Kā zaudēt svaru saskaņā ar savu zvaigžņu zīmi: izvēlieties pareizo diētu

Lauva

Parasti Lauvas neslimo ar liekā svara problēmu, taču reizēm aiz garlaicības un apkārtējo uzmanības trūkuma viņi sāk pavadīt vairāk laika pie ledusskapja. Atraduši jaunu hobiju, hobiju vai mainot darbu, viņi uzreiz atgriežas ierastajā stāvoklī, līdz ar to mainās arī viņu uzturs. Tomēr, ja garlaicības un dīkstāves laikā jūs tomēr pieņēmāties svarā par kilogramiem, jūs varat viegli no tiem atbrīvoties. Pietiek treknās ēdienreizes aizstāt ar augu pārtiku un ēdienkartē iekļaut vairāk graudu un zivju produktu. Protams, Lauva mīl gaļu, taču, lai ātrāk zaudētu svaru, jums būs jādod priekšroka tikai liesām šķirnēm.

Jaunava

Šie zvaigžņu apļa pārstāvji ir jutīgi pret savu veselību un ķermeni, tāpēc viņiem reti ir nepieciešams zaudēt svaru. Tomēr viņu mīlestība pret dārgiem restorāniem un gardēžu ēdieniem dažkārt var uzkrāt papildu kilogramus. Zvaigžņu eksperti iesaka Jaunavas diētas, kuru pamatā ir šķiedrvielas. Šajā gadījumā jūsu uzturā jāiekļauj vairāk dārzeņu, liesas gaļas un zivju. Nepalaidiet uzmanību sportam. Viegla vingrošana, pastaigas svaigā gaisā un sporta zāles apmeklējums ne tikai nāks par labu, bet arī palīdzēs ātrāk notievēt. Kopumā jebkurš šīs Zvaigžņu zīmes pārstāvis var zaudēt svaru bez īpašas piepūles, taču tas prasīs vēlmi.

Svari

Svarus par liekā svara problēmu uztraucas reti, un, ja tā rodas, tad tikai no darba un vaļasprieku trūkuma. Šajā gadījumā jums ir jāizdomā hobijs vai interesanta nodarbe. Pat brauciens uz muzeju, izstādi un jebkuri citi interesanti pasākumi palīdzēs novērst domas no ēdiena un lietderīgi pavadīt laiku. Zvaigžņu eksperti iesaka diētu iekļaut ar šķiedrvielām un vitamīniem bagātu pārtiku, jo Svari biežāk nekā citas Zvaigžņu zīmes slimo ar beriberi. Jums vajadzētu arī samazināt alkoholisko dzērienu lietošanu, un labāk ir pilnībā atteikties no sliktiem ieradumiem.

Skorpions

Skorpionu vidū visbiežāk var atrast lielu gurnu īpašniekus, kas viņiem neļauj  sasniegt “trauslu” figūru. Tomēr pat jūs varat izskatīties sīks un sasniegt plānu, smalku vidukli, taču, lai to panāktu, jums būs jāapvieno diēta ar fiziskām aktivitātēm. Lai paātrinātu svara zaudēšanas procesu, uzturā jāpievieno jūras veltes, liesa gaļa un piena produkti ar zemu tauku saturu. Vēlams atteikties no cieti saturošiem dārzeņiem un augļiem, kuru vidū ir kartupeļi, burkāni, banāni, bietes un daudzi citi. Tāpat zvaigžņu eksperti iesaka Skorpioniem neiesaistīties vakara maltītēs, bet vēlās vakariņas aizstāt ar vakara pastaigu.

Strēlnieks

Šīs Zvaigžņu zīmes pārstāvjiem ir kāre pēc alkohola, taču, neskatoties uz to, mobilais dzīvesveids neļauj viņiem kļūt labākiem. Taču, ja liekā svara problēma tomēr radās, zvaigžņu eksperti iesaka uz brīdi aizmirst par alkoholu  un dažādot savu uzturu ar veselīgākiem dzērieniem un ēdieniem. Priekšroka jādod As**sgrupai piemērotai diētai. Nav nepieciešams sevi nogurdināt ar smagu fizisko piepūli: pat vienkārša pastaiga pa parku palīdzēs sasniegt vēlamo rezultātu tuvākajā nākotnē.

Lasi arī: Bagātības numeroloģija: kā aprēķināt Fin***u kodu un ko ar to darīt

Lasi arī: Izvēlies attēlu un uzzini, kas tevi sagaida 2023. gada jūlijā

Lasi arī: Naudas Mēness kalendārs 2023. gada jūlijam: uzzini, kurās dienās labāk netērēt, bet kurās dienās var viegli tikt pie papildu ienākumiem

Mežāzis

Mežāžiem ir stingrs raksturs un viņi spēj viegli atteikties no tā, kas kaitē viņu ķermenim. Starp šiem zvaigžņu apļa pārstāvjiem ir grūti satikt neglītu resnu cilvēku, jo viņi vienmēr cenšas rūpēties par sevi un, protams, savu svaru. Zvaigžņu eksperti uzskata, ka Mežāžiem nav nepieciešams īpaši izstrādāts uzturs, tikai jāskatās, ko un kad viņi ēd. Dažreiz viņi ir tik aizrautīgi ar darbu, ka viņiem vienkārši nav laika ēst. Taču izlaistās pusdienas viņi var kompensēt ar nakts maltīti, ko nav vērts darīt. Mēģiniet plānot savu uzturu, un tad papildu kilogrami nekad nekļūs par jūsu galveno problēmu .

Ūdensvīrs

Daudzi Ūdensvīri sūdzas par svara nestabilitāti. Dažreiz viņi var zaudēt svaru, pat neievērojot diētu. Tomēr, ja viņu dzīvē radās grūtības un ikdienas stress viņus vajā, tad ēdiens viņiem var kļūt ne tikai par izsalkuma remdēšanas veidu, bet arī par mierinājumu. Šajā gadījumā liekā svara rašanās ir neizbēgama. Priekšroka jādod augļu diētām, kuru pamatā ir citrusaugļu izmantošana. Neatstājiet novārtā ikdienas treniņus, masāžas, pirts apmeklējumus un citus palīglīdzekļus, kas palīdzēs sasniegt perfektu augumu.

Zivis

Zivju uzturēšanās ilūziju pasaulē nereti novērš viņu uzmanību no reālām problēmām, tāpēc šīs Zvaigžņu zīmes pārstāvju vidū nereti sastopami krāšņu formu īpašnieki, kas dažkārt neiekļaujas pieklājības robežās. Zvaigžņu eksperti iesaka rūpīgāk paskatīties uz savu ķermeni, jo tieksme uz lieko svaru var izraisīt citas nopietnas Sli**bas, kuras nevar tikt galā tikai ar diētu. Zivīm vajadzētu pievērst uzmanību diētām, kuru pamatā ir zaļumi un svaigas sulas. Lai neatgriezeniski atbrīvotos no liekā svara, mēģiniet dzert vairāk tīra ūdens un neatstājiet novārtā sportu.

Jau zināms, ka mēness spēj ietekmēt cilvēka ķermeni. Dažreiz mums ir jāpielāgojas tā noskaņojumam un fāzei, lai sasniegtu vēlamo mērķi. Izrādās, ka pat tievēšanas process neiztiek bez nakts zvaigznes ietekmes. Mēs vēlam jums laimi un veiksmi,

Leave a Comment