Kā džinsa bikses par svārkiem pārtapa. FOTOPAMĀCĪBA soli pa solim

2. Aizmugures vīle veido nesmukas krokas. Palūdzu, lai mamma gar dubulto vīli iegriež tiktāl, lai var izveidot pārlikumu un iegūt gludu detaļu. To vislabāk darīt, kad topošie svārki uzvilkti.

Foto-Līga LerhaLasi arī: Ja viņš dara šīs 7 lietas, viņš patiešām tevi mīl

3. Visērtāk strādāt uz galda. Dubulto vīli pārliek pāri džinsu otrai pusei, rūpīgi izlīdzina un piesprauž ar kniepadatām. Vīli sašuj ar šujmašīnu vai ar roku. Es to nošuvu gar dekoratīvo vīli rokas dūrienā. Šuj no augšas uz leju. Lejasdaļā pāris centimetru atstāj vaļā. Kreisajā pusē vīli vēl papildus sašuj (arī ar roku).

Foto-Līga Lerha

4. Svārku priekšpusē, ielaiduma abās pusēs, būs džinsu dubultā dekoratīvā vīle. Aizmugurē ir palicis nogriezts neapstrādāts audums vienā kārtā, tāpēc abās pusēs vīli noloka un nošuj ar rokas dūrienu – sadiedz. Pēc tam virspusē nošuj dekoratīvo vīli.

Foto-Līga LerhaLasi arī: Kāds mājas mīlulis ir piemērots tev, ņemot vērā Zodiaka zīmi

5. Tā izskatās ielaiduma iešūšanai sagatavota džinsu aizmugure.

Foto-Līga Lerha

6. Sagatavo slejas. Ielaidums tiks šūts no 4 dažādu kokvilnas un viskozes audumu slejām. Noliek atgrieztos džinsus uz galda, izlīdzina. Garākā sleja atbilst attālumam starp bikšu staru apakšējām malām. Gan priekšpusē, gan aizmugurē tās garums sanāca aptuveni 50 cm. Slejas platums – 12 cm ar vīles tiesu. Sleju skaits var mainīties atkarībā no džinsu garuma. Es liku kopā astoņas.

Foto-Līga LerhaLasi arī: Kāds apģerba stils jums der, ņemot vēra Zodiaka zīmi

7. Sagrieztās slejas sasprauž ar kniepadatām un sašuj ar šujmašīnu. Vīlīšu malas apšuj ar zigzaga dūrienu vai ar roku. Es nešuvu, jo manis izvēlētie audumi pārāk neirst. Vīles nogludina.

Foto-Līga Lerha

8. Sagatavotās ielaiduma joslas ievieto atgrieztajā džinsu aizmugurē, piesprauž ar kniepadatām. Lai to būtu vieglāk izdarīt, zem džinsiem paliek kartonu.

Foto-Līga LerhaLasi arī: Ko darīt, ja zodiaka zīme neatbilst raksturam

9. Priekšpusē ielaidumam apkārt ir dekoratīvā vīle, bet mugurpusē nav, tāpēc vīli apkārt šuvu ar šujmašīnas dūrienu. Diegu liku četrās kārtās, lai dūriens būtu labi pamanāms.

Foto-Līga Lerha

10. Šujmašīnas dūriens: divi soļi uz priekšu – viens atpakaļ.

Foto-Līga LerhaLasi arī: Jūsu komforta zona, ņemot vērā Zodiaka zīmi

11. Priekšpusē viss tāpat kā mugurpusē, vienīgi gar dekoratīvo vīli šuvu ar šujmašīnu. Šuvu līdz problēmvietai – biezajam vīļu salaidumam.

Foto-Līga Lerha

12. Blīvo vīļu vietu uzturēju, cik nu tas iespējams, šujot ar rokas dūrienu.

Foto-Līga Lerha

13. Kad priekšpuse un mugurpuse gatavas, svārkus izvērš uz kreiso pusi un nogriež liekās vīles. Ja vēlas – apšuj. Svārkus izvērš uz labo pusi un velk mugurā.

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru