ārkārtīgi svarīgi, jo no tā būs atkarīga attiecību nākotne.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment