Ko darīt, ja vīrs nenodrošina visu nepieciešamo, un vai to var mainīt?

Neapšaubāmi, ģimenes galvai ir jāpilda viņam uzticētie pienākumi, tāpēc viņš ir galva. Bet ko darīt, ja vīrs tomēr nenodrošina ģimenes pamatvajadzības vai nedara to pietiekami labi?

Iesniegt šķiršanās pieteikumu, paņemt bērnus un uz visiem laikiem kļūt par “to merkantilo sievieti, kas iznīcināja savu laulību”? Vai arī izturēt līdz pēdējam, cerībā, ka kādreiz atkal viss nostāsies savās vietās. Citiem vārdiem sakot, gaidīt lābākus laikapstākļus pie jūras?

Uz šo jautājumu vienkārši nav konkrētas atbildes. Jo no sievietēm nekad nevar iegūt skaidru viedokli šajā jautājumā. Dažas skaļi un ar pašcieņu plēsīs kreklus nost, balsojot par otro variantu.

Un citas, pieticīgi smaidot, izvēlēsies pirmo. Un katrā no aprakstītajiem gadījumiem viņām būs taisnība. Bet pāriesim pie nosodīšanas kaut kur citur, un tā vietā mēģināsim iegūt vismaz mazliet patiesības?

Vīrs nesniedz

Ikviens zina, ka vīrieša pienākums ir atbalstīt savu mīļoto meiteni. Tas ir likums visā pasaulē, neatkarīgi no valsts vai reliģijas. Manuprāt, ar to ir par maz, bet lai tā būtu.

Es arī augstākajā oficiālajā līmenī izstrādātu dekrētu, ka visiem vīriešiem būtu automātiski jāmaksā par pasūtījumiem pirmajos randiņos. Un būtu jauki, ja no viņu konta uzreiz tiktu norakstīta noteikta summa, lai meitenes ar taksi brauktu mājās. Drošības vārdā.

Starp citu, par viņu. Kā mēs visi zinām, vīram ir vismaz jānodrošina savas sievas un visas ģimenes drošība. Tomēr ne visas meitenes zina, kas ir šī drošība.

Tātad mamutu un primitīvo cilvēku laiki jau ir pagājuši. Un arī drošības jēdziens sociālajā ziņā ir mainījies. Tāpēc es vēlos nedaudz vairāk izgaismot šo jautājumu. Tātad, es jums saku. Attiecībās pastāv 4 drošības veidi.

Emocionālā drošība: sajūta, ka partneris jūs ciena un atbalsta, ka varat brīvi paust savas jūtas un uzskatus, nebaidoties no spriedumiem vai izsmiekla. Tas ietver uzticību, godīgumu un savstarpēju sapratni.

Fiziskā drošība: vardarbības draudu neesamība. Tas ir veselīgu attiecību pamats, kur katrs partneris jūtas aizsargāts un nebaidās no fiziska kaitējuma.

Finansiālā drošība: stabilitāte un pārliecība, ka pamatvajadzības tiks apmierinātas. Lielākajai daļai cilvēku tas ir svarīgi ilgtspējīgas nākotnes veidošanai un ģimenes plānošanai.

Sociālā drošība: atbalsts no mīļotā cilvēka, draudzīgas un atbalstošas ​​vides klātbūtne gan mājās, gan sabiedrībā.

Tagad tas ir tieši tas, kam vajadzētu būt jebkura normāla vīrieša pamata pienākumu “komplektā”. Ja jūsu ģimenē nav neviena no iepriekšminētā, tad jūsu laulība patiesībā ir fikcija.

Savāc mantas un šķiries. Starp citu, neaizmirstiet paņemt pusīti pēc šķiršanās. Pat ja jūs neiztērējāt ne centa savām iepriekšējām attiecībām, tas nozīmē, ka esat ieguldījusi garīgi un iztērējusi savu laiku, enerģiju un Dievs zina, kam vēl. Nav jākautrējas dalīties ar vīrieša materiālo bagātību. Tas ir labi.

Lasi vēl: 2024. gada jūlijā esiet uzmanīgi šajā dienā: daudziem nelaimes, šķēršļi un problēmas sakritīs uz galvas

Kas attiecas uz mani, arī man pašai viss nenotiek tik gludi, kā es gribēju. Es apprecējos pirms 3 gadiem, un pirms tam mēs ar Borisu satikāmies tikpat ilgu laiku.

Starp citu, es varētu viņu apprecēt burtiski pēc mēneša tikšanās, bet tas būtu nepareizi. Pagāja ļoti ilgs laiks, līdz mans vīrs beidzot saprata, kas ir īstas, veselīgas ģimenes attiecības, kurās tiek pilnībā ievērotas vīriešu un sieviešu tiesības.

Mūsu attiecību laikā pirms laulībām kaut kas notika. Mēs pat pāris reizes izšķīrāmies. Iepazinos ar jauniem vīriešiem, meklēju savu nišu un pat gribēju kļūt par aktrisi. Bet kaut kā Boriss vienmēr mani atgrieza.

Kas tur slikts, sievietes ir kā kaķi: alkatīgas pēc komforta un spīdīgām lietām. Beidzot pēc kāzām mēs sākām dzīvot tā, kā vienmēr gribējām. Sāku sakārtot vīra māju un sāku nelielu remontu pirmajā stāvā.

Es strādāju un mēģināju pārvērst viņa midzeni par kaut ko izsmalcinātu. Bet…

Boriss nenovērtēja manus centienus. Viņam nemaz nepatika remonts un mans priekšlikums atvēlēt vienu istabu tieši manai studijai. Vieta, kur es varētu būt viena, izvēlēties savam noskaņojumam atbilstošu apģērbu un kopumā gūt iedvesmu nākamajai dienai.

Vīrs sāka gausties, ka nauda iztērēta pāri budžetam, ka jādomā par bērniem un vēl kaudze līdzīgas vaimanas. Šis bija pirmais zvans, jo vīrietim jābūt stipram un klusam, nevis vājam kā meitenei. Nevar pelnīt naudu? Centieties vairāk. Jā, es tā domāju. Un es lūdzu slinkos cilvēkus un māmiņu dēliņus atturēties no komentāriem.

Es nesen paņēmu, ubagoju, no sava vīra 7000 EUR. Par ko? Boriss man reiz stāstīja, ka viņš nogurst darbā, kamēr es sēžu un atpūšos mājās. Tāpēc es nolēmu parādīt, ka arī es varu nest mājās naudu un vienlaikus izskatīties satriecoši, ar smaidu sejā.

Bet pēc 3 mēnešiem mans plāns sāka brukt un izrādījās, ka preču tālākpārdošana ne vienmēr var radīt ienākumus. Atlikušo budžetu paturēju sev, nu, tur tiešām bija daži centi. Un tagad mans vīrs prasa, lai es strādāju gandrīz katru dienu, it kā es būtu pieņemta darbā par viņa kalponi.

Vispār jā. Jūtieties brīvi apzīmēt mani par to, ka neievēroju savus noteikumus. Boriss pārtrauca atbalstīt manu drošību mūsu arodbiedrībā.

Emocionāli, sociāli un finansiāli es tagad nejūtos ļoti apmierināta ar šo cilvēku. Bet es vēl nesteidzos iesniegt šķiršanās pieteikumu, es cenšos kaut kā atrast to gaišo pusi savā laulātajā, kuras dēļ es piekritu kļūt par viņa sievu. Atklāt no jauna izdzisušās sajūtas.

Varbūt neliels ceļojums situāciju izglābs. Šim nav jābūt ceļojumam uz nogurušu jūru. Nu, tā ir taisnība, saule un ūdens ir lieliski, bet es gribu atpūsties nevis fiziski, bet gan garīgi.

Pavadīt laiku kopā ar savu mīļoto vīru un dziedināt emocionālās brūces. Man šķiet, ka pastaiga pa Eiropas vecpilsētām tam ļoti palīdzēs. Romantiskas Itālijas vai Vācijas notis. To darīs arī Spānija. Vietējā virtuve, apģērbs, cilvēki…

Pagaidām esmu procesā, lai pats Boriss saprastu, ko es no viņa gribu. Es netaisos uz viņu izdarīt spiedienu, viņš jau ir pieaudzis vīrietis, 8 gadus vecāks par mani.

Viņa dzīves gudrībai vajadzētu pietikt, ja viņš vēlas arī turpmāk palikt precēts vīrietis. Tagad es daudz neprasu, jo mēs abi esam vienlīdzīgi, mums nav bērnu.

Bet tad, protams, mums būs jāuzņemas mūsu laulība pa īstam. Ar visu nobriedušās dzīves stingrību. Citādi vienkārši nevar.

Leave a Comment