Maksims Galkins sūdzējās, ka Pugačovai ir nesamērīgi maza pensija, mākslinieks ir sašutis

Par primadonnas dzīvi nerunā tikai sliņķi. Īpaši tagad Pugačovas fotogrāfija, kas nedod mieru daudziem. Un tagad ir parādījies jauns iemesls runāšanai – Allas Borisovnas pensija. Oficiālu paziņojumu nebija, taču tajos teikts, ka Galkins sūdzējies par sievas pensiju. Viņš saka, ka tā ir graši.

Jebkurš darbs prasa spēku un apņēmību. Arī mākslinieka darbs ir kolosāls darbs. Katru dienu bez brīvdienām un atpūtas. Mums ir prieks televizorā vai uz skatuves vērot koptus dzīvespriecīgus māksliniekus un dziedātājus. Bet vai viņu dzīvē viss ir tik gludi, kā mums šķiet? Viņi dzīvo pastāvīgā stresa situācijā, maz atpūšas un neredz savus bērnus. Tajā pašā laikā nedrīkst aizmirst, ka mākslinieks pastāvīgi tiek pakļauts publiskas kritikas viļņiem.

© Instagram

Tāpat kā jebkuram cilvēkam, māksliniekam ir tiesības uz garantētu pensiju. Par darbu, ieguldījumu valsts attīstībā, šīs valsts pārstāvniecību starptautiskā līmenī. Tas viss ir ļoti svarīgs un atbildīgs darbs, par kuru, izrādās, pensijas nemaz nav tik lielas. Vismaz Allas Pugačovas vīrs Maksims Galkins ir tik pārliecināts. Viņš nesen žurnālistiem sūdzējās, ka Allai Borisovnai ir ļoti maza pensija.

© Instagram

Ja tagad paskatās uz Pugačovas foto, tad saproti, ka viņas parādīšanās uz vienu pensiju netiek atbalstīta. Un darba aktivitātes laikā tiek ieguldīti lieli viņu uzkrājumi. Jā, un pats Maksims cenšas nodrošināt savai ģimenei pienācīgu līmeni.

Lasi arī: Visuzticīgākie Zvaigžņu zīmju pārstāvji: viņi nekad nepievils un neliks vilties

Lasi arī: Zvaigžņu prognoze nedēļai no 2023. gada 4. līdz 10. septembrim: atstājiet pagātni pagātnē, esiet atvērti jaunajam

Protams, Primadonna izskatās ļoti labi, īpaši ņemot vērā viņas vecumu. Bet Maksims tomēr pauda neapmierinātību ar Krievijas Goda mākslinieka pensiju. Maksims uzskata, ka cilvēkam, kurš pilnībā atdevās šai valstij un pat uzstājās Černobiļā, kad notika avārija, šāda pensija ir vienkārši pazemojoša.

Turpinājums nākošajā lapā…

Leave a Comment