Izvēlies un uzzini liktenīgu dzīves padomu

Cik liela, jūsuprāt, ir problēmu loma cilvēka dzīvē ? Galu galā jums jāatzīst, ka daži cilvēki ar grūtībām tiek galā tikai vienu vai divas reizes. Un pat visnenozīmīgākās nepatikšanas var kādu ilgu laiku satraukt. Tā vai citādi, katrs no mums vēlētos ātri un viegli atrast izeju no jebkuras situācijas. Un dažreiz viss, kas nepieciešams, ir viens neliels padoms no malas.

 Esmu sagatavojusi jums neparastu zīmēšanas testu. Viņš palīdzēs jums izdarīt pareizo izvēli un tikt galā ar jebkuru sarežģītu situāciju.

Zīmēšanas tests

Cilvēki saka, ka cilvēka zemapziņa var pateikt daudz vairāk nekā apzinātais prāts. Pārbaudīsim praksē, kā tas darbojas. Zemāk jūs varat redzēt 6 uzzīmētus lotosus . Tavs uzdevums ir rūpīgi tos izpētīt un izvēlēties to, kam ir tava dvēsele. Jums nav jāsteidzas, bet jums arī nevajadzētu sēdēt pārāk ilgi. Šis tests nav paredzēts ilgam laikam.

 

Tālāk mēs jums paskaidrosim, ko nozīmē katrs lotoss. Kas zina, varbūt zīmētajā ziedā šifrētais padoms tiešām palīdzēs izdarīt izvēli un atrisināt kādu dzīves problēmu.

Lasi arī: Nedēļas zvaigžņu prognoze no 2023. gada 25. septembra līdz 1. oktobrim: Dvīņus pievils iluzors miers, bet Skorpioni sastapsies ar jauniem ienaidniekiem!

Lasi arī: Pāvela Globas prognoze nedēļai no 2023. gada 25. septembra līdz 1. oktobrim: daudziem šis periods sola lielas pārmaiņas!

Lotoss Nr.1

Ja izvēlējāties pirmo lotosu, jūsu problēma, iespējams, ir nopietnāka, nekā jūs domājāt. Bet nemēģiniet krist panikā vai krist depresijā. Šajā situācijā ir ļoti svarīgi saglabāt mieru un atstāt vardarbīgas emocijas otrajā plānā. Diemžēl šajā gadījumā jūtu izrādīšana nodarīs tikai ļaunu. Lai cik sāpīgi tas nebūtu, dažreiz labāk ir atlaist to, kas jūs moka un satrauc. Atcerieties, ka jūs esat daudz stiprāks, nekā jums varētu šķist. Un jūs noteikti tiksiet ar visu galā . Elpo dziļi!

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment