Kā ātri notievēt, jeb 30 padomi tauku sadedzināšanai (1. daļa)

sadedzini-taukus- Kā ātri notievēt

Ļoti daudz sieviešu cieš no liekā svara un grib zināt kā ātri notievēt! Tāpēc, lai tiktu vaļā no liekajiem kilogramiem pastāv dažādi produkti un veidi, kā to ātrāk izdarīt.

 

1. Kā ātri notievēt: Pēc pamošanās izdzeriet 1-2 kafijas tases

Kofeīns- pārbaudīts tauku dedzinātājs. Tas ne tikai palīdz sadedzināt vairāk taukus fizisko vingrinājumu laikā, bet arī traucē tiem uzkrāties. Pirms rīta kardio izdzeriet kādu stipras kafijas tasīti. Tikai neiedomājaties tai pievienot cukuru vai saldo krējumu! Ar to jūs visu sabojāsiet! Cukurs un saldais krējums neļauj sadedzināt taukus! Kafijas vietā var lietot  kofeīnu tabletēs (200-300 mg). Un varat būt pārliecināti! Kofeīna efekts ir zinātniski pierādīts!

 

2)Kā ātri notievēt: Lietojiet pirms kardio BCAA un karnitīnu

Kardio iznīcina ne vien taukus, bet arī muskuļus. Lai izvairītos no tā, lietojiet 5g aminoskābju ar sazarotām ķēdēm. BCAA garantēti neitralizēs muskuļu katabolismu. Kopā ar to lietojiet karnitīnu. Ar tā palīdzību sadeg tauki un paaugstinās testosterona hormona līmenis, kas tāpat sadedzina taukus.

 

3) Kā ātri notievēt: Veiciet kardio līdz brokastīm

Tajā laikā, kamēr jūs guļat, organisms parasti patērē cukura krājumus. Tādēļ galvenais kardio enerģijas avots ir zemādas tauku slānis. Tieši tāpēc rīta kardio atdeve ir ļoti augsta! Protams, lai paspētu uz darbu, nāksies celties agrāk nekā parasti. Bet kardio efekts ir tā vērts!

Lasi arī: 30 padomi tauku sadedzināšanai (2. daļa)

4) Veiciet intervālus

Kādreiz jēdzienu kardio uztvēra kā ritmisku skriešanu. Tomēr vēlāk izdomāja jaunu kardio veidu- ar intervāliem. Piemēram, minūti skrieniet ātri, pēc tam minūti soļojiet ātri. Tādai tempa pārmaiņas slodzei ir spēcīgs taukus dedzinošs efekts. Zinātnieki ķērušies klāt pusgada aerobikas kursa rezultātu salīdzināšanai  starp divām grupām: viena praktizēja vienkārši intensīvu skriešanu, bet otra- intervālus. Kā rezultātā otrās grupas atlēti atbrīvojās no taukiem 9 reizes vairāk. Veiciet rīta kardio 25 minūtes, sadalot to minūšu intervālos: minūte- skriešana, minūte- ātra soļošana.

 

5) Kā ātri notievēt: Olas

Pēc rīta kardio vajadzētu labi paēst. Labākais variants- vistas olas. Olas dzeltenums satur  veselīgas taukvielas un lecitīnu, kas palīdz audzēt muskuļu masu, uzlabo smadzeņu darbību, paātrina tauku metabolismu. Olas dzeltenuma holesterīns tiek izmantots organismā, lai ražotu testosteronu. Tieši vistas olas tauki uzreiz tiek izmantoti enerģijas iegūšanai un gandrīz neuzkrājas. Zinātnieki atzīmē, ka olu ēšana brokastīs samazina kaloriju nepieciešamību par gandrīz 25 %. Dietologi iesaka apēst 2-3 veselas olas + 2-3 olas baltumus. Un nevajag baidīties no holesterīna olās, tā lietošana nepaaugstina sliktā holesterīna līmeni. Tomēr jābaidās no infekcijām, tādēļ vāriet olas!

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

COMMENTS

Leave a Comment