Horoskops 23.oktobrim – būs nepieciešams paņemt pauzi darbībās!

Uzzini, kādus notikumus un situācijas zvaigznes un planētas sagādājušas tieši tev 23. oktobrī. Ar ko rēķināties un kam būt gatavam!

Astroloģiskā prognoze katrai dienai sniegs atbildes uz vissvarīgākajiem jautājumiem jūsu dzīvē: kā gūt panākumus dzīvē, kā atrast mīlestību, kā saglabāt un stiprināt laulības, kā īstenoties darbā, kā atbrīvot savu radošo potenciālu. Zodiaka zīme, saskaņā ar kuru esat piedzimis, ietekmē ne tikai jūsu raksturu un temperamentu, bet arī ikdienas notikumus, situācijas un sadzīvi, kas aizpilda jūsu ikdienas dzīvi. Uzziniet, vai diena ir labvēlīga jauniem sākumiem, kuros periodos vajadzētu rīkoties uzmanīgāk un būt piesardzīgam, un kad – rūpēties par sevi un saviem mīļajiem? Kur un vai doties atvaļinājumā? Kad pielikt lielākas pūles darbam, un kad tomēr paņemt brīvu brīdi, lai relaksētos? Kāds brīdis piemērots izglītības apguvei, un kad veltīts laiks saziņai ar bērniem vai vecākiem var nākt par labu un kad nē? Šī ir lieliska iespēja savlaicīgi uzzināt par problēmām, nepatikšanām un slēptiem nelabvēļiem un to visu novērst. Zvaigznes palīdzēs rast risinājumu visām šīm tūlītējām problēmām!

Auns

Veiksmīga diena, lai īstenotu vērienīgākos plānus un nodomus. Tomēr nepieņem nozīmīgus lēmumus. Zvaigznes mīl radošo darbu. Pēcpusdienā mājas nepatikšanas ir iespējamas. Galvenais ir saglabāt iekšējo līdzsvaru un pasargāt sevi no kārdinājumiem.

Lasi arī: Sieviešu horoskops nedēļai no 22. līdz 28. oktobrim – ideāla nedēļa, lai uzņemtos iniciatīvu!

Vērsis

Sākas laiks, kad tiek iegūta iekšējā brīvība, emocionālais līdzsvars un opozīcija zemām kaislībām. Dzīves potenciāls augstā līmenī, kas ļaus jums bez jebkādiem centieniem tikt galā ar jebkuru biznesu. Galvenie šķēršļi iekšējiem uzlabojumiem ir agresivitāte, vēlme dominēt, atraisīt savas vājās puses. Šodien, cik vien iespējams, izvairieties no attiecību skaidrošanas ar tuvākajiem cilvēkiem.

Dvīņi

Konfliktīva, divdomīga diena, piepildīta ar visiem pārsteigumiem, gan patīkamiem, gan ne tik. Ģimenes problēmām būs nepieciešams maksimāls takts un upurēšanās no jums. Jūs, iespējams, varēsiet labot vecās kļūdas. Dvīņu sievietēm vajadzētu tuvāk apskatīt savus partnerus un pārskatīt plānus, jo pagātnes kļūdas un ilūzijas var radīt negaidītus izdevumus vai nopietnas problēmas.

Vēzis

Diena ir labvēlīga problēmu risināšanai jūsu personīgajā dzīvē. Neaizmirstiet, ka pirms lēmuma pieņemšanas jums rūpīgi jāizskata plusi un mīnusi. Iespējams, ka vakarā, neskatoties uz jebkādiem mēģinājumiem un šķēršļiem, varēsiet radīt harmonisku atmosfēru ģimenē. Ceļā uz uzvaru un panākumiem, mēģiniet palikt mierīgs. Jaunas paziņas nav vēlamas.

Lasi arī: Horoskops nedēļai no 22. līdz 28. oktobrim – būs nepieciešams kontrolēt sevi!

Lauva

Veiksmīga diena. Daiļā dzimuma pārstāves var iegūt patrona vai tuva drauga uzticību. Viņi būs vērsti uz draugiem un ģimenes locekļiem. Tomēr zvaigznes neiesaka nopietni iesaistīties mīlestības sfērā. Jūsu cerības var tikt sagrautas no sākuma. Uzgaidiet un pavērojiet attieksmi.

Jaunava

Rūpējieties par uzkrātajiem jautājumiem, pievērsiet uzmanību budžeta stāvoklim: jums būs jāuzrauga izdevumi, jo ir paredzētas papildu materiālās izmaksas, tādēļ labāk ir sagatavoties tām iepriekš.

Turpini lasīt nākošajā lapā…

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru